Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3984/22042 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2017/18 (10)
Mityngowy Turniej Teamów o puchaty firmy Objectivity - GPPT
sobota, 19 maja 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
08979
05069
09755
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
Łukasz Witkowski
DS
DS
WP
SW
24
24
17
13
207.89289I
I
I
I
2.06706
01539
05363
07242
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
Jerzy Russyan
Vytautas Vainikonis
WP
WP
WP
WP
24
21
21
17
185.36253II
II
II
II
3.14885
02673
14782
14783
Marcin Dobrowolski
Marek Jaworski
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
WP
MP
DS
DS
7
12
4
4
178.16222II
II
II
II
4.12197
06973
08158
11319
Michał Klukowski
Piotr Tuszyński
Piotr Zatorski
Przemysław Zawada
MP
LB
MP
MA
24
24
21
17
177.88192 
 
 
 
5.15595
01865
11600
05423
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
Jeremi Stępiński
OP
OP
OP
OP
7
15
7
19
173.08162 
 
 
 
6.07052
08166
10217
17361
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
Marta Makarewicz
MA
MA
MA
MA
11
5
5
3
164.52131 
 
 
 
7.06540
06815
09146
04740
Bartosz Chmurski
Piotr Nawrocki
Piotr Tuczyński
Piotr Wiankowski
MA
WP
MA
WP
21
19
17
19
164.26101 
 
 
 
8.08485
06795
08434
07869
Grażyna Busse
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
Sławomir Zawiślak
WP
WP
WP
SL
15
19
12
21
164.0870 
 
 
 
9.03096
02642
16898
02809
Konrad Ciborowski
Przemysław Gałek
Maciej Kędzierski
Rafał Synowiec
MP
MP
MP
MP
11
7
3
9
156.8555 
 
 
 
10.07271
03206
15120
12899
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
OP
OP
7
7
5
5
147.2750 
 
 
 
11.12450
01347
07809
10085
Katarzyna Dufrat
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Justyna Żmuda
MP
LU
LU
MP
15
18
15
15
145.5445 
 
 
 
12.14728
09643
12362
01726
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MA
MA
WP
SW
11
7
7
18
142.3440 
 
 
 
13.12272
03847
10095
18890
Anna Makarewicz
Jarosław Michałowski
Paweł Miechowicz
Vasil Valchev
DS
KP
LB
ZP
4
18
15
1.5
87.4121 
 
 
 
14.01220
06554
05611
01749
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
11
19
21
15
87.0518 
 
 
 
15.13661
05176
01661
11769
Adam Harasimowicz
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
4
24
24
7
85.7715 
 
 
 
16.08203
11550
01730
01731
Wojciech Gaweł
Piotr Marcinowski
Michał Wittenbeck
Paweł Wittenbeck
MA
DS
ZP
ZP
19
9
7
12
85.0312 
 
 
 
17.06551
13709
09357
07849
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
SW
SW
PK
SW
19
7
9
21
83.408 
 
 
 
18.04885
07080
09096
05367
Zbigniew Bera
Tomasz Freitag
Piotr Kobyłka
Zbigniew Sabała
WP
WP
WP
WP
4
5
4
12
82.235 
 
 
 
19.03293
07370
03496
03546
Patryk Kuczera-Dyga
Piotr Matkowski
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
SL
SL
5
13
5
13
81.772 
 
 
 
20.05568
05708
05739
07544
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
WP
WP
LD
18
17
15
13
80.91  
 
 
 
21.08950
02666
06909
07725
Iwona Czajka
Andrzej Hycnar
Anna Sarniak
Grzegorz Superson
MA
PK
WM
MP
7
13
19
11
76.40  
 
 
 
22.06382
02904
02966
02977
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
SW
SW
5
18
15
18
76.14  
 
 
 
23.01345
10938
01736
01739
Maciej Hutyra
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
Rafał Wolański
DS
DS
DS
DS
5
5
11
7
75.28  
 
 
 
24.01826
05155
05202
05291
Janusz Kościelny
Jan Kuczera
Przemysław Machowczyk
Ryszard Olenderek
DS
WP
WP
WP
9
7
12
12
74.13  
 
 
 
25.04535
04360
11296
08308
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
Artur Pomarański
Kamil Walczyk
PM
WM
ZP
SW
13
13
5
7
73.51  
 
 
 
26.05989
06080
06112
06131
Jerzy Kullass
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
ZP
ZP
7
12
12
7
73.44  
 
 
 
27.05574
05691
08549
11428
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
Anna Maduzia
Paweł Zubiel
LD
LD
WP
LD
15
18
5
7
72.56  
 
 
 
28.01223
12320
18257
17298
18252
18648
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
Thomas Berg
Rob Helle
Ed Hoogenkamp
Geert Jorgensen
DS
DS
DS
DS
DS
DS
19
5
2
7
2.5
2
72.22  
 
 
 
 
 
29.04198
10054
02013
04842
Adolf Bocheński
Andrzej Jaszczak
Andrzej Jeleniewski
Leszek Sztyrak
WM
OP
ZP
OP
13
15
18
19
72.15  
 
 
 
30.01224
10472
14565
02103
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
Daniel Fira
Zdzisław Pleskot
DS
DS
ZP
ZP
13
5
4
11
69.84  
 
 
 
31.04109
04108
02934
01556
02806
Łukasz Brede
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Kujawa
Jan Pawlikaniec
Wojciech Strzemecki
WP
MA
SL
DS
MA
17
21
19
5
21
68.83  
 
 
 
 
32.16184
01433
16183
01578
01713
Tomasz Bartnicki
Aleksander Kud
Zofia Miechowicz
Marcin Preisner
Stanisław Wawszczyk
LB
LB
LB
LB
DS
5
11
4
2.5
5
67.66  
 
 
 
 
33.13411
15414
03454
09903
15411
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
Jacek Radomski
Michał Witkowski
Kajetan Zając
SL
SL
OP
OP
PM
3
2
9
4
0
62.67  
 
 
 
 
34.13828
15519
01677
01683
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
DS
DS
5
7
5
11
58.43  
 
 
 
35.17513
16585
16926
15931
Bartosz Bunar
Adam Pigulski
Oskar Tokarczuk
Kajetan Wroński
MP
DS
DS
WP
2
2.5
2
2.5
57.53  
 
 
 
36.11092
07614
02793
02831
Tytus Bisping
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
Włodzimierz Wala
MP
MP
MP
MP
5
5
7
19
57.48  
 
 
 
37.18221
18869
17593
17539
18066
18871
Łucja Ciborowska
Dominik Hołyś
Kinga Kowal
Kacper Kuflowski
Michał Stasik
Piotr Zborowski
MP
DS
MP
MP
MP
DS
1
1
1.5
2
1.5
1
50.93  
 
 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6764 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.15:43:39 (0.3404/165) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.