Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4028/22404 turniej indywidualny
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

43. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski
Indywidualne MP
piątek, 13 lipca 2018r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej indywidualny Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04906Jan BorychowskiWP1261.15150II
2.01713Stanisław WawszczykDS558.97120III
3.09550Jakub WojcieszekMA1756.89100III
4.05084Tadeusz KaczanowskiZP1955.5385 
5.09594Ewa DziekańskaDS955.2675 
6.01318Stanisław GołębiowskiDS2455.2465 
7.02966Stanisław PająkSW1555.0455 
8.06689Andrzej KondejaMA1354.3648 
9. Peter GillAUS653.3745 
10.04535Dariusz BoguckiPM1353.2843 
11.02666Andrzej HycnarPK1353.2541 
12.07725Grzegorz SupersonMP1152.9038 
13.02109Jerzy PoślednikLB552.8736 
14.05508Robert WłodkowskiWP552.4133 
15.15217Zofia DiakowskaDS352.1931 
16.01054Tadeusz GarbacikMP1252.1428 
17.18890Vasil ValchevZP2.551.9226 
18.01291Krzysztof DziekańskiDS1251.7923 
19.06661Waldemar KałużyńskiMA951.6521 
20.16259Maciej KliśMP451.6419 
21.06090Robert CylwikZP551.4616 
22.11319Przemysław ZawadaMA1951.3414 
23.16699Arkadiusz PoziemskiDS2.550.9213 
24.02103Zdzisław PleskotZP1150.4413 
25.02495Andrzej KokorykaLU950.2812 
26.10479Krzysztof ObłójDS449.6312 
27.01437Zdzisław KuncDS1149.5212 
28.01641Zbigniew SobczykDS1249.5011 
29.14125Walery CzarneckiDS2.548.9211 
30.13438Rafał MarksMA948.9110 
31.15913Adam RydzSW348.8410 
32.09568Mariusz IlnickiDS748.5110 
33.02519Bartosz MatrasLU748.089 
34.05059Stanisław JanikLB1347.989 
35.02793Paweł SkałackiMP746.638 
36.01297Mirosław FechnerDS746.628 
37.01234Kazimierz BednarekDS946.447 
38.13181Sławomir BogdanowiczDS2.545.027 
39.02913Edmund JasSW744.457 
40.08769Sławomir PiechockiLB942.956 
41.01483Adam MarcinowskiDS749.316 
42.01744Krzysztof WójcikDS749.185 
43.12964Konstanty PawlikaniecDS348.805 
44.14165Sylwester GołdynDS248.374 
45.04829Marek PietrzakPM448.364 
46.18128Wojciech KurkowskiLU348.264 
47.07190Paweł ChindelewiczPM1248.123 
48.01682Michał SzymkowiakDS347.823 
49.01617Przemysław SalińskiDS947.652 
50.10472Samuel BałdyszDS547.282 
51.01224Marek BałdyszDS1347.012 
52.05893Jacek BatógZP746.781 
53.01668Edward SzafraniecDS1146.251 
54.09575Krzysztof KomendaDS546.14  
55.18871Piotr ZborowskiDS145.33  
56.01613Marek RzeszutekDS544.56  
57.01556Jan PawlikaniecDS544.32  
58.02436Krzysztof TumielewiczLB943.53  
59.01380Zdzisław KlimczakDS443.40  
60.16140Andrzej SzepczyńskiMA440.01  
61.08153Henryk WiszniewskiDS451.05  
62.08574Mariusz SzumskiDS150.88  
63.05264Jerzy MściszWP1349.19  
64.06580Piotr DybiczMA1149.06  
65.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS749.04  
66.01722Józef WieseDS548.76  
67.07628Dariusz WarwasLD548.72  
68.08194Leszek UrbańczykDS448.63  
69.01220Grzegorz BajekDS1148.56  
70.17315Stanisław PawlucyDS148.51  
71.11423Krzysztof BuzałaLD448.12  
72.09600Ewa NazarukDS347.97  
73.13420Adam CichońMP2.547.96  
74.06355Lech WarwockiLD947.96  
75. Markus RugeGER647.82  
76.01707Stanisław WachelDS547.56  
77.06131Marek WawrzyniakZP747.35  
78.01770Aleksander ZdybelDS947.19  
79.01257Lesław CegielDS447.12  
80.01438Jerzy KurianowiczDS547.03  
81.08144Ireneusz SiemieniakoDS546.83  
82.06556Sylwester CieślakMA1246.60  
83.07614Marek KiepuraMP546.47  
84.05314Marcin PędzińskiWP1546.43  
85.02673Marek JaworskiMP1246.28  
86.01247Zbigniew BobakDS345.89  
87.01952Andrzej ChoniawkoZP1345.51  
88.09385Wojciech MorawskiZP345.25  
89.04109Łukasz BredeWP1745.22  
90.13520Przemysław PichetaMP444.94  
91.16233Eugeniusz SwendrowskiDS1.544.91  
92.11519Bożena RakuzyDS2.544.23  
93.11296Artur PomarańskiZP544.10  
94.10503Bronisław TabiszDS443.92  
95.05118Cezary KmiecikWP543.86  
96.01711Lech WarężakDS1143.69  
97.01500Wiktor MieszczanowiczDS343.68  
98.07736Maciej SzczepańskiWP243.59  
99.13843Stanisław GołdynDS1.543.02  
100.02013Andrzej JeleniewskiZP1842.08  
101.13237Bogdan SadowskiDS141.72  
102.04360Mirosław MakatrewiczWM1341.39  
103.06559Tadeusz CymbalistaDS441.35  
104.01644Eugeniusz SoińskiDS540.18  
105. Liz SylvesterAUS636.87  

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1329 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/zgorzelec/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-26 g.19:20:47 (0.2680/115) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.