Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4034/22503 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

58. Kongres Bałtycki
58th Bridge Baltic Congress
X Kongresowy Turniej Par
piątek, 10 sierpnia 2018r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
66.9410653II
II
2.04527
04632
Krzysztof Antas
Jacek Lew
PM
PM
19
15
63.1210251III
III
3.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
62.509849III
III
4.08078
04686
Edmund Pinkiewicz
Janusz Przybyszewski
PM
PM
12
11
62.269447 
 
5.10794
04699
Aleksander Chrenowski
Krzysztof Sikorski
PM
PM
13
19
61.889146 
 
6.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
60.988844 
 
7.04233
04563
Andrzej Dzikowski
Ireneusz Dzikowski
WM
PM
4
18
60.968543 
 
8.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
3
4
60.868141 
 
9.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
60.097839 
 
10.04682
19378
Jacek Piotrowski
Andrzej Waleśkiewicz
PM
PM
12
2
59.177538 
 
11.02673
09520
Marek Jaworski
Marek Przybyła
MP
LD
12
5
59.017136 
 
12.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
58.856834 
 
13.08605
04143
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
3
5
58.676533 
 
14.12272
18890
Anna Makarewicz
Vasil Valchev
DS
ZP
4
2.5
57.416231 
 
15.08104
08122
Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
PM
PM
4
3
57.405829 
 
16.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
57.355528 
 
17.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
MA
PD
7
11
57.175226 
 
18.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
4
56.694925 
 
19.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
1.5
56.634523 
 
20.06706
10370
Apolinary Kowalski
Erikas Vainikonis
WP
DS
24
13
56.624221 
 
21.06923
07860
Jacek Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
5
7
56.613920 
 
22.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszynski
WP
MA
19
13
56.593518 
 
23.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
56.283216 
 
24.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
55.962915 
 
25.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
12
18
55.922613 
 
26.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.832211 
 
27.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
MA
SW
21
13
55.412111 
 
28.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
55.272111 
 
29.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
55.212010 
 
30.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MA
MA
12
9
55.042010 
 
31.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
54.911910 
 
32.01347
07796
Piotr Ilczuk
Marek Jeleniewski
LU
SW
18
18
54.76189 
 
33.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
SW
MA
18
17
54.75189 
 
34.11296
16140
Artur Pomarański
Andrzej Szepczyński
ZP
MA
5
4
54.59179 
 
35.15621
04751
Tomasz Gotard
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
54.41179 
 
36.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PM
PD
4
5
54.28168 
 
37.04802
01539
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
WP
WP
18
21
54.11168 
 
38.02806
06963
Wojciech Strzemecki
Marek Szymanowski
MA
LD
21
24
53.96158 
 
39.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
53.58158 
 
40.17231
 
Stanisław Król
Bruno Rubenis
WM
LAT
1.5
6
53.55147 
 
41.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
53.53137 
 
42.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
53.30137 
 
43.04551
04559
Robert Czarnecki
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
53.06126 
 
44.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
7
52.93126 
 
45.05084
05111
Tadeusz Kaczanowski
Wit Klapper
ZP
SL
19
21
52.78116 
 
46.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
52.67116 
 
47.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WP
13
21
52.50105 
 
48.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
SL
MA
19
19
52.1995 
 
49.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
17
15
52.1495 
 
50.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
51.8584 
 
51.03696
05932
Leszek Falkowski
Remigiusz Góralczyk
KP
ZP
13
5
51.8584 
 
52.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
51.7274 
 
53. 
12735
David Dunne
Marcin Rudziński
IRL
WP
6
0.5
51.4974 
 
54.09768
04680
Sebastian Piepióra
Jacek Piontke
PM
PM
9
5
51.4974 
 
55.14885
05534
Marcin Dobrowolski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
7
17
51.2163 
 
56.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
7
7
51.1653 
 
57.02501
08903
Mariusz Kowalski
Olga Zabulewicz
LU
PM
15
5
51.0042 
 
58.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
9
15
50.7642 
 
59.14961
14962
Krzysztof Jamka
Urszula Jamka
DS
DS
4
4
50.4732 
 
60.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
50.4332 
 
61.08129
08057
Edward Bednarczyk
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
5
13
50.3221 
 
62.08109
04621
Krzysztof Borkowski
Marek Kryniewski
PM
PM
4
5
49.9621 
 
63.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
3
49.6911 
 
64.04643
04660
Bogdan Małysz
Marek Niesłuchowski
PM
PM
18
5
49.67   
 
65.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
49.52   
 
66.07209
16829
Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
4
49.47   
 
67.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
49.43   
 
68.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
49.36   
 
69.11728
11729
Marcin Brzeski
Leszek Czarnecki
PM
PM
3
3
49.36   
 
70.04691
11509
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
PM
PM
5
5
49.30   
 
71.04601
04696
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
49.03   
 
72.02666
06668
Andrzej Hycnar
Ewa Kater
PK
MA
13
11
48.90   
 
73. 
 
Lars Erik Moberg
Galina Nilsson
SWE
SWE
6
6
48.87   
 
74.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
48.73   
 
75.05739
05386
Robert Nowicki
Paweł Siwiński
WP
LB
15
12
48.65   
 
76. 
 
Leslie Paula
Solvi Remen
SCO
NOR
6
6
48.44   
 
77.11681
13028
Ziemowit Nowak
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
48.38   
 
78.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SW
SL
17
21
48.08   
 
79.05242
05279
Ewa Knapik
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
48.07   
 
80.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
47.91   
 
81.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
47.91   
 
82.06488
04540
Wiesław Andruk
Rafał Bownik
MA
PM
9
7
47.78   
 
83.04760
04780
Antoni Adamiec
Grzegorz Gan
PM
PM
4
3
47.45   
 
84.04078
10930
Jan Gardocki
Zbigniew Niedziałkowski
PD
MA
7
5
47.02   
 
85.16187
04719
Krzysztof Czapczyk
Artur Toeplitz
PM
PM
3
5
46.99   
 
86.04562
11248
Piotr Dybowski
Radosław Szczepanowski
PM
PM
5
3
46.86   
 
87.09213
14965
Grzegorz Witkowski
Marta Wójcik
MA
MA
4
3
46.82   
 
88.03266
05718
Stefan Kowalczyk
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
46.54   
 
89.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
15
15
46.53   
 
90.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
46.50   
 
91.02676
11471
Jarosław Jurkiewicz
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
9
46.47   
 
92.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
3
45.95   
 
93.09667
15802
Arkadiusz Górzewski
Adam Suchodolski
PM
PM
5
4
45.82   
 
94.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
45.29   
 
95.04573
04745
Michał Gapa
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
5
4
45.23   
 
96.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
45.10   
 
97.04605
04730
Jan Klapkowski
Zbigniew Walczyński
PM
PM
7
9
44.94   
 
98.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
44.57   
 
99.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
5
44.51   
 
100.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
WP
PM
18
13
44.02   
 
101. 
 
Maurice O Leary
Blathnaid Trayer
IRL
IRL
6
6
43.52   
 
102.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
7
9
43.11   
 
103.12575
11371
Wojciech Bondarewicz
Maciej Chrobot
ZP
ZP
3
3
43.01   
 
104.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
42.98   
 
105.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
5
42.83   
 
106.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
42.76   
 
107.15599
02831
Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
MP
MP
2.5
19
42.61   
 
108.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
SL
15
19
42.60   
 
109.18764
18494
Piotr Stankiewicz
Jakub Wieleba
LU
LU
1
1
42.39   
 
110.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
42.34   
 
111.16804
16784
Czesław Gruszecki
Władysław Łobacz
PM
PM
2.5
3
41.86   
 
112.04596
08087
Ryszard Jarmużewski
Jan Maciejewski
PM
PM
5
9
41.63   
 
113.06556
16145
Sylwester Cieślak
Andrzej Proczkowski
MA
PK
12
2.5
41.49   
 
114.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
40.94   
 
115.12263
13707
Anna Jaguszewska
Mirosław Małypan
MA
PM
4
4
40.83   
 
116. 
 
Ekatirina Dobrushina
Igor Milman
RUS
USA
6
6
40.80   
 
117.02618
16478
Zofia Czarnecka
Elżbieta Szymańska
PM
PM
2.5
0
40.41   
 
118. 
 
Anne Daly
George Daly
IRL
IRL
6
6
40.17   
 
119.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
39.75   
 
120.08166
16259
Renata Dancewicz
Maciej Kliś
MA
MP
5
4
39.48   
 
121.06573
 
Bogusław Domaszewski
Gundega Lojane
MA
LAT
3
6
39.45   
 
122.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
4
39.38   
 
123.14430
12612
Teresa Górkiewicz
Jan Kamiński
PM
PM
2.5
5
38.95   
 
124.11092
09138
Tytus Bisping
Danuta Kazmucha
MP
WM
5
15
38.56   
 
125.02760
14609
Jerzy Pasich
Piotr Szczygieł
MP
SW
7
4
38.47   
 
126. 
17210
Barbara Gostomska
Olgierd Zieliński
-
PM
0
0.5
32.16   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4124 punkty PKL, w tym 2094 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-30 g.03:33:19 (0.4787/262) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.