Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4047/22684 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** III Puchar Starosty Koszalińskiego
Turniej Par Max 4x10
Sarbinowo, 16 czerwca 2018 roku
niedziela, 16 września 2018r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
65.47100II
II
2.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
63.9891III
III
3.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
3
7
59.3283III
III
4.10401
02161
Marek Szabałowski
Marcin Tarasiewicz
ZP
ZP
2.5
2.5
58.1375 
 
5.18827
18826
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
ZP
ZP
1.5
1.5
57.2968 
 
6.16470
06923
Agata Pyclik-Chojenka
Jacek Sikora
ZP
PM
2
5
56.4660 
 
7.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
9
12
55.6353 
 
8.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
55.2945 
 
9.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
55.0837 
 
10.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
4
2
54.8430 
 
11.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2.5
54.2722 
 
12.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
5
11
53.9119 
 
13.14145
11444
Katarzyna Abratkiewicz
Grzegorz Adamski
ZP
ZP
2.5
4
53.5418 
 
14.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
53.4117 
 
15.14836
06140
Tomasz Izydorek
Franciszek Wnęk
ZP
ZP
5
2
52.9016 
 
16.06051
12872
Marek Ostrowski
Stefan Samól
ZP
WP
7
3
52.4314 
 
17.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
11
5
52.3413 
 
18.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
51.7512 
 
19.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
51.7510 
 
20.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
51.679 
 
21.12262
10983
Radosław Kmiecik
Grzegorz Zborowski
PM
PM
3
5
51.548 
 
22.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
51.306 
 
23.18859
18059
Sławomir Jamka
Stanisław Kokłowski
ZP
ZP
1
1.5
51.155 
 
24.14835
14780
Andrzej Pożerski
Waldemar Wochna
ZP
ZP
5
4
51.094 
 
25.10385
10183
Wiesław Adamowicz
Jan Czajkowski
ZP
ZP
2
4
50.922 
 
26.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
5
5
50.861 
 
27.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
7
50.55  
 
28.18880
 
Roman Chmielecki
Stanisław Fiedkiewicz
ZP
NZ
1
0
50.40  
 
29.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
50.05  
 
30.10386
16810
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
ZP
ZP
3
0.5
49.43  
 
31.04876
05326
Romuald Bartoszko
Robert Pogorzelski
WP
WP
5
5
49.04  
 
32.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
4
48.28  
 
33.08847
06148
Marek Tuziemski
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
3
7
47.76  
 
34.15906
14837
Dariusz Głowiński
Władysław Kucenko
ZP
ZP
2.5
5
47.38  
 
35.11489
15084
Wojciech Abratkiewicz
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
2.5
2.5
47.32  
 
36.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
4
4
47.19  
 
37.05929
06093
Eugeniusz Frasoński
Marian Siwy
ZP
ZP
7
11
47.19  
 
38.02115
16173
Czesław Rekret
Beata Szczepańska
LB
ZP
4
0.5
46.82  
 
39. 
 
Andrzej Doliński
Aniela Jarnutowska
NZ
NZ
0
0
46.75  
 
40.05935
06026
Longin Graczkowski
Eugeniusz Meyer
ZP
ZP
5
4
46.41  
 
41.08328
06072
Piotr Kiełczewski
Jan Przybyś
ZP
ZP
5
3
45.89  
 
42.17728
17023
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
ZP
ZP
2
2
44.77  
 
43.14754
 
Henryk Leonowicz
Mariusz Trukawka
ZP
NZ
1.5
0
44.69  
 
44.18877
18878
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
ZP
ZP
0.5
0.5
44.67  
 
45.11293
09122
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
WP
WP
4
3
44.48  
 
46.13661
08821
Adam Harasimowicz
Wojciech Harasimowicz
MP
ZP
4
3
43.80  
 
47. 
 
Lech Lewandowski
Jerzy Szczygieł
NZ
NZ
0
0
42.90  
 
48.05900
06115
Lechosław Błaziński
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
7
42.11  
 
49.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
9
11
42.08  
 
50. 
 
Genowefa Grenik
Jolanta Kędzierska
NZ
NZ
0
0
39.20  
 
51.18477
18489
Zbigniew Kulas
Paweł Sztobnicki
PM
PM
0.5
0.5
37.19  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1636 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-06 g.15:45:44 (0.2280/114) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.