Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C1449/7277 turniej par

szczegóły imprezy

53. Lubuski Kongres Brydżowy "SŁAWA-WSCHOWA 2010"
Turniej Kongresowy K-2
niedziela, 4 lipca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.03351
01147
Marek Michalski
Tadeusz Przybyło
PK
PK
4
7
63.1040III
III
2.05069
05670
Paweł Jassem
Andrzej Kozikowski
WP
LD
7
12
61.9038 
 
3.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
60.4836 
 
4.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
60.4634 
 
5.12450
07563
Katarzyna Dufrat
Radosław Kozłowski
DS
PD
4
4
59.5933 
 
6.07779
10209
Jan Betley
Igor Łosiewicz
MA
MA
4
4
59.0131 
 
7.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
PM
LD
2.5
7
58.8629 
 
8.02121
02166
Ryszard Sakowicz
Jarosław Wachnowski
LB
LB
12
18
58.6828 
 
9.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
4
4
58.4426 
 
10.08476
01615
Grzegorz Debita
Jan Sadowski
DS
WP
2
2.5
57.3724 
 
11.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
24
19
57.2822 
 
12.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
57.2421 
 
13.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
56.8219 
 
14.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
7
7
56.5917 
 
15.10570
09550
Wojciech Kaźmierczak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
56.5915 
 
16.14353
13693
Roman Kurzydłowski
Curt Sjolin
DS
LB
4
1
56.4514 
 
17.06598
06722
Karol Gałązka
Piotr Kruszewski
MA
MA
4
4
56.2112 
 
18.07801
09755
Michał Kania
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
4
56.0410 
 
19.13094
05906
Włodzimierz Cebulski
Stanisław Charkot
WP
ZP
1.5
4
55.978 
 
20.12197
01705
Michał Klukowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
2.5
4
55.618 
 
21.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
4
4
55.468 
 
22.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
55.398 
 
23.11441
12275
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
WP
WP
2.5
4
55.177 
 
24.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
7
2
54.747 
 
25.04838
10331
Grzegorz Sokołowski
Krzysztof Sokołowski
KP
LD
2.5
7
54.737 
 
26.09001
02353
Marek Matwijewicz
Wiesław Myszkiewicz
LB
LB
2.5
7
54.696 
 
27.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
7
54.486 
 
28.10937
02804
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
54.386 
 
29. 
 
Nedju Buchlev
Bernd Gahutz
GER
GER
5
5
53.346 
 
30.10564
05111
Jan Blajda
Wit Klapper
MP
SL
13
19
53.095 
 
31.12440
10770
Maciej Bojarski
Jan Pędziński
DS
WP
2
2.5
53.055 
 
32.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
52.965 
 
33.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
4
7
52.564 
 
34.03787
05386
Adam Kozłowski
Paweł Siwiński
LB
LB
12
7
52.534 
 
35.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
WP
WP
12
24
52.454 
 
36.05366
01770
Jerzy Rymwid
Aleksander Zdybel
WP
DS
12
7
52.433 
 
37.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
52.393 
 
38.02217
02408
Marek Bogusz
Kazimierz Sługocki
LB
LB
12
12
52.363 
 
39.05749
07543
Stanisław Owczarek
Przemysław Teleszyński
LD
LD
18
12
52.073 
 
40.06507
05691
Wojciech Biegajło
Grzegorz Lewaciak
MA
WP
13
18
51.882 
 
41.06807
05739
Jan Moszyński
Robert Nowicki
LD
WP
13
13
51.512 
 
42.06522
06705
Henryk Brodawski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
51.442 
 
43.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
2.5
51.371 
 
44.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
LB
LB
2.5
4
51.241 
 
45.04915
02275
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Jarmoliński
WP
WP
4
2.5
50.851 
 
46.05224
05483
Bogusław Matuszewski
Tomasz Wasilewski
WP
WP
4
4
50.46  
 
47.01945
02116
Mirosław Bublewicz
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
7
50.36  
 
48.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
4
2.5
50.30  
 
49.07172
01382
Zbigniew Gmoch
Ryszard Kluk
OP
DS
7
4
49.74  
 
50.08980
08769
Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
WP
WP
2.5
4
49.53  
 
51.01508
01534
Jarosław Molenda
Antoni Ochot
DS
DS
7
12
48.72  
 
52.01817
05221
Ryszard Jakubowski
Tadeusz Masłowski
OP
WP
7
7
48.57  
 
53.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
SL
SL
4
2
48.55  
 
54.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
4
48.50  
 
55.02219
05357
Beata Bojarska
Jerzy Roszak
WP
WP
2.5
7
48.50  
 
56.01384
01693
Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
4
4
48.38  
 
57.01224
10472
Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
LB
LB
12
1.5
48.13  
 
58.09357
10212
Arkadiusz Majcher
Andrzej Terszak
SW
MA
2.5
2.5
47.13  
 
59.08776
09435
Michał Igła
Anna Marek
MP
MP
2.5
1.5
47.13  
 
60.07052
06883
Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
MA
MA
7
7
47.01  
 
61.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
46.91  
 
62.05222
05318
Stefan Masternak
Marek Piechociński
WP
WP
4
4
46.87  
 
63. 
06707
Reiner Hermann
Maciej Kowalski
-
MA
0
7
46.86  
 
64.14362
02133
Paweł Boruta
Mirosław Soroka
LB
LB
2
12
46.67  
 
65.13886
13929
Bartosz Bańkowski
Grzegorz Raźny
MP
MP
0.5
0.5
46.60  
 
66.12893
13001
Natalia Oleszek
Anna Puczyńska
MA
MA
0.5
2
46.54  
 
67.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
4
2.5
46.05  
 
68.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
2.5
45.09  
 
69.05213
05859
Paweł Małecki
Artur Wasiak
SL
SL
7
12
45.08  
 
70.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
45.08  
 
71.06877
06954
Waldemar Radziak
Adam Suwik
MA
WP
12
18
44.59  
 
72.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
44.27  
 
73.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
43.87  
 
74.11428
05884
Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
LD
LD
2.5
4
43.58  
 
75.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
2
43.52  
 
76.14358
14983
Piotr Kardasiński
Andrzej Konczak
PM
WP
0.5
4
43.03  
 
77.01618
05452
Andrzej Sawko
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
4
4
42.82  
 
78.12382
01720
Zygmunt Adamski
Ryszard Wiącek
DS
DS
1.5
1.5
42.54  
 
79.02673
01439
Marek Jaworski
Lech Kurowski
MP
DS
7
7
41.55  
 
80.02236
07887
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
LB
LB
4
4
41.54  
 
81.12434
12435
Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
WP
WP
2.5
1.5
41.38  
 
82.01222
01670
Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
DS
DS
7
7
41.34  
 
83.01381
12824
Piotr Klubiński
Marian Kwolczak
DS
DS
7
1.5
41.15  
 
84.09961
02258
Jerzy Adamczak
Stanisław Gromulski
LB
LB
2
2.5
40.71  
 
85.13125
13127
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
DS
DS
2
1
40.48  
 
86.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
7
40.31  
 
87.14452
01336
Marek Gogołowicz
Leszek Haber
SL
DS
0
4
39.89  
 
88.12985
14325
Eugeniusz Strzyż
Czesław Szypuła
PK
PK
2.5
4
38.57  
 
89.01556
11519
Jan Pawlikaniec
Bożena Rakuzy
DS
DS
4
1.5
37.03  
 
90.14453
 
Jolanta Adamska
Adam Adamski
DS
NZ
0
0
26.02  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1148 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-22 g.20:21:45 (2.1959/190) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.