Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2040/8895 turniej par

szczegóły imprezy

51. Poznański Mityng Brydżowy
o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Poznania
poniedziałek, 2 maja 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.04699
04731
Krzysztof Sikorski
Sylwester Walerowicz
PM
WP
18
12
63.3852III
III
2.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
12
54.1550 
 
3.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
53.9648 
 
4.01223
06717
Cathy Bałdysz
Jolanta Krogulska
LB
MA
12
18
52.9646 
 
5.02673
07603
Marek Jaworski
Tomasz Pilch
MP
SL
7
18
52.7244 
 
6.02934
11319
Krzysztof Kujawa
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
51.7942 
 
7.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
49.9040 
 
8.07596
01661
Krzysztof Brudka
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
12
19
46.8438 
 
9.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
13
12
44.3136 
 
10.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
12
4
44.1134 
 
11.01627
13882
Waldemar Siuda
Agnieszka Sławenta
DS
DS
7
1
41.9632 
 
12.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
18
24
40.7730 
 
13.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
12
37.7728 
 
14.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
7
33.9326 
 
15.08107
04783
Maciej Bystrzejewski
Michał Górski
PM
PM
7
7
33.6424 
 
16.05058
02819
Marek Janik
Halina Święch
WP
MP
2.5
4
32.0022 
 
17.05624
05681
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
7
13
29.9720 
 
18.07642
07725
Witold Stachnik
Grzegorz Superson
MP
MP
4
4
28.2618 
 
19.04545
08350
Roman Budzik
Władysław Tomasiak
PM
ZP
13
12
27.3816 
 
20.05574
05802
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Samujłło
LD
LD
12
7
26.8914 
 
21.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
26.1612 
 
22.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
26.0511 
 
23. 
12503
Thierry Pourchet
Wojciech Uszyński
NZ
MA
5
13
25.2110 
 
24.05264
05314
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
WP
WP
12
13
22.7310 
 
25.08203
04812
Wojciech Gaweł
Marta Ostrowska
DS
WP
7
4
22.6310 
 
26.15040
 
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
WP
GER
4
5
22.239 
 
27.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
21.359 
 
28.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
21.329 
 
29.09138
10085
Danuta Kazmucha
Justyna Żmuda
WP
MP
7
7
20.739 
 
30.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
18
12
19.358 
 
31.12999
13364
Adam Krysa
Adam Lonski
MP
PM
4
2.5
18.138 
 
32.04165
12357
Ihar Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
7
16.437 
 
33.04985
05120
Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
WP
WP
7
7
15.437 
 
34.11834
10171
Jakub Jagodziński
Yan Shpuntou
LU
LB
2.5
2.5
14.487 
 
35.01318
08158
Stanisław Gołębiowski
Piotr Zatorski
DS
DS
18
12
12.116 
 
36.02876
06445
Wojciech Arczewski
Ryszard Wójcik
MA
MA
18
2.5
10.646 
 
37.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
4
4
10.536 
 
38.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
9.255 
 
39.02966
06972
Stanisław Pająk
Jacek Turczynowicz
SW
MA
12
18
8.975 
 
40.12450
10217
Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
DS
MA
4
2.5
8.405 
 
41.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
8.084 
 
42.04872
14724
Zygfryd Banecki
Zbigniew Kaczorowski
WP
WP
2.5
1
7.124 
 
43.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
7.074 
 
44.02395
05386
Krzysztof Rogoziński
Paweł Siwiński
LB
LB
12
7
7.003 
 
45.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
2.5
6.983 
 
46.06274
07545
Ryszard Kiełczewski
Aleksander Wład
ZP
SL
18
4
6.893 
 
47.13651
10996
Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
PM
PM
2.5
2.5
6.532 
 
48.11243
01450
Kazimierz Beyer
Bogdan Leśniak
DS
DS
7
4
2.942 
 
49.01831
05856
Marian Kupnicki
Piotr Walczak
WP
WP
13
18
2.872 
 
50.02219
05357
Beata Bojarska
Jerzy Roszak
WP
WP
4
7
1.481 
 
51.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
MA
PM
19
2.5
0.321 
 
52.04078
05246
Jan Gardocki
Zofia Mikołajczyk
PD
WP
4
2.5
-0.601 
 
53.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
LD
18
18
-1.03  
 
54.06556
04797
Sylwester Cieślak
Ryszard Konopka
MA
PM
7
12
-1.88  
 
55.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
2.5
-2.26  
 
56.05170
05487
Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
WP
WP
12
7
-2.77  
 
57.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
-3.20  
 
58.09099
02775
Tomasz Lipiński
Małgorzata Praszałowicz
WP
MP
2
4
-3.84  
 
59.13438
13436
Rafał Marks
Barbara Rosłon
MA
MA
2.5
2
-6.15  
 
60.11423
05404
Krzysztof Buzała
Marek Sosiński
WP
WP
2
4
-6.81  
 
61.05152
05229
Andrzej Kucharski
Adam Meller
WP
WP
2.5
4
-6.97  
 
62.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
-9.39  
 
63.12075
07633
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
MP
MP
2.5
12
-11.14  
 
64.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
7
7
-11.66  
 
65.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
-11.97  
 
66.10148
07815
Paulina Klimentowska
Lena Leszczyńska
MA
MA
4
4
-12.17  
 
67.05023
04813
Paweł Gruszczyński
Wojciech Majchrowski
WP
WP
4
4
-13.20  
 
68.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
-14.10  
 
69.12434
13607
Wojciech Kaniewski
Jan Sztuba
WP
WP
2.5
0.5
-14.43  
 
70.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
2.5
4
-15.46  
 
71.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
-15.59  
 
72.05859
09550
Artur Wasiak
Jakub Wojcieszek
SL
MA
12
7
-17.75  
 
73.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
WP
18
18
-18.72  
 
74.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
4
-19.44  
 
75.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
-19.54  
 
76.11803
10234
Agnieszka Chudy
Katarzyna Górniak
PM
MA
2
4
-19.56  
 
77.05242
04450
Ewa Mielcarzewicz
Władysław Skowroński
WP
WM
4
7
-19.57  
 
78. 
 
John Catlow
Krzysztof Galubiński
GBR
NZ
0
0
-19.73  
 
79.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
MA
13
13
-19.82  
 
80.04535
04740
Dariusz Bogucki
Piotr Wiankowski
PM
MA
12
12
-20.52  
 
81.02959
05329
Sławomir Olech
Jacek Poletyło
MA
WP
18
18
-21.36  
 
82.11441
12275
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
WP
WP
4
4
-21.81  
 
83.10937
02843
Jacek Stasica
Andrzej Wilkosz
MP
MP
7
24
-22.68  
 
84.05215
 
Zbigniew Marciniak
Rafał Mikolajczak
WP
NZ
4
0
-26.24  
 
85.05097
05363
Janusz Kalida
Jerzy Russyan
MA
MA
4
18
-27.99  
 
86.05353
07854
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Witalis Talar
WP
WP
7
12
-28.15  
 
87.07982
07989
Marcin Pachniewski
Wiesław Skubisz
LU
LU
2
4
-31.46  
 
88.05064
05189
Andrzej Janowicz
Wiesław Lisowski
WP
WP
4
4
-31.66  
 
89.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
-31.72  
 
90.03401
01731
Jarosław Ostrowski
Paweł Wittenbeck
WP
DS
7
7
-34.39  
 
91.13094
06248
Włodzimierz Cebulski
Hilary Ślesicki
WP
WP
1.5
4
-35.05  
 
92.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
2
-36.23  
 
93.14798
10769
Michał Kałczyński
Bartosz Pędziński
WP
WP
0.5
1.5
-38.90  
 
94.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
-39.69  
 
95.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
-41.91  
 
96.05112
07713
Marek Klatkiewicz
Ryszard Lisewski
WP
WP
4
2.5
-43.91  
 
97.14237
13941
Dominik Jastrzębski
Piotr Łukianiuk
MA
MA
1.5
1
-44.10  
 
98.15107
05108
Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
WP
WP
0.5
2.5
-46.14  
 
99.08638
09006
Andrzej Dymek
Adam Peszke
WP
WP
2.5
2.5
-46.34  
 
100.09131
12745
Karolina Dostatnia
Dominik Dudzik
WP
MP
2
1.5
-46.68  
 
101.13699
 
Zoya Beliankina
Dennis Kruis
PD
NED
2
5
-49.81  
 
102.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
13
18
-51.78  
 
103.06526
06883
Waldemar Burakowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
13
7
-52.63  
 
104.06780
13910
Anna Mandecka
Lesław Mandecki
MA
MA
7
2
-58.16  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1698 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/wyniki2011/W-pn1.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-21 g.18:59:16 (0.3105/218) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.