Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2062/9357 turniej par

szczegóły imprezy

54. Międzynarodowy Kongres Brydżowy SŁAWA 2011
Turniej Kongresowy K-1 (boczny)
sobota, 9 lipca 2011r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.15610
08978
Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
WP
WP
0
13
67.2943III
III
2.06807
05856
Jan Moszyński
Piotr Walczak
LD
WP
13
18
65.6942 
 
3.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
64.6540 
 
4.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
DS
MA
7
12
62.4538 
 
5.01539
01661
Wojciech Olański
Włodzimierz Starkowski
PD
DS
19
19
60.6536 
 
6.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
58.9735 
 
7.02911
07491
Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
4
58.8333 
 
8.08361
11563
Wiesław Padewski
Andrzej Popinigis
ZP
ZP
2.5
2
58.6632 
 
9.06507
07190
Wojciech Biegajło
Paweł Chindelewicz
MA
MA
13
12
58.0930 
 
10.02335
09004
Jacek Mania
Konrad Wójcik
LB
LB
4
2.5
58.0729 
 
11.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
13
12
57.9927 
 
12.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
2.5
4
57.8626 
 
13.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
57.4324 
 
14.07891
02121
Piotr Klimacki
Ryszard Sakowicz
MA
LB
18
12
57.3522 
 
15.06526
06689
Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
MA
MA
13
12
56.5321 
 
16.10564
02673
Jan Blajda
Marek Jaworski
MP
MP
13
7
56.3819 
 
17.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
2
1.5
56.1918 
 
18.05189
02382
Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
2.5
55.7416 
 
19.01373
01534
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
DS
DS
7
12
55.6615 
 
20.08998
09194
Maurycy Biernat
Adrian Spyrka
WP
OP
4
2
55.5813 
 
21.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
12
4
55.1512 
 
22.01297
01347
Mirosław Fechner
Piotr Ilczuk
DS
SL
4
18
55.0910 
 
23.06658
05176
Jacek Kalita
Michał Kwiecień
MA
WP
19
24
54.969 
 
24.08476
01615
Grzegorz Debita
Jan Sadowski
DS
WP
2
2.5
54.799 
 
25.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
4
54.618 
 
26.02218
05452
Adolf Bogusz
Zdzisław Szyszkowski
LB
LB
4
4
54.458 
 
27.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
4
54.318 
 
28.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
7
7
54.318 
 
29.14362
05830
Paweł Boruta
Robert Stoliński
LB
MA
2.5
12
54.247 
 
30.01690
01711
Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
DS
DS
7
7
53.957 
 
31.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
53.877 
 
32.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
53.347 
 
33.03969
04018
Mirosław Szparaga
Wojciech Wójciak
KP
KP
4
4
53.156 
 
34. 
01599
Jarosław Piątkowski
Maciej Rochowicz
NZ
DS
0
4
53.076 
 
35.06077
02131
Tomasz Rusiecki
Ryszard Smejda
ZP
ZP
7
4
52.946 
 
36.08993
11884
Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
LD
LD
2.5
2
52.736 
 
37.05893
13029
Jacek Batóg
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
4
2
52.665 
 
38.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
4
4
52.615 
 
39.14167
14166
Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
WP
WP
1.5
1.5
52.385 
 
40.11960
07130
Józef Brutkowski
Eugeniusz Konik
SL
OP
2
2.5
52.324 
 
41.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
52.214 
 
42.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
GER
GER
5
5
52.134 
 
43.12742
12229
Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
KP
KP
2.5
2.5
52.094 
 
44.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
2.5
4
51.843 
 
45.09961
02258
Jerzy Adamczak
Stanisław Gromulski
LB
LB
2
2.5
51.623 
 
46.10937
02804
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
51.513 
 
47.06175
06225
Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Palmowski
MA
MA
2.5
4
51.423 
 
48.06648
11466
Piotr Jurek
Tadeusz Laszczak
MA
MA
18
4
51.412 
 
49.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
7
7
51.322 
 
50.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
SL
12
18
51.302 
 
51.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2.5
51.272 
 
52.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
12
51.131 
 
53.15614
15615
Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
GER
NZ
0
0
50.881 
 
54.04943
05049
Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
4
7
50.241 
 
55.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
50.23  
 
56.02316
02401
Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
4
4
50.15  
 
57.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
50.03  
 
58.04948
12047
Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
WP
WP
4
7
50.02  
 
59.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
50.01  
 
60.02637
02806
Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
MP
MP
12
18
49.78  
 
61.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
LD
18
12
49.67  
 
62.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
4
4
49.23  
 
63.11444
05889
Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
2.5
4
49.20  
 
64.07725
14541
Grzegorz Superson
Krzysztof Superson
MP
MP
4
1.5
49.18  
 
65.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
12
7
49.07  
 
66.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
2
2
49.06  
 
67.01437
08150
Zdzisław Kunc
Jerzy Szudziński
DS
DS
7
4
48.74  
 
68.01321
09568
Jarosław Grabek
Mariusz Ilnicki
DS
DS
2
4
48.45  
 
69.02876
01910
Wojciech Arczewski
Roman Zabłocki
MA
OP
18
4
48.43  
 
70.03068
03444
Michał Bojanowski
Jerzy Prijma
SL
SL
7
4
48.13  
 
71.07501
03621
Jan Styczyński
Krzysztof Zieliński
SL
SL
4
4
47.77  
 
72.08330
02157
Paweł Marczak
Paweł Szymonik
LB
MA
2.5
4
47.48  
 
73.01311
12824
Jerzy Gładysz
Marian Kwolczak
DS
DS
12
1.5
47.30  
 
74.01730
09550
Michał Wittenbeck
Jakub Wojcieszek
DS
MA
7
7
47.04  
 
75.01382
07124
Ryszard Kluk
Ryszard Lachowicz
DS
DS
4
7
46.95  
 
76.14571
14570
Jarosław Wulnikowski
Konrad Żurawski
KP
KP
1
1
46.82  
 
77.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
4
4
46.73  
 
78.14353
01686
Roman Kurzydłowski
Jan Ślipek
DS
DS
4
7
46.55  
 
79.07172
01817
Zbigniew Gmoch
Ryszard Jakubowski
OP
OP
7
7
46.52  
 
80.01221
06341
Cezary Balicki
Grzegorz Narkiewicz
DS
MA
24
19
46.41  
 
81.02223
02408
Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
LB
LB
12
12
46.29  
 
82.11128
03529
Artur Janeczko
Jacek Szczerbowski
SL
SL
2.5
4
45.98  
 
83.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
12
45.80  
 
84.05221
05366
Tadeusz Masłowski
Jerzy Rymwid
WP
WP
7
12
45.57  
 
85. 
01426
Tadeusz Fimowicz
Jerzy Kubica
NZ
DS
0
2.5
45.53  
 
86.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
45.25  
 
87.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
7
45.24  
 
88.11428
05884
Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
LD
LD
4
4
45.23  
 
89.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
44.61  
 
90.10576
02417
Ryszard Beleć
Jan Stoklasek
LB
LB
2
2.5
44.28  
 
91.09001
02353
Marek Matwijewicz
Wiesław Myszkiewicz
LB
LB
2.5
7
44.07  
 
92.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
4
2.5
43.98  
 
93.01498
01768
Marek Michalski
Jerzy Zatorski
DS
DS
4
2.5
43.85  
 
94.05944
06125
Adam Hintertan
Ryszard Urbański
LB
ZP
7
4
43.77  
 
95.01270
01523
Grzegorz Czapulak
Jan Niebudek
DS
DS
4
2
43.27  
 
96.02003
02057
Tomasz Jagła
Radosław Liskowiak
LB
LB
2
4
41.49  
 
97.15190
15188
Michał Frej
Łukasz Patyna
KP
KP
0.5
0.5
41.49  
 
98.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
1
1
41.47  
 
99.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
7
4
40.97  
 
100.12046
03824
Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
KP
KP
2
2
40.59  
 
101.14885
14886
Marcin Dobrowolski
Bartosz Wysocki
ZP
ZP
0.5
0.5
39.98  
 
102.02259
01556
Andrzej Grygorczuk
Jan Pawlikaniec
LB
DS
4
4
39.19  
 
103.12382
08852
Zygmunt Adamski
Aleksander Kulik
DS
MA
1.5
2.5
38.98  
 
104.09575
01481
Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
DS
DS
4
2.5
36.50  
 
105.03502
03525
Wiesław Smaza
Aleksy Swoboda
SL
SL
7
4
35.77  
 
106.15571
15572
Marta Iwanicka
Aleksandra Starynowicz
PM
PM
0
0
33.35  
 
107. 
14567
Hubert Kowalewski
Daniel Przekwasiński
MA
KP
0
1
26.25  
 
108.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
23.32  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1474 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.03:49:38 (0.3505/230) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.