Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
5668.19939Jakub Wróbel MA0D4
(4+0)
-
 19917Mateusz Zagórski MA0D4
(3+1)
-
 19524Adam Zych MA0D4
(4+0)
OSpójnia - Warszawa 2
 19829Weronika Zyskowska MA0D4
(4+0)
-
5705.11451Tomasz Baj DS4MK3
(2+1)
3SBS Impas Lubin
 19153Hanna Barełkowska DS0D3
(3+0)
-KBS Miłkowice Miłkowice
 09040Adam Bruś LB0D3
(3+0)
3Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
 03667Stanisław Ciesielski  KP5MK3
(3+0)
-Singleton KPZBS
 19892Kacper Deska MA0D3
(2+1)
-
 16207Krzysztof Dubno PM2MO3
(3+0)
-
 19958Elżbieta GazdeckaLB0D3
(2+1)
-
 19959Kamil GazdeckiLB0D3
(2+1)
-
 19969Andrzej Gołębiowski MA0D3
(3+0)
-
 17882Wiktor Gut MP0D3
(3+0)
-
 18568Piotr Hiller PM0D3
(3+0)
-
 19175Roman Jagielski LD0D3
(3+0)
-
 19937Marcel Janus MA0D3
(3+0)
OSpójnia - Warszawa 2
 19891Michał Klein MA0D3
(2+1)
-
 18571Olaf Knut PM0D3
(3+0)
-
 19850Kacper Kowalec DS0D3
(3+0)
-
 07970Zdzisław Kubaj  LU4MK3
(2+1)
-SINGLETON Lublin
 19333Ignacy Kwaśniewski PM0D3
(3+0)
-
 02510Waldemar Kwiatkowski  LU3MR3
(2+1)
2CKFiS Bełżyce
 18503Elżbieta LasotaSL0D3
(3+0)
-UTW Chorzów
 19477Sławomir Lis LD0D3
(3+0)
-
 18038Piotr Nowara PD2MO3
(2+1)
-
 14046Artur ObryckiPD1Ad3
(3+0)
-
 19330Amelia Orłowska WP0D3
(3+0)
-PAB Poznań
 19615Sonia Owczarek DS0D3
(3+0)
-BKB Bolesławiec
 19624Dagna Pabian DS0D3
(3+0)
-KS AZS Wratislavia WR
 17563Paweł Patreucha DS0D3
(3+0)
-BKB Bolesławiec
 19332Grzegorz Pawiłojć PM0D3
(3+0)
-
 19240Barbara Płaskonka MA0D3
(3+0)
-
 19039Kacper Raczko DS0D3
(3+0)
-
 03013Maciej Sarnowski WM0D3
(3+0)
-
 01618Andrzej Sawko DS5MK3
(3+0)
3MKS Rokita Brzeg Dolny
 08296Wiesław Skupiński MA3MR3
(2+1)
OGOK Bielsk II
 17564Michał Stempak DS0D3
(3+0)
-BKB Bolesławiec
 19266Klaudia Szeszko DS0D3
(3+0)
-KBS Miłkowice Miłkowice
 19827Barbara Toporowska MA0D3
(3+0)
-
 19188Hanna Turłowicz DS0D3
(3+0)
-KS AZS Wratislavia WR
 19224Kazimierz Wawrzynowicz DS0D3
(3+0)
-
 19225Krystyna WawrzynowiczDS0D3
(3+0)
-
 13119Ryszard Wodziński DS2.5MW3
(2+1)
OKBS Miłkowice Miłkowice
 08436Ireneusz WojdaMA2MO3
(3+0)
-
 19890Dawid Wojdowski MA0D3
(2+1)
-
 18566Oliwia Żygowska PM0D3
(3+0)
-
5748.19539Natalia Bartosik LD0D2
(2+0)
-
 14744Adam Bieniek MA1.5M2
(2+0)
2FABEX Wyszków
 06171Stanisław Bronowski  MA4MK2
(2+0)
-

Łącznie 5912 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-09 g.16:11:09 (0.3427/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.