Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Lubuski (LB)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.04922Piotr Busse LB19AM9 316
(5279+4037)
1Ilanka 1 Rzepin
2.02121Ryszard Sakowicz LB18AM6 201
(3445+2756)
1Ilanka 1 Rzepin
3.16184Tomasz Bartnicki LB7MM6 115
(3689+2426)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
4.02827Marek Urbański LB15A5 547
(2931+2616)
1Ilanka 1 Rzepin
5.08485Grażyna Busse LB15A4 454
(2944+1510)
1Ilanka 1 Rzepin
6.08978Jacek Leśniczak   LB15A4 339
(2629+1710)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
7.16183Zofia Miechowicz LB5MK4 256
(2648+1608)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
8.05059Stanisław Janik  LB13A4 124
(2689+1435)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
9.07596Krzysztof Brudka LB13A3 762
(2616+1146)
1Ilanka 1 Rzepin
10.01397Piotr Korecki LB7MM3 417
(2479+938)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
11.10095Paweł Miechowicz LB17A2 995
(1529+1466)
1Ilanka 1 Rzepin
12.02158Zdzisław Świątek  LB13A2 956
(1820+1136)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
13.05386Paweł Siwiński LB12A2 936
(1829+1107)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
14.02114Sebastian RawlikLB4MK2 215
(1723+492)
3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
15.03815Michał Lewiński LB12A2 212
(1620+592)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
16.04985Rafał Gardzielewski LB11MM2 130
(1339+791)
1Ilanka 1 Rzepin
17.12253Jerzy Kozyczkowski  LB11MM2 078
(1240+838)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
18.01433Aleksander Kud LB11MM1 982
(1318+664)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
19.01945Mirosław Bublewicz LB11MM1 974
(1299+675)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
20.02102Czesław Plachimowicz  LB5MK1 884
(1805+79)
3MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
21.03787Adam Kozłowski LB12A1 825
(1208+617)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
22.02174Wojciech Waszkowiak  LB12A1 810
(1516+294)
3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
23.02166Jarosław Wachnowski  LB18AM1 574
(1305+269)
2Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
24.07501Jan Styczyński  LB5MK1 565
(1039+526)
2CKiR Wschowa
25.01578Marcin Preisner LB3MR1 551
(1034+517)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
26.02116Andrzej Rękosiak LB7MM1 518
(1383+135)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz (dawny GOMAD)
27.02071Marek Marciniak LB4MK1 511
(1446+65)
3Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
28.02398Sławomir Rutecki  LB7MM1 460
(1349+111)
3GSBS DK Góra
29.17301Arkadiusz JaranowskiLB3MR1 392
(1126+266)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz (dawny GOMAD)
30.07926Maciej Wierzbicki LB9MM1 373
(1142+231)
-SINGLETON Zielona Góra
31.02087Marian Nieznański  LB7MM1 364
(1203+161)
3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
32.02324Andrzej Łagosz LB11MM1 332
(960+372)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
33.02395Krzysztof Rogoziński  LB12A1 307
(920+387)
3MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
34.02143Mieczysław Stefański  LB7MM1 291
(1108+183)
2Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
35.07906Andrzej Parmonik LB5MK1 273
(1170+103)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz (dawny GOMAD)
36.02365Jan Obuchowicz  LB9MM1 259
(885+374)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
37.01239Robert BielLB11MM1 235
(842+393)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
38.16177Roman Miłkowski LB5MK1 161
(778+383)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
39.02223Piotr Brzeziński  LB12A1 130
(768+362)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
40.12914Łukasz FrąckowiakLB2.5MW1 066
(747+319)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz (dawny GOMAD)
41.02199Wiesław Żegilewicz  LB12A1 051
(788+263)
OGSBS Junior Gorzów Wlkp.
42.10318Barbara Radomska LB4MK1 023
(818+205)
3Spójnia Ośno Lubuskie
43.02434Jerzy Trembowski LB11MM1 017
(680+337)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
44.02350Witold Miłoszewski  LB12A1 015
(679+336)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
45.07130Eugeniusz KonikLB5MK991
(664+327)
2CKiR Wschowa
46.02443Wiesław Wiśniewski  LB5MK954
(954+0)
3SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
47.07909Paweł PietrażyckiLB5MK943
(641+302)
3ALMAR Zielona Góra
48.02093Stanisław Owczarski  LB12A901
(654+247)
3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
49.02213Tadeusz Birecki  LB5MK895
(845+50)
3GSBS DK Góra
50.02036Stanisław Kotas  LB5MK888
(810+78)
3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Łącznie 329 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-28 g.17:25:58 (0.1811/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.