Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Lubuski (LB)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.06973Piotr Tuszyński   LB24AS8 651
(4580+4071)
EIlanka 1 Rzepin
2.04922Piotr Busse LB19AM7 358
(4054+3304)
EIlanka 1 Rzepin
3.09550Jakub Wojcieszek LB17A7 251
(3937+3314)
EIlanka 1 Rzepin
4.07869Sławomir Zawiślak   LB21AM6 082
(3076+3006)
EIlanka 1 Rzepin
5.02121Ryszard Sakowicz LB18AM4 634
(2534+2100)
EIlanka 1 Rzepin
6.16184Tomasz Bartnicki LB5MK4 171
(2548+1623)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
7.10534Waldemar Sroczyński LB11MM3 235
(1988+1247)
EIlanka 1 Rzepin
8.16183Zofia Miechowicz LB5MK3 151
(1981+1170)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
9.05059Stanisław Janik  LB13A3 094
(2071+1023)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
10.01397Piotr Korecki LB7MM3 030
(2188+842)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
11.10095Paweł Miechowicz LB17A2 800
(1400+1400)
EIlanka 1 Rzepin
12.08978Jacek Leśniczak   LB15A2 785
(1779+1006)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
13.02158Zdzisław Świątek  LB13A2 621
(1652+969)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
14.02827Marek Urbański LB13A2 472
(1317+1155)
EIlanka 1 Rzepin
15.05386Paweł Siwiński LB12A2 208
(1443+765)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
16.03815Michał Lewiński LB12A1 867
(1332+535)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
17.01433Aleksander Kud LB11MM1 786
(1207+579)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
18.03787Adam Kozłowski LB12A1 680
(1121+559)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
19.02114Sebastian RawlikLB4MK1 529
(1117+412)
3KKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
20.01578Marcin Preisner LB3MR1 432
(960+472)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
21.01945Mirosław Bublewicz LB11MM1 396
(939+457)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
22.12253Jerzy Kozyczkowski  LB11MM1 369
(870+499)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
23.02395Krzysztof Rogoziński  LB12A1 258
(871+387)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
24.02102Czesław Plachimowicz  LB5MK1 251
(1192+59)
3MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
25.02365Jan Obuchowicz  LB9MM1 200
(827+373)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
26.02174Wojciech Waszkowiak  LB12A1 133
(921+212)
3MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
27.01239Robert BielLB11MM1 121
(777+344)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
28.02223Piotr Brzeziński  LB12A1 084
(724+360)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
29.02087Marian Nieznański  LB7MM1 081
(949+132)
3MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
30.02324Andrzej Łagosz LB11MM1 067
(739+328)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
31.16177Roman Miłkowski LB5MK1 062
(708+354)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
32.02071Marek Marciniak LB4MK1 046
(992+54)
3Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
33.02434Jerzy Trembowski LB11MM1 007
(671+336)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
34.02350Witold Miłoszewski  LB12A1 005
(670+335)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
35.02166Jarosław Wachnowski  LB18AM945
(850+95)
2Fundacja I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp.
36.02116Andrzej Rękosiak  LB7MM935
(861+74)
3WDK Bez Atu Wolsztyn
37.02398Sławomir Rutecki  LB7MM929
(918+11)
3GSBS DK Góra
38.02199Wiesław Żegilewicz  LB12A885
(623+262)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
39.07926Maciej Wierzbicki LB9MM878
(661+217)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
40.02093Stanisław Owczarski  LB12A858
(612+246)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
41.07906Andrzej Parmonik LB5MK848
(835+13)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz
42.07909Paweł PietrażyckiLB5MK812
(549+263)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
43.02143Mieczysław Stefański  LB7MM781
(763+18)
2Fundacja I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp.
44.08330Paweł Marczak LB3MR673
(627+46)
3KSGU Tęcza 1-Promet Krosno Odrzańskie
45.10402Tomasz KalembkiewiczLB2.5MW670
(530+140)
3KKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
46.17301Arkadiusz Jaranowski LB3MR652
(612+40)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz
47.11493Arkadiusz Skonieczny LB3MR651
(651+0)
3CKiR Wschowa
48.02424Eugeniusz Szczepański  LB9MM650
(522+128)
3K.B.S. DAWID Nowa Sól
49.02443Wiesław Wiśniewski  LB5MK647
(647+0)
3SBSZG MILTON Głogów
50.02302Radosław Król LB7MM631
(503+128)
3K.B.S. DAWID Nowa Sól
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Łącznie 327 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-24 g.16:50:34 (0.2401/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.