Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Świętokrzyski (SW)

« poprzednia 1 2 3 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AM11 798
(6101+5697)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
2.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AM11 426
(5838+5588)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
3.04108Przemysław Janiszewski  SW21AM10 288
(5397+4891)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
4.09755Łukasz Witkowski SW15A9 444
(4818+4626)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
5.02966Stanisław Pająk  SW15A8 806
(5330+3476)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
6.02904Janusz Gawęcki  SW18AM7 880
(4649+3231)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
7.13709Grzegorz Głasek SW9MM7 444
(3995+3449)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
8.07849Bogdan Szulejewski  SW21AM7 015
(3874+3141)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
9.05856Piotr Walczak   SW21AM6 871
(3955+2916)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
10.06382Maciej Dobrzyński SW7MM5 135
(3051+2084)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
11.08308Kamil Walczyk SW7MM4 726
(2975+1751)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
12.07827Lech Ohrysko  SW17A4 575
(2315+2260)
-
13.07796Marek Jeleniewski SW18AM4 246
(2181+2065)
-
14.02921Tadeusz Kowalczewski SW12A3 871
(2286+1585)
1POMTECH Zwoleń
15.03003Hubert Urban SW7MM2 883
(2005+878)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
16.03064Michał Błach SW7MM2 616
(1479+1137)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
17.02891Bartosz Ceglarski SW7MM2 580
(1750+830)
1POMTECH Zwoleń
18.08283Andrzej Iwański  SW13A2 579
(1731+848)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
19.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4MK2 467
(1923+544)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
20.03020Grzegorz Zakrzewski SW9MM2 160
(1522+638)
1POMTECH Zwoleń
21.02928Marek Kozdrach  SW5MK1 871
(1362+509)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
22.08930Maja Żabierek SW5MK1 847
(1478+369)
3FOTO-SOWA Puławy
23.08288Grzegorz BachanekSW4MK1 746
(1179+567)
1POMTECH Zwoleń
24.06414Sławomir KutyłaSW5MK1 742
(1169+573)
1POMTECH Zwoleń
25.02933Piotr Kucharski SW18AM1 604
(1098+506)
-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
26.07975Jerzy Maludziński  SW11MM1 574
(1231+343)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
27.02937Nikander Kuszewski  SW11MM1 528
(1245+283)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
28.14609Piotr Szczygieł  SW4MK1 525
(1177+348)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
29.07491Tadeusz Sobota  SW7MM1 507
(1260+247)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
30.02990Adam StrzeleckiSW7MM1 505
(915+590)
1POMTECH Zwoleń
31.06370Jacek BorsSW5MK1 456
(1000+456)
1POMTECH Zwoleń
32.02946Andrzej Majcher SW9MM1 451
(1036+415)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
33.02902Krzysztof Gałda  SW12A1 355
(1092+263)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
34.02954Włodzimierz Niedolaz SW7MM1 241
(1006+235)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
35.02977Mirosław Rafalski  SW18AM1 074
(767+307)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
36.02888Zbigniew BorkowskiSW12A1 027
(770+257)
1POMTECH Zwoleń
37.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AM977
(818+159)
-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
38.02907Waldemar Haponiuk SW7MM970
(729+241)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
39.09371Zbigniew Swat SW2.5MW918
(692+226)
3ALIT Ożarów
40.02919Aleksander Knawa  SW13A897
(669+228)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
41.02504Janusz Krawczyński SW9MM888
(744+144)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
42.02931Sławomir Król SW4MK852
(629+223)
3ALIT Ożarów
43.09322Mirosław Kotowski  SW5MK835
(772+63)
2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
44.03005Piotr Waluszewski SW5MK805
(719+86)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
45.15913Adam Rydz SW3MR764
(689+75)
3ŚKB DAMA KIER Kielce
46.02913Edmund Jas  SW7MM760
(597+163)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
47.02998Marcin Terelak SW5MK724
(600+124)
-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
48.02958Dariusz NowekSW5MK715
(531+184)
3DANMAR Skarżysko Kamienna
49.18561Jerzy Daniel SW5MK709
(686+23)
3ŚKB BABA JAGA Kielce
50.19497Andrzej Gintrowicz  SW2MO662
(653+9)
3ŚKB DREAM-TEAM Kielce
« poprzednia 1 2 3 następna »

Łącznie 140 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-28 g.18:09:41 (0.1741/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.