Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3401/19000 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

19. Mistrzostwa Polski Par na IMPy
OTP** Smok Wawelski
niedziela, 30 października 2016r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
62.96120
2.11092
07526
Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
MP
MP
5
21
62.16115
3.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
60.08110
4.06648
09643
Piotr Jurek
Tomasz Sielicki
MA
MA
18
5
59.83105
5.06973
02827
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
LB
LB
24
12
59.32101
6.02597
02807
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
MP
MP
12
12
58.7197
7.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
OP
OP
7
7
58.5793
8.07431
01776
Marek Witek
Adam Żmudziński
PK
DS
21
24
57.8189
9.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
57.5784
10.13074
11550
Maciej Grabiec
Piotr Marcinowski
MP
DS
5
7
57.4880
11.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
57.3676
12.08312
12474
Piotr Bizoń
Marek Blat
WP
SL
19
11
56.8972
13.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
1.5
3
56.7968
14.13619
01467
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
MP
MP
1.5
3
56.5064
15.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2.5
2.5
56.3759
16.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
56.3555
17.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
56.3051
18.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
55.5047
19.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
1.5
55.4843
20.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
55.2039
21.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
55.0934
22.02590
07536
Józef Barczyk
Andrzej Borek
MP
MP
7
5
55.0530
23.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
55.0426
24.10472
16699
Sammy Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
4
2
54.8324
25.02678
18187
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
MP
MP
7
4
54.3023
26.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
19
54.1323
27.01223
12320
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
DS
DS
17
4
54.1122
28.14179
01166
Ryszard Pisarczyk
Jan Sączawa
PK
PK
5
4
53.9821
29.02650
03529
Krzysztof Góra
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
53.9720
30.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
53.8820
31.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
11
53.5019
32.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
53.4718
33.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1
7
53.2318
34.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
3
3
53.1017
35.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2
53.0716
36.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
5
52.8115
37.14286
14000
Błażej Krawczyk
Łukasz Pląder
MP
MP
5
3
52.6115
38.02489
02504
Jarosław Kaczorowski
Janusz Krawczyński
LU
LU
12
7
52.4614
39.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
13
15
52.2813
40.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
3
19
52.1213
41.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
4
4
51.8212
42.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
51.6311
43.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
51.3410
44.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
51.2810
45.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
4
5
51.269
46.12714
13285
Wacław Mizera
Halina Samborek
SL
MP
3
2
51.238
47.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
51.188
48.02760
02826
Jerzy Pasich
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
51.087
49.11871
02838
Magdalena Szumny
Kamila Wesołowska
MP
MP
7
9
51.016
50.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
50.975
51.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
5
13
50.805
52.03096
02912
Konrad Ciborowski
Jacek Janowski
MP
MP
11
18
50.784
53.10217
16716
Urszula Kędzierska
Lena Ostrowska
MA
MA
5
2.5
50.743
54.15414
15800
Wojciech Okuniewski
Barbara Superson
PM
MP
1.5
2
50.693
55.09051
09035
Katarzyna Kulig
Agnieszka Szczepanek
MP
MP
2.5
2.5
50.642
56.03033
03370
Janusz Bachrach
Jerzy Miś
SL
SL
5
5
50.451
57.03499
06355
Andrzej Sładki
Lech Warwocki
SL
LD
9
7
50.36 
58.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
9
7
50.28 
59.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
SL
MP
5
5
50.16 
60.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
49.94 
61.01787
11180
Piotr Bielecki
Jan Glenz
OP
OP
5
3
49.93 
62.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
4
49.86 
63.17001
13520
Jakub Lenkiewicz
Przemysław Picheta
MP
MP
2.5
3
49.69 
64.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
3
5
49.68 
65.07794
06822
Marta Janeczek
Anna Nosalska
PM
PM
9
7
49.67 
66.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
49.60 
67.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
7
5
49.46 
68.10978
12158
Natalia Gaweł
Izabella Jaworska
DS
LD
3
3
49.29 
69.07539
02786
Andrzej Juszczyk
Janusz Rżewski
MP
MP
4
5
48.70 
70.01803
07130
Stanisław Górski
Eugeniusz Konik
OP
OP
5
4
48.56 
71.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
48.49 
72.09835
05739
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
WP
WP
5
15
48.25 
73.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
48.20 
74.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2
3
48.10 
75.12984
15413
Robert Mostek
Sławomir Reising
MP
MP
3
3
48.05 
76.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
47.77 
77.02723
02794
Bogusław Lesiecki
Ryszard Skotarski
MP
MP
12
12
47.68 
78.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
47.56 
79.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
47.47 
80.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
47.45 
81.13887
09466
Leszek Ludwikowski
Piotr Ludwikowski
MP
MP
1
5
47.32 
82.15988
13970
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
MP
MP
2
2.5
47.27 
83.06526
04360
Waldemar Burakowski
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
15
13
47.16 
84.15340
09952
Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
SL
SL
2.5
5
47.15 
85.02683
02833
Krzysztof Kleinrok
Edward Warząchowski
MP
MP
12
12
47.15 
86.09421
07352
Adam Matyasik
Marek Orłowicz
MP
MP
5
2.5
47.04 
87.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
46.96 
88.02669
09501
Stanisław Jaros
Jan Skuciński
MP
MP
5
5
46.90 
89.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
46.56 
90.01297
01627
Mirosław Fechner
Waldemar Siuda
DS
DS
7
12
46.31 
91.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
46.26 
92.08781
02819
Maria Krasowska
Halina Święch
MP
MP
4
7
45.97 
93.02656
10088
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
MP
MP
4
4
45.43 
94.09430
09433
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
MP
MP
5
7
45.25 
95.14540
16000
Maciej Superson
Szymon Superson
MP
MP
5
1.5
44.27 
96.17539
17528
Kacper Kuflowski
Dominik Rajtar
MP
MP
1.5
1.5
43.96 
97.13660
12854
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
4
43.91 
98.07327
01910
Andrzej Huńka
Roman Zabłocki
OP
OP
4
5
43.87 
99.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
2
12
43.85 
100.17513
16915
Bartosz Bunar
Bartosz Wróbel
MP
MP
1.5
1.5
43.73 
101.07301
17862
Andrzej Lasota
Roman Urbański
MP
MP
5
1
43.03 
102.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
41.87 
103.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
41.44 
104.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
41.23 
105.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
39.46 
106. 
17252
Ingrid Hlavicza
Manfred Schuhmann
-
WP
0
1
39.29 
107.02593
02747
Jerzy Batko
Marian Nanke
MP
MP
4
5
37.96 
108. 
 
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
-
-
0
0
36.54 
109.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
2.5
2.5
35.92 
110.17544
17545
Łukasz Kasperczyk
Franciszek Kurlit
MP
MP
1
1.5
34.60 
111.18221
 
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
-
0
0
31.58 
112.12777
05866
Piotr Piotrowski
Eugeniusz Wiliński
LD
LD
4
5
29.42 

Łącznie 4146 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2016/kjb/W-smok.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.06:12:55 (0.4359/234) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.