Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3998/22208 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

II Kielecki Mityng ** Brydżowy
Memoriał Jacka Janowskiego
sobota, 16 czerwca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
62.488040II
II
2.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
61.847236III
III
3.02896
07401
Jarosław Dębicki
Janusz Wrześniak
SW
MP
5
3
60.556633III
III
4.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
60.526030 
 
5.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
60.315427 
 
6.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
58.654824 
 
7.02497
02519
Dariusz Koproń
Bartosz Matras
LU
LU
15
7
58.554121 
 
8.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
56.983518 
 
9.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
MP
PK
7
18
56.872915 
 
10.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
56.012312 
 
11.04535
05624
Dariusz Bogucki
Jacek Grzelczak
PM
LD
13
13
54.62168 
 
12.02888
08308
Zbigniew Borkowski
Kamil Walczyk
SW
SW
12
7
53.02158 
 
13.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
52.86147 
 
14.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.74137 
 
15.15120
03455
Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Radomski
OP
SL
5
12
52.05126 
 
16.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
5
18
52.00116 
 
17.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2.5
11
51.84105 
 
18.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
51.3295 
 
19.17167
13438
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
MA
MA
4
9
51.2284 
 
20.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
WM
PM
7
7
50.6974 
 
21.02673
04360
Marek Jaworski
Mirosław Makatrewicz
MP
WM
12
13
50.4263 
 
22.15913
12683
Adam Rydz
Dariusz Sokołowski
SW
SW
2.5
2
50.3653 
 
23.06973
11319
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
LB
MA
24
17
50.3442 
 
24.02926
02946
Robert Kowalski
Andrzej Majcher
SW
SW
12
9
50.3332 
 
25.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
50.1321 
 
26.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
49.90   
 
27.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
49.77   
 
28.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
5
49.60   
 
29.14609
11219
Piotr Szczygieł
Bogdan Żelazowski
SW
LD
3
3
49.22   
 
30.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
48.69   
 
31.02880
11660
Wojciech Bilewicz
Paweł Łysek
SW
SW
3
2.5
48.60   
 
32.03435
03498
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
7
47.85   
 
33.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
PK
MA
9
2.5
47.77   
 
34.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
SW
SW
5
7
47.53   
 
35.02928
03012
Marek Kozdrach
Andrzej Wiśniewski
SW
SW
5
4
46.96   
 
36.09345
09367
Norbert Krzystanek
Stanisław Skrzypczak
SW
SW
3
4
46.82   
 
37.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
46.46   
 
38.07777
17361
Ewa Banaszkiewicz
Marta Makarewicz
MA
MA
15
3
45.80   
 
39.14142
17911
Ryhor Abramovich
Łukasz Baniak
SW
MP
2
1.5
45.73   
 
40.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
45.67   
 
41.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
4
45.39   
 
42.13791
03399
Edward Ciesielski
Stefan Osadnik
OP
SL
3
9
44.77   
 
43.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
44.55   
 
44.15916
08930
Grzegorz Wieczorkiewicz
Maja Żabierek
SW
SW
3
4
42.76   
 
45.18561
02940
Jerzy Daniel
Robert Łataś
SW
SW
4
4
41.43   
 
46.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
41.08   
 
47.09322
02954
Mirosław Kotowski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
4
7
40.86   
 
48.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
40.09   
 
49.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
3
2
38.11   
 
50.14446
07480
Ryszard Korba
Zdzisław Madej
SW
SW
1.5
3
36.73   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1286 punktów PKL, w tym 654 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:10:39 (0.2643/110) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.