Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4274/23567 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Luty 2019
Pomorski WZBS
Okręgowe Słupsk

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.04760Antoni AdamiecPM47
2.11802Marek BanasińskiPM1210
3.18625Krzysztof BoniekPM07
4.04765Stanisław BubkaPM313
5.08541Mirosław CałkaPM34
6. Wojciech ChileckiPM01
7.08341Jan ChmielewskiZP72
8. Henryk CzarnuchZP01
9. Kazimierz CzęścikZP01
10.05921Paweł DickertZP2.51
11. Andrzej DolińskiZP01
12.04775Karina DrobiniakPM526
13. Leszek DuniaPM1.51
14.04772Bogusław DykPM1237
15.04776Barbara FalkowskaPM41
16. Jan FranasZP01
17.13358Łukasz GackowskiPM1.513
18.04780Grzegorz GanPM33
19.13359Dominika GierczyńskaZP1.510
20.10798Kazimierz GierulskiPM41
21.15906Dariusz GłowińskiZP2.51
22. Antoni GórskiPM01
23. Genowefa GrenikZP01
24.08821Wojciech HarasimowiczZP31
25.14175Andrzej JabłońskiZP41
26.18859Sławomir JamkaZP1.51
27. Aniela JarnutowskaZP01
28.04789Romuald JarugaPM2.510
29. Jolanta KędzierskaZP01
30. Bogdan KiełpińskiZP01
31. Leszek KmiecikZP01
32.12262Radosław KmiecikPM32
33.04797Ryszard KonopkaPM1219
34.04798Mirosław KopowskiPM129
35. Izabella KozeraZP01
36. Marian KozeraZP01
37. Zdzisław KrawczykPM2.51
38.04806Jan LangePM44
39.18827Wiesław LangeZP22
40.10809Ryszard LeśniewskiPM920
41. Lech LewandowskiZP01
42.04809Wojciech LewandowskiPM43
43.15850Stefan LipińskiPM0.51
44. Elżbieta LonskaPM02
45.04811Albina ŁomnickaPM01
46. Grzegorz ŁukomskiZP01
47.04813Wojciech MajchrowskiPM43
48.04818Krzysztof MaterekPM2.51
49.04820Wiesław MączkowskiPM1220
50.09679Krzysztof MeyerPM38
51.11809Krzysztof MielnikPM719
52.09385Wojciech MorawskiZP36
53. Alina MusielZP01
54. Stanisław OchocińskiZP01
55.12802Mariusz PankiewiczPM311
56.02094Romuald PaszkowskiZP41
57.18913Wojciech PaszkowskiPM0.51
58.04825Małgorzata PawelecPM38
59.11810Stefan PawlętyPM22
60.04829Marek PietrzakPM510
61. Andrzej PodlasiewskiZP01
62.15852Jacek PolakPM01
63.04833Andrzej PrusińskiPM41
64. Jarek RomańskiZP06
65. Marcin RudzińskiIRL79
66.17023Krzysztof RutkowskiZP21
67.11812Grzegorz RybakPM33
68. Zbigniew RychłyPM1.58
69.18826Wiesław SirmanZP22
70. Izabela SorokaPM01
71.09441Przemysław SzczepańskiKP1.56
72.19817Jerzy SzczygiełZP01
73. Jerzy SzulcPM02
74. Czesław SzymanekZP2.51
75.04848Maria TomczewskaPM714
76.06131Marek WawrzyniakZP76
77.08855Janusz WieruckiZP52
78. Daniel WojniakZP01
79.10983Grzegorz ZborowskiPM52
80. Zdzisław ŻalejkoZP01
81.12610Łukasz ŻmiejkoZP0.56

Łącznie 396 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzslupski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.00:32:27 (0.2346/91) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.