Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4277/23624 turniej par

szczegóły imprezy

22. Mityng Żuławski
4. Kongresowy TP
sobota, 9 marca 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04563
04735
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
64.1157
2.15595
04842
Maciej Dąbrowski
Leszek Sztyrak
OP
OP
9
19
62.2655
3.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
13
21
61.1153
4.04108
09138
Przemysław Janiszewski
Danuta Kazmucha
MA
WM
21
17
61.1151
5.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
LB
13
17
60.9749
6.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
59.5347
7.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
19
59.2245
8.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
59.1243
9.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
5
58.8441
10.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
WP
LU
18
5
58.2440
11.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
57.8038
12.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
57.7736
13.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
57.2834
14.04665
10533
Kazimierz Omernik
Ryszard Pałasz
PM
WP
19
9
57.1232
15.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
56.6230
16.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
56.5329
17.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1
56.5227
18.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
56.3125
19.17167
13438
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
MA
SL
5
11
56.2123
20.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
19
56.1721
21.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
56.1019
22.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
55.9217
23.04797
03562
Ryszard Konopka
Jerzy Ujma
PM
SL
12
12
55.8816
24.10721
15802
Sławomir Czech
Adam Suchodolski
LU
PM
7
4
55.8214
25.16470
06923
Agata Pyclik-Chojenka
Jacek Sikora
ZP
PM
2
5
55.6312
26.13693
08951
Curt Sjolin
Janusz Tchórzewski
LB
WM
2
2
55.3712
27.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
54.9711
28.05084
18890
Tadeusz Kaczanowski
Vasil Valchev
ZP
ZP
19
4
54.9111
29.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
54.5111
30.04535
06973
Dariusz Bogucki
Piotr Tuszyński
ZP
LB
13
24
54.3710
31.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
54.2910
32.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
9
53.9210
33.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.879
34.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
WM
WM
2
2.5
53.609
35.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
9
13
53.609
36.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
53.528
37.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
53.458
38.02673
04682
Marek Jaworski
Jacek Piotrowski
MP
PM
13
12
53.248
39.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
52.887
40.11092
04303
Tytus Bisping
Roman Kierznowski
MP
WM
7
21
52.857
41.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
52.557
42.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
52.457
43.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
52.256
44.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
52.146
45.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
51.976
46.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
51.965
47.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
51.945
48.11652
02105
Alexander Nekhoroshev
Grzegorz Pogodziński
PD
LB
7
5
51.775
49.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
51.704
50.03847
04829
Jarosław Michałowski
Marek Pietrzak
KP
PM
18
5
51.594
51.06165
03724
Dariusz Biedrzycki
Leszek Hejne
MA
KP
7
7
51.514
52.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
51.423
53.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
51.253
54.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
7
9
51.233
55.12220
04402
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
PM
WM
5
7
51.092
56.04562
13841
Piotr Dybowski
Marek Parol
PM
PM
7
4
50.742
57.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
9
50.732
58.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
50.621
59.11809
14965
Krzysztof Mielnik
Marta Wójcik
PM
MA
7
3
50.391
60.05226
05436
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
12
4
50.261
61.12009
14043
Mirosław Hryszko
Alfred Koda
PD
PD
5
4
50.131
62.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
49.791
63.17082
14971
Maciej Boczar
Bartosz Ćwiek
MA
MA
4
3
49.671
64.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
49.571
65.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2
2.5
49.511
66.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
49.201
67.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
49.161
68.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
9
9
48.911
69.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
48.801
70.17346
17348
Roman Babiy
Andrii Bulyk
LU
LU
1
1.5
48.601
71.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
48.551
72.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
48.311
73.04198
02666
Adolf Bocheński
Andrzej Hycnar
WM
PK
13
13
48.121
74.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
4
1.5
48.061
75.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
48.051
76.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
47.991
77.11466
07431
Tadeusz Laszczak
Marek Witek
MA
SL
7
21
47.931
78.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
47.681
79.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
47.631
80.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
47.401
81.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
47.231
82.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
47.141
83.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
19
18
47.051
84.01318
05111
Stanisław Gołębiowski
Wit Klapper
DS
SL
24
21
46.991
85.04279
06904
Jan Janiak
Lech Sadoś
WM
MA
7
12
46.871
86.15621
04751
Tomasz Gotard
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
46.761
87.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
5
46.581
88.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
46.561
89.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
46.451
90.06313
06352
Adam Amrozy
Leszek Szeląg
MA
MA
4
5
46.381
91.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
46.081
92.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
46.011
93.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
7
45.891
94.16850
17349
Yaroslav Kryvko
Denis Mylyi
LU
LU
2
1.5
45.891
95.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
3
4
45.571
96.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
9
12
45.031
97.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
PM
PM
5
12
44.941
98.07563
04043
Radosław Kozłowski
Mirosław Liszewski
WM
PD
7
9
44.721
99.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
44.571
100.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
5
5
44.461
101.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
2
43.441
102.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
43.321
103.17294
03650
Marek Bałabuch
Tomasz Borucki
KP
KP
2.5
5
43.181
104.09679
12802
Krzysztof Meyer
Mariusz Pankiewicz
PM
PM
3
3
43.141
105.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
43.121
106.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
41.691
107.01101
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
WM
WM
0
2.5
41.611
108.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
7
41.281
109.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
41.271
110.04067
14252
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
PD
PD
7
4
41.191
111.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
40.941
112.14156
 
Gintaras Simanaitis
Laimutis Zuromskas
PD
LTU
2
6
40.781
113.01230
09462
Witold Deorocki
Marek Serdyński
WM
WM
0.5
2
40.441
114.17572
17590
Michalina Krysiak
Aleksandra Rekowska
PM
PM
1
0
40.211
115. 
04455
Jerzy Kwoczek
Mieczysław Sokołowski
-
WM
0
0.5
39.721
116.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
0.5
39.091
117.06540
14728
Bartosz Chmurski
Kamil Nowak
MA
MA
21
13
38.901
118.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
38.901
119.01010
03030
Rena Bieda
Zbigniew Listewnik
WM
WM
0
1
34.761
120.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
12.661

Łącznie 2262 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.10:02:04 (0.6259/250) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.