Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4270/23628 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

48. OTP** O Puchar "Śnieżnego Płatka"
48 Turniej o Puchar Śnieżnego Płatka
niedziela, 27 stycznia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.05307
03464
Zbigniew Papierniak
Adam Robak
SL
SL
13
13
60.74103
2.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1.5
5
60.7298
3.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
59.9293
4.13411
05797
Michał Kaleta
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
4
5
59.1789
5.02663
15757
Jacek Herman
Marcin Wilczyński
MP
MP
11
5
58.4885
6.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
58.3381
7.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
58.1977
8.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
58.0473
9.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
57.6769
10.01847
08519
Bronisław Mazur
Jacek Młyńczyk
OP
MP
5
13
57.6564
11.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
12
7
57.5660
12.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
56.9656
13.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
56.9552
14.01323
04838
Rafał Gregorowicz
Grzegorz Sokołowski
SL
KP
3
4
56.8848
15.03088
03618
Krzysztof Chmiel
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
4
9
56.5044
16.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
56.5040
17.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1.5
55.8136
18.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
SL
WP
5
21
55.7232
19.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
55.3428
20.03123
03185
Mariusz Duliński
Zbigniew Guła
SL
SL
2.5
13
55.0624
21.05615
05656
Jarosław Gąsiorowski
Andrzej Kaźmierczak
LD
LD
13
5
55.0021
22.01785
01839
Tomasz Baranowski
Maciej Macewicz
OP
OP
5
7
54.9120
23.07101
01906
Kajetan Olewicz
Krzysztof Wołynkiewicz
LD
OP
7
5
54.6519
24.03266
03345
Stefan Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
18
18
54.3819
25.03063
08741
Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
SL
SL
5
4
54.3118
26.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
54.1317
27.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MA
7
21
53.9817
28.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
53.6316
29.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
53.5415
30.03052
03077
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
SL
SL
7
5
53.4415
31.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
OP
ZP
17
4
53.2614
32. 
 
Stefan Brzózka
Janusz Danek
-
-
0
0
53.1713
33.01864
01907
Andrzej Owczarek
Piotr Woźniak
OP
OP
4
5
52.6712
34.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
7
52.6312
35.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
52.4811
36.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
52.4710
37.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
52.2210
38.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
52.109
39. 
18203
Marek Kowalski
Zdzisław Wojtynia
-
SL
0
3
52.018
40.01450
01613
Bogdan Leśniak
Marek Rzeszutek
DS
DS
5
5
51.618
41.01617
01713
Przemysław Saliński
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
9
5
51.047
42.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
51.016
43.03153
03337
Krzysztof Gaweł
Andrzej Maszczyszyn
SL
SL
7
11
50.905
44.07130
12068
Eugeniusz Konik
Tadeusz Wawer
OP
OP
4
3
50.885
45.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
50.764
46.15649
17281
Janusz Kuśmierczyk
Marek Śliwka
OP
OP
2.5
1.5
50.433
47.03388
03448
Marek Nicieja
Jan Pudlik
SL
SL
5
9
50.353
48.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
50.212
49.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
49.741
50.03562
01905
Jerzy Ujma
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
49.691
51.11866
03408
Janusz Krawczyk
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
4
5
49.521
52.19467
 
Ryszard Chmielewski
Jacek Ruszkarski
SL
-
0
0
49.451
53.01803
01889
Stanisław Górski
Stanisław Szczepański
OP
OP
5
5
49.261
54.01817
01910
Ryszard Jakubowski
Roman Zabłocki
OP
OP
11
5
49.211
55.07283
07542
Jarosław Figlus
Marek Tekieli
SL
LU
13
7
48.891
56.03357
03524
Paweł Mierniczek
Wojciech Sułek
SL
SL
7
5
48.731
57.03288
16807
Paweł Krzyżanowski
Dariusz Sołtysik
SL
SL
5
2
48.671
58.08993
03405
Tadeusz Karpik
Janusz Paliwoda
SL
SL
4
4
48.651
59.05111
07725
Wit Klapper
Grzegorz Superson
SL
MP
21
12
48.421
60.13065
01402
Anna Jankowska
Lech Kostecki
DS
DS
3
5
48.111
61.01215
01277
Dariusz Artmański
Krzysztof Ćwik
DS
DS
4
5
48.011
62.13828
01437
Kamila Kukuła
Zdzisław Kunc
DS
DS
5
11
47.921
63.03168
03170
Roman Goszcz
Cezary Góra
SL
SL
5
7
47.821
64.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
2.5
47.581
65.12139
05115
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
DS
DS
3
2.5
47.231
66. 
 
Marek Konina
Józef Ulfik
-
-
0
0
47.081
67.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
2.5
47.081
68.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
46.911
69.18788
01054
Adam Brodowski
Tadeusz Garbacik
MP
MP
1.5
13
46.741
70.05585
01835
Stanisław Ciach
Bogdan Lipczak
OP
OP
4
7
46.651
71.03512
15346
Wojciech Sołtysik
Wojciech Szuba
SL
SL
5
2.5
46.531
72.03399
15344
Stefan Osadnik
Adam Ziętek
SL
SL
9
4
46.191
73. 
 
Rafał Balt
Jerzy Szwakopf
-
-
0
0
46.131
74.03234
08716
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
SL
SL
5
5
46.131
75.07080
05367
Tomasz Freitag
Zbigniew Sabała
WP
WP
5
12
46.101
76.03034
03068
Andrzej Bacik
Michał Bojanowski
SL
SL
9
9
45.931
77.10711
01869
Karol Brzozowski
Henryk Przybylski
OP
OP
2
4
45.311
78.01787
09194
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
OP
OP
5
4
45.271
79.02723
07642
Bogusław Lesiecki
Witold Stachnik
MP
MA
12
9
45.231
80.15678
01891
Janusz Struzik
Gerard Szweda
OP
OP
2
3
44.811
81.16878
12261
Emil Borzyński
Krystian Wonchała
SL
SL
2
2.5
44.721
82.15340
07411
Aleksander Drabczyk
Kazimierz Pawłowski
SL
SL
3
4
44.591
83.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
44.281
84.18467
18469
Marek Jeremicz
Henryk Najgebauer
SL
SL
0.5
0.5
43.571
85. 
 
Jolanta Helmich
Zdzisława Owczarek
-
-
0
0
43.501
86.07167
01920
Eryk Hamerski
Antoni Żółtański
OP
OP
3
3
43.051
87.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
3
42.891
88.01868
16205
Włodzimierz Pocztowski
Zbigniew Śliwiński
OP
DS
7
0
42.821
89.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
1.5
42.211
90.03188
01641
Michał Haczewski
Zbigniew Sobczyk
SL
DS
5
12
42.181
91. 
 
Janina Czaja-Kozioł
Danuta Szczepanik
-
-
0
0
42.091
92.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
41.981
93.17822
17821
Alojzy Drewniak
Dariusz Kulita
OP
OP
1.5
2
41.741
94.02671
03435
Ryszard Jaśkiewicz
Ireneusz Płocha
MP
SL
11
4
40.821
95.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
2.5
2
40.711
96. 
14350
Eugeniusz Fijałkowski
Edmund Kolmas
-
SL
0
3
40.151
97.17712
17273
Zbigniew Orliński
Janusz Sztolc
OP
OP
1.5
1.5
39.381
98.03154
03498
Krzysztof Gawędzki
Zbigniew Słaby
SL
SL
5
7
35.921

Łącznie 3242 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-15 g.14:55:34 (0.3412/206) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.