Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4282/23802 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Memoriał Zbigniewa Zemanowicza
OTP** Memoriał Zbigniewa Zemanowicza
niedziela, 7 kwietnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
102.22132II
II
2.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
99.52125III
III
3.01318
02806
Stanisław Gołębiowski
Wojciech Strzemecki
DS
MA
24
21
81.58117III
III
4.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
72.29111 
 
5.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
9
71.47105 
 
6.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
7
9
67.1099 
 
7.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
63.9292 
 
8.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
13
19
62.3986 
 
9.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
56.7480 
 
10.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
LB
24
17
48.6674 
 
11.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
12
7
48.6568 
 
12.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
46.7162 
 
13.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
19
46.1755 
 
14.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
12
18
42.7549 
 
15.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
41.6043 
 
16.10127
10335
Janusz Gomoliński
Sławomir Wrzosek
WM
WM
9
11
41.1737 
 
17.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
40.9531 
 
18.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
40.7526 
 
19.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
40.5325 
 
20.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
17
19
40.1624 
 
21.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
7
39.5823 
 
22.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
39.2022 
 
23.04345
04360
Tomasz Lisica
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
37.6121 
 
24.09607
10561
Henryk Przybysławski
Tadeusz Więckiewicz
MA
WM
5
5
36.8920 
 
25.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
SL
DS
18
19
36.8619 
 
26.04660
12196
Marek Niesłuchowski
Zbigniew Skibicki
PM
MA
5
5
35.8418 
 
27.12220
04329
Kazimierz Konefał
Zbigniew Krzepkowski
PM
WM
5
5
28.6417 
 
28.05856
07431
Piotr Walczak
Marek Witek
WP
SL
21
21
27.3216 
 
29.17082
14971
Maciej Boczar
Bartosz Ćwiek
MA
MA
4
3
26.9215 
 
30.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
WP
ZP
18
13
24.0314 
 
31.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
20.4913 
 
32.05111
02934
Wit Klapper
Krzysztof Kujawa
SL
SL
21
19
20.0212 
 
33.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
18.9711 
 
34.15595
04842
Maciej Dąbrowski
Leszek Sztyrak
OP
OP
9
19
18.8810 
 
35.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
14.378 
 
36.07605
04808
Zdzisław Godlewski
Krzysztof Pękała
WM
WM
5
2.5
10.497 
 
37.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
10.236 
 
38.08294
07809
Mariusz Bartkowski
Piotr Kołuda
SW
LU
17
17
7.545 
 
39.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
4.764 
 
40.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
4
1.263 
 
41.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
5
0.582 
 
42.04186
14401
Janina Bakuła
Mirosław Makuch
WM
WM
5
3
0.081 
 
43.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
-1.061 
 
44.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
-5.391 
 
45.11092
02793
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
MP
MP
7
7
-5.911 
 
46.16070
14973
Krystian Bączek
Piotr Duszak
MA
MA
4
2.5
-7.451 
 
47.11899
11900
Dominik Głowacki
Dawid Kołodziejski
WM
WM
2.5
2.5
-8.871 
 
48.04438
04152
Alina Gudecka
Leszek Ostrowski
WM
WM
2.5
2
-9.801 
 
49.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
17
-13.021 
 
50.03314
04429
Waldemar Orłowski
Patryk Reszczyński
WM
WM
1
5
-16.011 
 
51.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
-16.421 
 
52.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
-17.511 
 
53.04233
04371
Andrzej Dzikowski
Kazimierz Minkowski
WM
WM
4
2.5
-17.861 
 
54.04313
04390
Robert Kopka
Stanisław Orzoł
WM
WM
2
2.5
-18.341 
 
55.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
-18.371 
 
56.04490
04491
Andrzej Tutaj
Ewa Tutaj
WM
WM
5
5
-20.631 
 
57.04201
04385
Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
-22.411 
 
58.04347
04474
Henryk Łakomski
Andrzej Sulima
WM
WM
12
11
-25.101 
 
59. 
 
Tadeusz Bujko
Andrzej Szostak
-
-
0
0
-25.121 
 
60. 
 
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
-
-
0
0
-26.281 
 
61.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
-26.561 
 
62.04284
04328
Leonard Jaskowiak
Wiesław Krzemieński
WM
WM
12
12
-27.291 
 
63.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
-27.781 
 
64.01143
 
Zbigniew Pękala
Stanisław Stepnowski
WM
-
0
0
-29.751 
 
65.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2.5
5
-32.891 
 
66.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
4
-34.621 
 
67.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
-35.501 
 
68.14397
04634
Anna Jaskowiak
Grażyna Piszczek
WM
WM
2
1
-41.751 
 
69.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
2
4
-44.931 
 
70.12668
04489
Lech Skwarżyński
Paweł Turlejski
WM
WM
2.5
3
-47.521 
 
71.04279
08316
Jan Janiak
Krzysztof Nagielski
WM
WM
7
9
-50.951 
 
72.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
-54.201 
 
73.03030
09462
Zbigniew Listewnik
Marek Serdyński
WM
WM
1
2
-55.001 
 
74.07578
08802
Jan Chodkiewicz
Robert Grad
WM
WM
4
4
-58.851 
 
75.01056
13763
Grażyna Blech
Tadeusz Krajewski
WM
WM
0.5
3
-59.151 
 
76.04275
04294
Mirosław Grodzki
Józef Kamiński
WM
WM
5
9
-61.911 
 
77.04183
04017
Janina Biała
Iwona Puczyłowska
WM
WM
2
2
-69.691 
 
78.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
1.5
1.5
-71.681 
 
79.08592
04508
Jerzy Uscki
Tadeusz Wójcik
WM
WM
1.5
3
-82.301 
 
80.01164
01163
Wojciech Krzyszczak
Andrzej Skoczylas
WM
WM
0
0
-93.851 
 
81.04021
04025
Henryk Bałtronowicz
Jan Warda
WM
WM
2
1.5
-97.681 
 
82. 
 
Mirosław Bieliński
Jan Mikusz
-
-
0
0
-98.921 
 
83.04306
04364
Ryszard Kłusowski
Piotr Mazur
WM
WM
7
5
-106.491 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3498 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/lubomino/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-19 g.00:32:59 (0.3946/176) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.