Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4313/23833 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

20. Mityng "Hotel Senator"**
II MTP - cavendish
piątek, 12 kwietnia 2019r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
60.639246II
II
2.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
56.858844III
III
3.06815
11319
Piotr Nawrocki
Przemysław Zawada
MA
MA
19
19
47.458342III
III
4.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
44.708040 
 
5.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
39.357638 
 
6.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
34.647236 
 
7.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
28.356935 
 
8.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
27.656533 
 
9.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
2.5
27.346231 
 
10.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
5
25.015829 
 
11.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
24.085427 
 
12.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
23.835126 
 
13.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
23.664724 
 
14.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
13
12
22.544322 
 
15.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
20.584020 
 
16.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
20.123618 
 
17.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
19.653317 
 
18.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
19.412915 
 
19.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
18.452513 
 
20.02827
07722
Marek Urbański
Janusz Wesołowski
LB
PK
13
13
17.782211 
 
21.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
16.961910 
 
22.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
4
12
16.10189 
 
23.06402
06430
Sławomir Kamiński
Henryk Pysiak
MA
MA
5
4
16.04189 
 
24.19957
18832
Alexander Belov
Vołodymyr Dragan
MA
PD
0
0
15.75179 
 
25.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
15.36168 
 
26.12610
14900
Łukasz Żmiejko
Tomasz Żmiejko
ZP
ZP
0.5
1.5
15.21168 
 
27.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
15.02158 
 
28.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
14.13147 
 
29.02904
03001
Janusz Gawęcki
Marek Tutka
SW
SW
18
18
13.27147 
 
30.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
12.94137 
 
31.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
12.77137 
 
32.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
12.42126 
 
33.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
11.50116 
 
34.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
11.50116 
 
35.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
2
11.22105 
 
36.02671
16217
Ryszard Jaśkiewicz
Patrycja Krupnik
MP
DS
11
1.5
11.1395 
 
37.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
10.9295 
 
38.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
1.5
5
10.4684 
 
39.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
9.8684 
 
40.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1.5
9.5874 
 
41.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
7
18
9.5563 
 
42.02504
08930
Janusz Krawczyński
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
9.5263 
 
43.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
8.7353 
 
44.02966
08308
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
15
7
8.2653 
 
45.13474
16128
Valery Kanstantsinau
Pavel Peradziryi
PM
PD
4
3
7.5342 
 
46.06385
06447
Zygmunt Figura
Jan Zalewski
SW
SW
7
7
7.1232 
 
47.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
6.0832 
 
48.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
4.9621 
 
49.02913
15916
Edmund Jas
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
4.8511 
 
50.02013
06130
Andrzej Jeleniewski
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
18
4
3.1811 
 
51.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
2.2611 
 
52.05084
05856
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
ZP
WP
19
21
2.0111 
 
53.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
1
2.0011 
 
54.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
3
4
0.3411 
 
55.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
LB
24
17
-0.4011 
 
56.10687
02519
Lech Adach
Bartosz Matras
LU
LU
5
7
-0.5811 
 
57.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
-0.8811 
 
58.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
-1.0511 
 
59.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
-1.1411 
 
60.02931
08460
Sławomir Król
Andrzej Prokop
SW
SW
4
5
-1.6611 
 
61.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
-1.8811 
 
62.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
-1.9011 
 
63.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
-2.1311 
 
64.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
-2.7011 
 
65.17766
18833
Julij Chumak
Oleg Rovyshyn
PD
LU
3
0
-3.4611 
 
66.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
-4.1211 
 
67.02955
10219
Wojciech Nowak
Jacek Stokowacki
SW
SL
4
5
-4.1811 
 
68.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
7
-5.8811 
 
69.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
-6.2811 
 
70.06380
06445
Stanisław Dąbrowski
Ryszard Wójcik
MA
SW
4
4
-6.5311 
 
71.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
-8.4711 
 
72.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
-8.8811 
 
73.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
-9.8211 
 
74.11296
02114
Artur Pomarański
Sebastian Rawlik
LU
LB
5
3
-10.0211 
 
75.11092
06551
Tytus Bisping
Jacek Ciechomski
MP
SW
7
19
-14.6711 
 
76.06382
08283
Maciej Dobrzyński
Andrzej Iwański
SW
SW
7
13
-14.7111 
 
77.07271
15259
Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
SL
DS
7
2.5
-14.8111 
 
78.17528
17409
Dominik Rajtar
Rafał Skalny
MP
MP
2
1.5
-22.1411 
 
79.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
-22.3911 
 
80.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
-24.5011 
 
81.02877
04829
Adam Bartosik
Marek Pietrzak
SW
PM
3
5
-25.8311 
 
82.06403
09210
Eugeniusz Karski
Tatiana Verkhos
MA
MA
7
4
-26.0611 
 
83.01397
01437
Piotr Korecki
Zdzisław Kunc
LB
DS
7
11
-27.6011 
 
84.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
-28.1911 
 
85.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
-28.5311 
 
86.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
-28.6911 
 
87.14710
15670
Yauheni Hardzei
Aliaksandr Kotau
PD
PD
2.5
1.5
-29.3111 
 
88.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
-30.1911 
 
89.14446
07480
Ryszard Korba
Zdzisław Madej
SW
SW
2
3
-33.1511 
 
90.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
2
2
-33.6111 
 
91.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
-34.5811 
 
92.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
-35.3711 
 
93.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
-35.8811 
 
94.02523
15913
Ludwik Murat
Adam Rydz
LU
SW
4
3
-41.7411 
 
95.16461
08428
Sławomir Rokicki
Krzysztof Sokół
MA
MA
2.5
4
-42.1911 
 
96.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
WP
ZP
11
4
-42.7111 
 
97.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
-47.3311 
 
98.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
-56.2511 
 
99.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
-60.2111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2936 punktów PKL, w tym 1542 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:52:38 (0.3212/208) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.