Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23864 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
IV Liga Warszawska
niedziela, 31 marca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.16380Jakub AndruszkiewiczMA4150Orły Warszawa
2.17967Rita AndruszkiewiczMA296Orły Warszawa
3.13073Krzysztof ArczewskiMA2.5136BC Latawce
4.16862Paweł BagrowskiMA1.584Trójka SMART
5.19682Tomasz BasińskiMA019AZS UW Warszawa II
6.12268Zbigniew BednarekMA3142BC Latawce
7.16296Jerzy BejmaMA2.598FORSING WARSZAWA
8.06506Stefan BerwidMA3120SM Górczewska
9.12685Witold BieleckiMA250Koźmiński Bridge Team
10.16704Karolina BilewiczMA1.521Singleton Warszawa
11.06512Jerzy BoczarMA5146Taka sobie drużyna brydżowa
12.17082Maciej BoczarMA4146Taka sobie drużyna brydżowa
13.06513Maria BoczarMA4117Taka sobie drużyna brydżowa
14.02601Rudolf BorusiewiczMA577Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
15.07051Edward BranickiMA592MOIIB Warszawa
16.12638Tomasz BranickiMA3114MOIIB Warszawa
17.11459Jerzy BrzózyMA1.5116KAM BEK Warszawa
18.18354Małgorzata BudułaMA2110Orły Warszawa
19.19667Marta BugałaMA091AZS UW Warszawa II
20.09741Wiktor CałaMA5130Dom Kultury Rembertów
21.06546Bogusław ChomentowskiMA583Dom Kultury Rembertów
22.19344Łukasz ChrzanowskiMA1104ESKOM II
23.17640Marek ChylewskiMA1.5124Altman SMART
24.18061Andrzej ChylińskiMA1.5120SM Górczewska
25.09780Marek CieniewiczMA399TRASER SMART
26.14527Urszula CwylMA3126TRASER SMART
27.19658Agnieszka CzechMA037AZS UW Warszawa II
28.16087Feliks CzechowskiMA2116KAM BEK Warszawa
29.06564Gerard CzernohorskiMA5119Dom Kultury Rembertów
30.14971Bartosz ĆwiekMA3150Orły Warszawa
31.13259Andrzej DachowskiMA2.559Milanowskie Centrum Kultury
32.18302Jerzy DanielewiczMA451Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
33.07786Bogdan DejnakowskiMA3105esKADRa
34.13939Zbigniew DembińskiMA2.5126TRASER SMART
35.18861Małgorzata DmowskaMA143ESKOM
36.19480Krzysztof DobrzenieckiMA088SM Górczewska
37.06573Bogusław DomaszewskiMA368TRASER SMART
38.11928Krystian DowolskiMA4146Taka sobie drużyna brydżowa
39.17644Emil DragańczukMA111ALK - Spójnia - Warszawa
40.10720Maria DümMA2107AZS PW WEKTOR
41.14973Piotr DuszakMA2.5123Orły Warszawa
42.16491Stanisław DybiecMA2.566SM Górczewska
43.12422Sławomir FalkowskiMA317K2 Alfa
44.19680Marek FareckiMA025Art SMART
45.06456Włodzimierz FiedoryszynMA498FORSING WARSZAWA
46.19507Elżbieta FiejkaMA0.591KADRa+
47.17657Krystyna FrąckiewiczMA178KADRa+
48.12432Anna FrączekMA186ESKOM
49.18858Michał FrączekMA1118ESKOM
50.08402Krystyna FryszkowskaMA257AZS PW WEKTOR
51.08403Andrzej FryszkowskiMA4138AZS PW WEKTOR
52.18122Karolina GabaraMA0.576Taka sobie drużyna brydżowa
53.19071Wojciech GajzlerMA0.572ESKOM II
54.18419Tomasz GellertMA1.599esKADRa
55.17436Dariusz GeloMA2126MOIIB Warszawa
56.18778Robert GłodowskiMA1118ESKOM
57.13711Magdalena GłombińskaMA2.585Art SMART
58.19670Mikołaj GłuszczykMA019AZS UW Warszawa II
59.13134Janusz GoławskiMA5144K2 Alfa
60.18604Krystyna GoreńMA191KADRa+
61.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA3136Koźmiński Bridge Team
62.17725Albert GrochowskiMA262AZS UW Warszawa
63.17451Wojciech GrzegorzewskiMA2110Orły Warszawa
64.11173Zbigniew GrzeszczykMA338Koźmiński Bridge Team
65.18797Teresa GuberowMA0.552KADRa+
66.12356Maciej GuzowskiMA4142BC Latawce
67.17843Mariana HernandezMA272AZS UW Warszawa
68.12426Tomasz HirschMA3144K2 Alfa
69.16495Marek JanotaMA2.595KAM BEK Warszawa
70.08543Marek JaroszkiewiczMA2.5124Altman SMART
71.05642Barbara Jarota-RomaniukMA970Milanowskie Centrum Kultury
72.18507Andrzej JarząbekMA1.5122RKS Okęcie
73.17836Leszek JędrzejczakMA298FORSING WARSZAWA
74.18014Krystyna JędrzejewskaMA178ESKOM II
75.18015Ireneusz JędrzejewskiMA1.578ESKOM II
76.18480Witold JochymMA1.5124Altman SMART
77.06646Jerzy JodełkaMA5123Milanowskie Centrum Kultury
78.07799Piotr JózefaciukMA359Milanowskie Centrum Kultury
79.16431Wiesław KachniarzMA1.584Trójka SMART
80.07568Marek KamelskiMA3120MOIIB Warszawa
81.14539Bronisław KamińskiMA2.5116KAM BEK Warszawa
82.18923Zbigniew KaperzyńskiMA174KAM BEK Warszawa
83.17447Ryszard KarwatMA296Trójka SMART
84.18796Karol KasperkiewiczMA1.5105esKADRa
85.19660Jakub KaszyckiMA055AZS UW Warszawa II
86.12355Tomasz KępińskiMA0.5142BC Latawce
87.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA2.598FORSING WARSZAWA
88.16997Joanna KlamczyńskaMA166ALK - Spójnia - Warszawa
89.16996Marek KlamczyńskiMA166ALK - Spójnia - Warszawa
90.17455Tomasz KlepaczMA1.554Trójka SMART
91.19245Krzysztof KlimczakMA172ESKOM II
92.19486Iwona KlorekMA065KADRa+
93.18165Dariusz KłodosMA2136Koźmiński Bridge Team
94.19661Jakub KołodziejMA0100AZS UW Warszawa II
95.16460Zbigniew KomorowskiMA1.5102Trójka SMART
96.15558Jakub KonadorMA1.5114ALK - Spójnia - Warszawa
97.16647Małgorzata KopaniaMA1.546AZS UW Warszawa
98.17842Maria KopczyńskaMA111AZS UW Warszawa
99.19635Krzysztof KorkućMA037AZS UW Warszawa II
100.06693Jacek KorpettaMA17135Taka sobie drużyna brydżowa
101.17233Jan KosieradzkiMA111Singleton Warszawa
102.17969Anna KosiorekMA255Orły Warszawa
103.19669Barbara KosmowskaMA048Spójnia - Warszawa
104.06697Jarosław KostrzewaMA11102Spójnia - Warszawa
105.07810Waldemar KostrzewaMA4128Milanowskie Centrum Kultury
106.19512Tymon KoszarnyMA016Spójnia - Warszawa
107.15075Jerzy KotowskiMA223MOIIB Warszawa
108.19375Zbigniew KozerskiMA1.579esKADRa
109.19535Andrzej KrassowskiMA054Altman SMART
110.06717Jolanta KrogulskaMA1939Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
111.19410Artur KrólikowskiMA1122RKS Okęcie
112.17675Janusz KrólikowskiMA2.570Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
113.17695Wacław KryńskiMA177Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
114.09935Andrzej KudelskiMA470Milanowskie Centrum Kultury
115.17845Grzegorz KujszczykMA1.5120SM Górczewska
116.17851Włodzimierz KuśMA1120SM Górczewska
117.07814Piotr KuźmiczMA1.5111Milanowskie Centrum Kultury
118.19636Michał LachowskiMA073AZS UW Warszawa II
119.15206Grzegorz LackowskiMA1.593Koźmiński Bridge Team
120.07060Sławomir LatałaMA12142BC Latawce
121.16874Jacek LechMA287Altman SMART
122.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.572Trójka SMART
123.17844Jacek LipskiMA2120SM Górczewska
124.15773Stanisław LiśkiewiczMA7142BC Latawce
125.16357Waldemar ŁadowskiMA1.586FORSING WARSZAWA
126.06760Jacek ŁapczyńskiMA499Koźmiński Bridge Team
127.06761Adam ŁaszczotkoMA4114MOIIB Warszawa
128.13941Piotr ŁukianiukMA2.582AZS UW Warszawa
129.18997Krzysztof MalesińskiMA0.581ESKOM
130.18784Agnieszka MankiewiczMA0.562AZS UW Warszawa
131.17654Michał MańkowskiMA285KAM BEK Warszawa
132.06781Kazimierz MarcinkowskiMA3138AZS PW WEKTOR
133.18031Łukasz MarecikMA1.5110Orły Warszawa
134.18860Karolina MatraszekMA0.538ESKOM
135.12070Jolanta MatusiakMA2106Art SMART
136.12071Krzysztof MatusiakMA2106Art SMART
137.09710Mariusz MączewskiMA1.5122RKS Okęcie
138.18149Karolina MelkonyanMA1.587AZS UW Warszawa
139.19662Kuba MierzwińskiMA0.5100AZS UW Warszawa II
140.19475Mariola MiklaszewskaMA165KADRa+
141.17006Andrzej MillerMA0.548Singleton Warszawa
142.06793Wiesław MiłkowskiMA565Dom Kultury Rembertów
143.19668Anna MozdyniewiczMA048Spójnia - Warszawa
144.18506Tomasz MroczekMA1.5122RKS Okęcie
145.06810Andrzej MusiałMA3107AZS PW WEKTOR
146.06811Jacek MusiałMA395KAM BEK Warszawa
147.19511Dorota MyszczyszynMA063Spójnia - Warszawa
148.11604Marcin NajbarMA350Koźmiński Bridge Team
149.18716Paweł NatorskiMA016Spójnia - Warszawa
150.17971Adam NieżurawskiMA238AZS PW WEKTOR
151.14413Ryszard NiżnikMA7142BC Latawce
152.17659Jerzy NoworolMA1.5108esKADRa
153.19132Jadwiga NyczMA0.565KADRa+
154.06832Teresa OlczykMA5138AZS PW WEKTOR
155.17584Jerzy OlszewskiMA286FORSING WARSZAWA
156.18076Wiesław OlszewskiMA2124Altman SMART
157.06291Zdzisław OlszewskiMA560Dom Kultury Rembertów
158.06835Andrzej OrłowMA7140Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
159.18774Ewa OrłowskaMA1.5118ESKOM
160.18831Janina OrłowskaMA1.578KADRa+
161.18756Henryk OsińskiMA132Singleton Warszawa
162.10063Jerzy PajączekMA5128Milanowskie Centrum Kultury
163.14528Marek PalubińskiMA3126TRASER SMART
164.10146Katarzyna PaluchowskaMA253Milanowskie Centrum Kultury
165.16451Jacek PaluchowskiMA284Trójka SMART
166.16068Konrad PaluszekMA2123Orły Warszawa
167.16430Andrzej PawlikMA1.596Trójka SMART
168.08970Bogusław PawszakMA1256K2 Alfa
169.18844Alicja PersMA0.565KADRa+
170.19106Piotr PiątkiewiczMA1136Koźmiński Bridge Team
171.14749Agnieszka PiesiewiczMA297AZS UW Warszawa
172.12968Andrzej PiesiewiczMA5124Altman SMART
173.19085Zdzisław PietruszewskiMA179esKADRa
174.18298Ryszard PietrzakMA1.597Art SMART
175.19575Ewa PietrzykowskaMA039KADRa+
176.18159Wojciech PilatMA0.541AZS UW Warszawa
177.18781Jacek PiliszekMA032Singleton Warszawa
178.09267Ewa PiotrowskaMA1106Art SMART
179.15262Grzegorz PiotrowskiMA296Trójka SMART
180.05769Lechosław PiotrowskiMA7103MOIIB Warszawa
181.13894Leszek PiórkowskiMA136Dom Kultury Rembertów
182.17503Mariusz PotockiMA2108Trójka SMART
183.17643Michał PowałkaMA1.598ALK - Spójnia - Warszawa
184.15156Hanna ProbolaMA2109ALK - Spójnia - Warszawa
185.18505Tomasz PrzegalińskiMA1.5122RKS Okęcie
186.18319Rafał PrzybyszMA2137Orły Warszawa
187.10435Waldemar PutzMA5130Dom Kultury Rembertów
188.18984Andrzej RedaMA1.578RKS Okęcie
189.16461Sławomir RokickiMA2.5110FORSING WARSZAWA
190.05789Jarosław RomaniukMA994Milanowskie Centrum Kultury
191.18801Radosław RozmanMA1.599esKADRa
192.06895Artur RutkowskiMA19146Taka sobie drużyna brydżowa
193.11586Waldemar RybarczykMA2.577Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
194.18985Grażyna RzeczyckaMA1103Art SMART
195.18986Zbigniew RzeczyckiMA1103Art SMART
196.14967Tomasz SadowskiMA224Taka sobie drużyna brydżowa
197.16616Paweł SankowskiMA2144K2 Alfa
198.19515Magdalena SaturskaMA079Spójnia - Warszawa
199.19514Kajetan SaturskiMA071Spójnia - Warszawa
200.16366Andrzej SeilerMA2122RKS Okęcie
201.17998Joanna SerwatowskaMA1.5108esKADRa
202.17978Dorota Sikorska-PiesiewiczMA1.577AZS UW Warszawa
203.10119Mirosława SiwekMA532Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
204.19510Nataniel SkarzyńskiMA032Spójnia - Warszawa
205.14195Jarosław SkibińskiMA266ALK - Spójnia - Warszawa
206.06927Waldemar SkładanowskiMA5107Dom Kultury Rembertów
207.06929Ewa SkopińskaMA1251Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
208.08428Krzysztof SokółMA4110FORSING WARSZAWA
209.10504Andrzej SontowskiMA3122TRASER SMART
210.06942Elżbieta SowińskaMA2.538Koźmiński Bridge Team
211.16873Jacek SowińskiMA2111RKS Okęcie
212.19517Michał SprzęczkaMA063Spójnia - Warszawa
213.19485Adrianna StaniszewskaMA0.572ESKOM II
214.19484Urszula StaniszewskaMA0.585ESKOM II
215.16344Witold StarkiewiczMA229MOIIB Warszawa
216.18718Antoni StarzyńskiMA032Spójnia - Warszawa
217.12456Krzysztof StefaniakMA285KAM BEK Warszawa
218.09929Waldemar StępińskiMA2.5113TRASER SMART
219.12460Sławomir StępniewskiMA2.5131MOIIB Warszawa
220.19518Bolesław StudzińskiMA0109ALK - Spójnia - Warszawa
221.12920Sławomir SulimaMA5144K2 Alfa
222.18603Mirosława SwobodaMA1.572esKADRa
223.08431Wiesław SyczMA1380MOIIB Warszawa
224.10833Aleksander SzczupakowskiMA390TRASER SMART
225.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.591KADRa+
226.19331Michał SzołuchaMA0.531Singleton Warszawa
227.06959Zofia SzuchnikMA498FORSING WARSZAWA
228.15213Grzegorz SzulcMA3140Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
229.16637Joanna SzymaszczykMA297AZS UW Warszawa
230.18300Grażyna ŚniadewiczMA197Art SMART
231.19474Agnieszka TokarczykMA0.572ESKOM II
232.18719Aleksandra TomczykMA048Spójnia - Warszawa
233.10340Michał TuczyńskiMA2138AZS PW WEKTOR
234.15871Stanisław TurlejMA1.532Singleton Warszawa
235.18036Leszek TylecMA2130Dom Kultury Rembertów
236.19534Zdzisław TylkoMA0114Trójka SMART
237.13379Włodzimierz UrbanowiczMA422TEAM Natolin Warszawa
238.19482Magda UrbańskaMA085ESKOM II
239.19483Piotr UrbańskiMA098ESKOM II
240.19244Małgorzata WachowskaMA172ESKOM II
241.14229Daniel WacławekMA235Milanowskie Centrum Kultury
242.17051Jan WadowskiMA1.529MOIIB Warszawa
243.19683Julia WalczukMA019AZS UW Warszawa II
244.19666Kacper WasiakMA055AZS UW Warszawa II
245.18996Natalia WęgleńskaMA1118ESKOM
246.16362Dorota WieczorekMA113AZS PW WEKTOR
247.17655Janusz WieczorekMA2116KAM BEK Warszawa
248.19468Katarzyna WierzbickaMA033ALK - Spójnia - Warszawa
249.18724Piotr WierzbickiMA155ALK - Spójnia - Warszawa
250.18486Irena WilczyńskaMA0.552KADRa+
251.06992Jolanta WilkoszMA1.569AZS PW WEKTOR
252.07946Edward WitanMA498FORSING WARSZAWA
253.09213Grzegorz WitkowskiMA4118ESKOM
254.06995Piotr WitkowskiMA939Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
255.07064Witold WojdyłłoMA446MOIIB Warszawa
256.15480Krystian WolińskiMA1.5114ALK - Spójnia - Warszawa
257.12423Cezary WolskiMA4144K2 Alfa
258.07004Piotr WowkonowiczMA1192MOIIB Warszawa
259.07005Rafał WowkonowiczMA992MOIIB Warszawa
260.08438Iwona WoźniakMA2.538ESKOM
261.13938Janusz WoźniakMA2.5104TRASER SMART
262.18166Arkadiusz WódkowskiMA2136Koźmiński Bridge Team
263.12173Olga WrzosMA498FORSING WARSZAWA
264.07069Grażyna WyczółkowskaMA590Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
265.09262Barbara ZacharzewskaMA066Trójka SMART
266.17227Błażej ZalewskiMA1.583Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
267.11435Janusz ZarębaMA354Dom Kultury Rembertów
268.11658Zofia ZarębaMA326Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
269.19487Lidia ZarębińskaMA011Singleton Warszawa
270.18763Maria ZarzyckaMA1112AZS UW Warszawa
271.17837Mirosław ZawiślakMA290Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
272.07039Tadeusz ZiemkiewiczMA539Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
273.10520Adam ZiółkowskiMA0.563Singleton Warszawa
274.09620Adam ŻelaznyMA577Dom Kultury Rembertów
275.19659Monika ŻyłaMA055AZS UW Warszawa II

Łącznie 23957 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/ligi/IVliga1819/wyniki/4liga1819_2leaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-08 g.21:58:07 (0.4399/286) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.