Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4344/24005 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2018/19 (8)
Mityngowy Turniej Teamów im. Ryszarda Nowaka, GPPT
sobota, 25 maja 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08312
05176
01661
06963
Piotr Bizoń
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
Marek Szymanowski
WP
MP
MP
LD
21
24
24
24
196.64323M
M
M
M
2.01318
08979
11550
09755
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
Łukasz Witkowski
DS
DS
DS
SW
24
24
11
15
189.27292I
I
I
I
3.06540
04108
01385
05423
09146
Bartosz Chmurski
Przemysław Janiszewski
Tomasz Klukowski
Jeremi Stępiński
Piotr Tuczyński
MA
MA
DS
OP
MA
21
21
5
19
17
188.03267I
I
I
I
III
4.01781
02831
05523
01770
Andrzej Aleksandrzak
Włodzimierz Wala
Artur Wójcik
Aleksander Zdybel
WP
MP
WP
MP
15
19
12
9
186.75242 
 
 
 
5.11319
04762
04111
06909
Przemysław Zawada
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Anna Sarniak
MA
WP
WP
WM
19
21
21
19
180.86218 
 
 
 
6.05111
01299
03847
10533
Wit Klapper
Karol Filipowicz
Jarosław Michałowski
Ryszard Pałasz
SL
WP
KP
WP
21
13
18
11
174.74193 
 
 
 
7.06706
04163
09549
05363
10370
08158
Apolinary Kowalski
Andrei Arlovich
Maciej Bielawski
Jerzy Russyan
Erikas Vainikonis
Piotr Zatorski
WM
DS
DS
WM
DS
MP
24
17
11
21
13
21
173.87169 
 
 
 
 
 
8.07242
04250
01539
04451
Vytautas Vainikonis
Bogusław Gierulski
Wojciech Olański
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
WM
WM
17
21
21
21
169.45144 
 
 
 
9.09568
09594
01291
15519
01617
Mariusz Ilnicki
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
DS
DS
DS
7
9
12
7
9
164.16119 
 
 
 
 
10.06580
14619
17167
12154
Piotr Dybicz
Maksymilian Chodacki
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Sobczak
MA
SL
MA
DS
11
7
5
11
160.0995 
 
 
 
11.08950
05574
08549
04842
Iwona Czajka
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
Leszek Sztyrak
MA
LD
WP
OP
9
15
7
19
154.0270 
 
 
 
12.05691
07114
05464
07544
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
18
13
18
13
144.8362 
 
 
 
13.02460
02495
18128
02519
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
LU
LU
13
9
4
7
95.3736 
 
 
 
14.05352
14728
05353
09643
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Kamil Nowak
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Tomasz Sielicki
WP
MA
WP
MA
7
13
11
7
95.3233 
 
 
 
15.01749
01220
08182
01438
Maciej Wręczycki
Grzegorz Bajek
Paweł Kowalczewski
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
DS
DS
15
11
9
5
92.1731 
 
 
 
16.15595
08308
01726
12899
Maciej Dąbrowski
Kamil Walczyk
Tomasz Winciorek
Michał Wróbel
OP
SW
MA
SL
9
7
18
7
91.5728 
 
 
 
17.13709
14782
14783
07431
Grzegorz Głasek
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Marek Witek
SW
DS
DS
SL
9
5
5
21
88.4625 
 
 
 
18.01345
01286
10938
01736
Maciej Hutyra
Maciej Dorabiała
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
DS
DS
7
9
7
11
82.8423 
 
 
 
19.12272
02673
05718
06845
Anna Makarewicz
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
Tomasz Paluchowski
MA
MP
SL
MA
4
13
21
13
82.3120 
 
 
 
20.07815
04887
06128
06129
Lena Leszczyńska
Olech Bestrzyński
Andrzej Wasylko
Piotr Wasylko
MA
WP
ZP
ZP
7
15
7
12
81.3117 
 
 
 
21.07271
02644
03206
02698
Adrian Bakalarz
Grzegorz Gawron
Maciej Janeczko
Jakub Kowal
SL
MP
MP
MP
7
12
7
12
80.6515 
 
 
 
22.06795
10450
09550
14965
Ewa Miszewska
Jacek Dmowski
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
WP
OP
LB
MA
19
13
17
3
80.3012 
 
 
 
23.16259
02904
02966
02806
Maciej Kliś
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
MP
SW
SW
MA
4
18
15
21
79.5210 
 
 
 
24.07725
17161
15511
18890
Grzegorz Superson
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
Vasil Valchev
MP
MA
MA
ZP
12
5
5
4
79.307 
 
 
 
25.05670
01347
06672
07809
Andrzej Kozikowski
Piotr Ilczuk
Urban Kielichowski
Piotr Kołuda
LD
LU
LD
LU
13
18
13
17
79.034 
 
 
 
26.16585
17834
16586
16926
Adam Pigulski
Alicja Myśliwiec
Maciej Racewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
DS
DS
3
1.5
2.5
2
78.512 
 
 
 
27.04198
04212
09357
07849
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
WM
WM
PK
SW
13
19
9
21
77.201 
 
 
 
28.11769
09418
03529
13174
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
MP
MP
SL
SL
9
7
7
4
76.661 
 
 
 
29.16699
18895
16903
17935
Arkadiusz Poziemski
Kacper Błasiak
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
MP
DS
3
1.5
2.5
2.5
76.301 
 
 
 
30.02934
16184
01239
01397
01433
16183
Krzysztof Kujawa
Tomasz Bartnicki
Robert Biel
Piotr Korecki
Aleksander Kud
Zofia Miechowicz
SL
LB
LB
LB
LB
LB
19
5
11
7
11
5
76.081 
 
 
 
 
 
31.07000
06716
05739
05386
Tomasz Wnuk
Anna Kręglewska-Wnuk
Robert Nowicki
Paweł Siwiński
MA
WP
WP
LB
12
7
15
12
75.861 
 
 
 
32.13060
06620
06621
13438
Dominika Ogłoblin
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Rafał Marks
WP
LU
LU
SL
4
15
13
11
75.851 
 
 
 
33.12450
07052
01054
17361
Katarzyna Dufrat
Edmund Czubak
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
MP
MA
15
11
13
4
75.601 
 
 
 
34.11600
01865
06973
01739
Jarosław Stach
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
Rafał Wolański
OP
OP
LB
DS
9
17
24
7
75.371 
 
 
 
35.19985
15040
15621
19986
Florian Alter
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
Sibrand van Oosten
DS
WP
PM
DS
0
5
19
0
73.581 
 
 
 
36.01234
01224
 
09595
Kazimierz Bednarek
Marek Bałdysz
Jerzy Głowiński
Jan Marcinkowski
DS
DS
-
DS
9
13
0
5
70.391 
 
 
 
37.07473
05059
02671
04829
Janusz Szyszkowski
Stanisław Janik
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Pietrzak
MP
LB
MP
PM
12
13
11
5
68.841 
 
 
 
38.06559
15769
06556
13118
Tadeusz Cymbalista
Piotr Birowski
Sylwester Cieślak
Andrzej Janiak
DS
DS
MA
DS
4
2
12
2.5
68.811 
 
 
 
39.06512
17082
06513
11928
Jerzy Boczar
Maciej Boczar
Maria Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
MA
MA
5
4
4
4
68.361 
 
 
 
40.15259
16255
12927
17030
Dominika Ocylok
Joanna Kokot
Adam Waszkiewicz
Anna Zaręba
DS
DS
DS
MA
2.5
2.5
4
3
67.861 
 
 
 
41.04535
14885
02013
13364
11296
Dariusz Bogucki
Marcin Dobrowolski
Andrzej Jeleniewski
Adam Lonski
Artur Pomarański
ZP
WP
ZP
PM
LU
15
7
18
7
5
66.981 
 
 
 
 
42.17775
18221
03096
17789
Maciej Betliński
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
Sebastian Zimorski
DS
MP
MP
DS
2
1.5
11
1.5
66.921 
 
 
 
43.06551
17155
18778
16716
Jacek Ciechomski
Sławomir Bąk
Robert Głodowski
Lena Ostrowska
SW
MA
MA
MA
19
4
1.5
3
65.391 
 
 
 
44.17545
17544
17539
18066
Franciszek Kurlit
Łukasz Kasperczyk
Kacper Kuflowski
Michał Stasik
MP
MP
MP
MP
2.5
2
2.5
2
64.551 
 
 
 
45.09138
06554
01272
05611
Danuta Kazmucha
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
Dominik Filipowicz
WM
DS
DS
DS
17
19
12
21
64.001 
 
 
 
46.10495
01635
01636
10501
Łukasz Rokita
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
Ireneusz Szulc
DS
DS
DS
DS
4
5
5
5
62.061 
 
 
 
47.05585
04958
07080
18251
Stanisław Ciach
Tomasz Dorobek
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
OP
DS
WP
DS
4
4
5
2
58.531 
 
 
 
48.17843
17721
16645
16898
14060
Mariana Hernandez
Jakub Bazyluk
Piotr Jasiński
Maciej Kędzierski
Adam Szuszkiewicz
MA
MA
MA
MP
DS
2
3
5
4
3
57.851 
 
 
 
 
49.12383
12382
01324
18926
Andrzej Chodowski
Zygmunt Adamski
Stanisław Greszta
Mirosław Kawecki
DS
DS
DS
DS
2
2
2
1
56.751 
 
 
 
50. 
18493
 
 
Andrzej Biliński
Jarosław Chłądowicz
Krzysztof Siniecki
Jacek Sroczyński
-
DS
-
-
0
1.5
0
0
51.501 
 
 
 
51.19928
19926
19777
19927
Barbara Krawczuk
Jacek Barski
Piotr Cegielski
Zbigniew Krawczuk
DS
DS
DS
DS
0
0
0
0
51.141 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10656 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-16 g.13:27:47 (0.4815/222) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.