Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4343/24036 turniej par

szczegóły imprezy

40. Błękitna Wstęga Odry
I Mityngowy Turniej Par im. Tadeusza Florkiewicza
piątek, 24 maja 2019r., godz. 12:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.09549
08158
Maciej Bielawski
Piotr Zatorski
DS
MP
11
21
62.5258
2.01865
06973
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
OP
LB
17
24
62.1254
3.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
61.3250
4.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
19
59.6947
5.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
59.3344
6.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
59.3240
7.01438
01749
Jerzy Kurianowicz
Maciej Wręczycki
DS
DS
5
15
58.6037
8.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
ZP
12
4
57.7234
9.05111
03847
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
SL
KP
21
18
57.3630
10.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
56.7427
11.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
56.6924
12.05059
04829
Stanisław Janik
Marek Pietrzak
LB
PM
13
5
56.2220
13.01224
01373
Marek Bałdysz
Andrzej Kaźmierczak
DS
DS
13
12
56.1817
14.01054
08308
Tadeusz Garbacik
Kamil Walczyk
MP
SW
13
7
56.0613
15.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
KP
WP
15
21
56.0412
16.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
55.8211
17.01220
08182
Grzegorz Bajek
Paweł Kowalczewski
DS
DS
11
9
55.5411
18.01397
02934
Piotr Korecki
Krzysztof Kujawa
LB
SL
7
19
55.4710
19.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
MP
19
9
55.389
20.14885
02013
Marcin Dobrowolski
Andrzej Jeleniewski
WP
ZP
7
18
54.139
21.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
7
54.068
22.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
ZP
LU
15
5
53.908
23.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
21
18
53.327
24.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
53.017
25.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
52.996
26.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
52.855
27.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
52.455
28.12320
16699
Sophia Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
3
52.184
29.13065
01641
Anna Jankowska
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
4
12
50.094
30.09595
18189
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
DS
DS
5
1.5
49.973
31.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
49.763
32.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
5
49.492
33.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
49.431
34.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
7
49.341
35.19985
19986
Florian Alter
Sibrand van Oosten
DS
DS
0
0
49.311
36.17834
17935
Alicja Myśliwiec
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
1.5
2.5
49.271
37.17721
16645
Jakub Bazyluk
Piotr Jasiński
MA
MA
3
5
49.261
38.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
49.231
39.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
48.741
40.10318
13122
Barbara Radomska
Sławomir Zagórski
DS
DS
4
3
48.231
41.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
11
47.961
42.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
PK
SW
9
21
47.791
43.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
47.781
44.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
1.5
47.571
45.10938
01736
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
7
11
47.081
46.05670
05876
Andrzej Kozikowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
13
7
46.971
47.15040
15621
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
WP
PM
5
19
46.571
48.17155
16716
Sławomir Bąk
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
46.411
49.16183
16775
Zofia Miechowicz
Elżbieta Niewiadomska
LB
DS
5
2
45.911
50.01269
10479
Aleksander Czajka
Krzysztof Obłój
DS
DS
7
4
45.861
51.13709
07431
Grzegorz Głasek
Marek Witek
SW
SL
9
21
45.831
52.11521
01563
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
DS
DS
4
5
45.561
53.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
45.021
54.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
44.631
55.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
44.531
56.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
44.351
57.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
43.981
58.17161
14782
Krzysztof Cichy
Jakub Patreuha
MA
DS
5
5
43.621
59.01803
01910
Stanisław Górski
Roman Zabłocki
OP
OP
5
5
43.601
60.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
43.381
61.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
4
43.181
62.01381
01631
Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
DS
DS
9
5
43.091
63.16184
16776
Tomasz Bartnicki
Szymon Niewiadomski
LB
DS
5
2.5
42.861
64.17337
 
Ariel Chlaściak
Konrad Grzywa
DS
-
0
0
39.181
65.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
7
37.791
66.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
36.061
67.12382
18926
Zygmunt Adamski
Mirosław Kawecki
DS
DS
2
1
35.311

Łącznie 1308 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-10 g.23:10:54 (0.3126/144) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.