Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4371/24151 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng ** Brydżowy
OTP*** - IV MTP o Puchar Prezesa QUICKPACK Polska SA
niedziela, 16 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
59.87234I
I
2.06336
07869
Piotr Lutostański
Sławomir Zawiślak
WP
LB
18
21
58.97221II
II
3.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
58.54208II
II
4.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
58.19197III
III
5.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
15
12
58.05186III
III
6.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
57.11176III
III
7.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
56.53165 
 
8.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
WP
ZP
11
4
56.35154 
 
9.02727
07617
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
MP
MP
13
12
56.27144 
 
10.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
55.96133 
 
11.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
55.30122 
 
12.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
55.05112 
 
13.02809
15757
Rafał Synowiec
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
54.95101 
 
14.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
54.8090 
 
15.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
5
54.5979 
 
16.04110
04111
Jakub Kotorowicz
Krzysztof Kotorowicz
LU
WP
18
21
54.5969 
 
17.06382
15916
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
54.5558 
 
18.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
54.3947 
 
19.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
54.3445 
 
20.01865
06973
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
OP
LB
17
24
54.1144 
 
21.05691
05856
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
54.0342 
 
22.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
53.9840 
 
23.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
53.7438 
 
24.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
52.9636 
 
25.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
52.8234 
 
26.03103
03529
Robert Cimr
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
52.7633 
 
27.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
12
19
52.6331 
 
28.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
DS
LD
19
9
52.6029 
 
29.02671
03847
Ryszard Jaśkiewicz
Jarosław Michałowski
MP
KP
11
18
52.5827 
 
30.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
52.2325 
 
31.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
3
13
52.1123 
 
32.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
52.0722 
 
33.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
2.5
52.0320 
 
34.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
51.8218 
 
35.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
51.7216 
 
36.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
51.6914 
 
37.04105
16317
Andrzej Jakimiec
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
51.6812 
 
38.18128
02525
Wojciech Kurkowski
Tadeusz Niedźwiadek
LU
LU
4
7
51.4311 
 
39.06648
06802
Piotr Jurek
Tomasz Modrzejewski
MA
LD
18
11
51.269 
 
40.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
50.827 
 
41.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
4
5
50.755 
 
42.02913
02958
Edmund Jas
Dariusz Nowek
SW
SW
7
5
50.533 
 
43.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
50.421 
 
44.13420
02669
Adam Cichoń
Stanisław Jaros
MP
MP
3
5
50.291 
 
45.06387
02672
Bogdan Gancarz
Stanisław Jaśkiewicz
MA
MP
4
7
50.141 
 
46.09322
02954
Mirosław Kotowski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
5
7
49.951 
 
47.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
49.791 
 
48.03088
03618
Krzysztof Chmiel
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
4
9
49.711 
 
49.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
9
12
49.451 
 
50.10687
02523
Lech Adach
Ludwik Murat
LU
LU
5
4
49.391 
 
51.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
49.231 
 
52.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
48.921 
 
53.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
48.891 
 
54.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
48.851 
 
55.13660
02660
Jarosław Duda
Jacek Gurgul
MP
MP
4
5
48.741 
 
56.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
MA
5
21
48.661 
 
57.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
5
5
48.531 
 
58.01138
02976
Marek Pietraszek
Tomasz Raczkiewicz
PK
LU
18
12
48.411 
 
59.07729
09785
Wojciech Paszko
Tomasz Twaróg
PK
MP
7
4
48.171 
 
60.12009
04095
Mirosław Hryszko
Dariusz Hutnik
PD
PD
5
7
48.041 
 
61.02880
11660
Wojciech Bilewicz
Paweł Łysek
SW
SW
3
2.5
47.881 
 
62.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
47.451 
 
63.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
47.391 
 
64.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
47.031 
 
65.14609
11219
Piotr Szczygieł
Bogdan Żelazowski
SW
LD
4
3
46.191 
 
66.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
2.5
46.001 
 
67.07667
09433
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
MP
MP
9
7
45.971 
 
68.03499
06355
Andrzej Sładki
Lech Warwocki
SL
LD
9
9
45.511 
 
69.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
4
9
45.411 
 
70.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
45.341 
 
71.02919
03001
Aleksander Knawa
Marek Tutka
SW
SW
13
18
45.321 
 
72.15357
09210
Włodzimierz Pieniążek
Tatiana Verkhos
MA
MA
2.5
4
45.161 
 
73.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
45.071 
 
74.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
44.931 
 
75.02902
02937
Krzysztof Gałda
Nikander Kuszewski
SW
SW
12
11
44.871 
 
76.02663
07405
Jacek Herman
Piotr Radzikowski
MP
MP
11
9
44.621 
 
77.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
3
3
44.191 
 
78.07480
03021
Zdzisław Madej
Janusz Zegadło
SW
SW
3
3
42.971 
 
79.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
42.271 
 
80.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SL
SL
5
13
41.241 
 
81.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
38.241 
 
82.02914
07494
Marek Jaskólski
Artur Więckowski
SW
SW
3
4
37.331 
 
83.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
36.211 
 
84.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
25.391 
 
85.02918
02946
Sławomir Klimczak
Andrzej Majcher
SW
SW
9
9
23.291 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6246 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-10 g.23:00:48 (0.2870/180) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.