Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4360/24200 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (10)
OTP*** - BUDIMEX GP Polski Par 2019 im. K. Węcławka
niedziela, 23 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05400
05454
Maciej Sobieralski
Bogdan Świątek
WP
WP
15
12
61.81233I
I
2.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
60.38223II
II
3.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
60.12213II
II
4.05282
05534
Jerzy Nowak
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
13
17
59.05205III
III
5.05523
01770
Artur Wójcik
Aleksander Zdybel
WP
MP
12
9
58.80197III
III
6. 
 
Ivan Aleksandrov
Milko Slavov
BUL
BUL
6
6
58.58189 
 
7.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
58.40181 
 
8.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
58.07173 
 
9.04762
09755
Konrad Araszkiewicz
Łukasz Witkowski
WP
SW
21
15
57.18165 
 
10.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
7
56.87157 
 
11.05213
05483
Paweł Małecki
Tomasz Wasilewski
WP
WP
11
7
56.74150 
 
12.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
56.22142 
 
13.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
55.91134 
 
14.11550
07849
Piotr Marcinowski
Bogdan Szulejewski
DS
SW
11
21
55.88126 
 
15.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
55.83118 
 
16.04665
15802
Kazimierz Omernik
Adam Suchodolski
PM
PM
19
4
55.46110 
 
17.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
55.41102 
 
18.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
55.3094 
 
19.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
55.2886 
 
20.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
55.2279 
 
21. 
 
Ivan Tonev
Zivko Velikov
BUL
BUL
6
6
54.8471 
 
22.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
54.7063 
 
23.03787
05371
Adam Kozłowski
Grzegorz Samol
LB
WP
12
5
54.5155 
 
24.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
54.1247 
 
25.11590
13092
Maciej Baranowski
Wiesław Muzykiewicz
SL
WP
1.5
2
54.0946 
 
26.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
12
7
53.9044 
 
27.04360
08308
Mirosław Makatrewicz
Kamil Walczyk
WM
SW
13
7
53.8543 
 
28.04712
12680
Leszek Szkudlarek
Michał Wróblewski
PM
PM
9
4
53.6942 
 
29.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
53.5540 
 
30.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
53.5339 
 
31.07591
05446
Aleksander Nowakowski
Marek Szukała
WP
WP
11
19
53.2538 
 
32.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
53.1936 
 
33.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
53.0135 
 
34.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
7
52.9734 
 
35.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
52.9432 
 
36.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
13
52.9131 
 
37.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
52.8630 
 
38.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
52.8328 
 
39.02673
15519
Marek Jaworski
Piotr Kulesza
MP
DS
13
7
52.8127 
 
40.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
52.5925 
 
41.02114
10143
Sebastian Rawlik
Marcin Sakowicz
LB
LB
3
1
52.5124 
 
42.07341
03542
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
SL
SL
21
17
52.4523 
 
43. 
 
Yeshayahu Levit
Ron Tor
ISR
ISR
19
6
52.3221 
 
44.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
52.2220 
 
45.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
52.1219 
 
46.15595
18760
Maciej Dąbrowski
Joanna Zalewska
OP
MA
9
2.5
52.0317 
 
47.01054
12272
Tadeusz Garbacik
Anna Makarewicz
MP
MA
13
5
51.9716 
 
48.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
51.8415 
 
49.02121
03960
Ryszard Sakowicz
Radosław Szczepański
LB
KP
18
18
51.6113 
 
50.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.4912 
 
51.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
51.4911 
 
52.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
51.469 
 
53.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
13
51.258 
 
54.07906
02436
Andrzej Parmonik
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
5
9
51.217 
 
55.05574
18890
Przemysław Błaszczyk
Vasil Valchev
LD
ZP
15
4
51.165 
 
56.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
51.144 
 
57.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
2.5
5
51.043 
 
58.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
4
9
50.901 
 
59.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
50.711 
 
60.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
50.581 
 
61.09283
05264
Maciej Mizerka
Jerzy Mścisz
WP
WP
3
13
50.541 
 
62.01397
02519
Piotr Korecki
Bartosz Matras
LB
LU
7
7
50.171 
 
63.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
50.101 
 
64.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
50.041 
 
65.05259
07736
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
WP
WP
5
2.5
49.811 
 
66.18812
 
Julian Frydrich
Adrian Schwartz
WP
ISR
19
6
49.591 
 
67.17167
12123
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
9
49.491 
 
68.04540
12983
Rafał Bownik
Janusz Kobylarski
PM
PM
7
5
49.471 
 
69.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
4
49.441 
 
70.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
49.131 
 
71.07079
05804
Zbigniew Frank
Jolanta Sendacka
LD
LD
5
13
48.891 
 
72.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
48.741 
 
73.07596
05314
Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
48.631 
 
74. 
 
Atanas Donchev
Ilko Popov
BUL
BUL
6
6
48.601 
 
75.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
48.561 
 
76.03847
03920
Jarosław Michałowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
18
13
48.491 
 
77.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
5
5
48.461 
 
78.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
48.231 
 
79.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
48.071 
 
80.17513
16000
Bartosz Bunar
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
47.811 
 
81.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
47.681 
 
82.09099
08980
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
WP
WP
4
5
47.591 
 
83.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
47.551 
 
84.17721
13438
Jakub Bazyluk
Rafał Marks
MA
SL
3
11
47.481 
 
85.17892
17008
Aron Shindler
Filip Trojański
MP
MA
2
2.5
47.401 
 
86.12872
05527
Stefan Samól
Janusz Wygowski
WP
WP
3
11
47.321 
 
87.04535
04242
Dariusz Bogucki
Andrzej Fronczak
ZP
WM
15
18
47.271 
 
88.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
46.581 
 
89.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
46.221 
 
90.04985
06129
Rafał Gardzielewski
Piotr Wasylko
ZP
ZP
11
12
46.121 
 
91.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
45.861 
 
92.05242
06041
Ewa Knapik
Edward Niewierowski
WP
WP
5
11
45.651 
 
93.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
45.251 
 
94.04848
06130
Maria Tomczewska
Wojciech Waszkiewicz
PM
ZP
7
5
44.931 
 
95.15976
16875
Stanisław Mączka
Edward Sucharda
MA
MA
5
5
44.731 
 
96.03170
05307
Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
SL
SL
7
13
44.511 
 
97.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
44.151 
 
98.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
43.931 
 
99.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
43.931 
 
100.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
2.5
43.541 
 
101.01288
10479
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
DS
DS
12
4
43.251 
 
102.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
2
2
43.211 
 
103.05226
05436
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
12
4
42.731 
 
104.05363
17242
Jerzy Russyan
Andrzej Zawada
WM
MA
21
7
42.691 
 
105.17112
17324
Mikołaj Cankudis
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2.5
2
42.191 
 
106.08383
12046
Dariusz Góralski
Przemysław Kacprzak
KP
KP
3
4
41.701 
 
107.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
3
40.651 
 
108.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
40.551 
 
109.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
40.511 
 
110.05222
05279
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
39.941 
 
111.05246
15044
Zofia Mikołajczyk
Piotr Surdyk
WP
WP
4
3
38.501 
 
112.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
3
5
36.861 
 
113.18491
17508
Tadeusz Dziadykiewicz
Maciej Masłowski
WP
WP
2
2.5
36.781 
 
114.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
34.521 
 
115.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
28.021 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8336 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/arch2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-08-21 g.10:46:03 (0.3535/240) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.