Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24280 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
OTP* - 6 Kongresowy TP
poniedziałek, 1 lipca 2019r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.16070
14250
Krystian Bączek
Marcin Szymański
MA
MP
4
5
62.385226III
III
2.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
62.094925III
III
3.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
61.994724 
 
4.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
61.134422 
 
5.17721
17161
Jakub Bazyluk
Krzysztof Cichy
MA
MA
3
5
60.824221 
 
6.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
MP
MA
15
17
58.714020 
 
7.01450
10584
Bogdan Leśniak
Wiesław Puton
DS
DS
5
5
58.363719 
 
8.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
58.103518 
 
9.17001
16875
Jakub Lenkiewicz
Edward Sucharda
MP
MA
2.5
5
57.733317 
 
10.15519
18890
Piotr Kulesza
Vasil Valchev
DS
ZP
7
4
57.543015 
 
11.05678
05822
Adam Krysiak
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
5
13
57.452814 
 
12.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
7
9
57.182513 
 
13.03096
19371
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
MP
11
0
56.872312 
 
14.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
56.532111 
 
15.07052
09491
Edmund Czubak
Rafał Niedzielski
MA
LU
11
7
56.53189 
 
16.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
MA
19
18
56.04168 
 
17.14728
02806
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
MA
MA
13
21
55.81147 
 
18.17167
13438
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
MA
SL
5
11
55.56116 
 
19.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
54.93116 
 
20.09520
05876
Marek Przybyła
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
5
7
54.90105 
 
21.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
54.83105 
 
22.16716
17030
Lena Ostrowska
Anna Zaręba
MA
MA
3
3
54.4295 
 
23.16645
18760
Piotr Jasiński
Joanna Zalewska
MA
MA
5
2.5
53.8495 
 
24.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
OP
SL
4
5
53.1495 
 
25.19445
09924
Kajetan Granops
Jacek Kowalski
WP
MA
0.5
5
53.0684 
 
26.04829
04103
Marek Pietrzak
Dariusz Sterniczuk
PM
PD
5
5
52.9384 
 
27.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
11
52.8074 
 
28.18618
16183
Maciej Fularz
Zofia Miechowicz
LB
LB
1.5
5
52.7974 
 
29.01272
05611
Marek Czerepak
Dominik Filipowicz
DS
DS
12
21
52.5774 
 
30.01373
01772
Andrzej Kaźmierczak
Sławomir Zimniak
DS
DS
12
7
52.5263 
 
31.16184
02324
Tomasz Bartnicki
Andrzej Łagosz
LB
LB
5
11
52.3663 
 
32.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
52.1553 
 
33.04161
07061
Bartosz Mer
Marek Różański
MA
MA
4
9
52.1253 
 
34.01474
01641
Ryszard Makuch
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
5
12
51.7853 
 
35.03029
12846
Stanisław Adamczyk
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
7
7
51.7342 
 
36.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
1.5
15
51.6942 
 
37.14783
01726
Patryk Patreuha
Tomasz Winciorek
DS
MA
5
18
51.2132 
 
38.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
50.9732 
 
39.08165
16217
Marek Czerniawski
Patrycja Krupnik
DS
DS
4
1.5
50.5432 
 
40.02436
01713
Krzysztof Tumielewicz
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
9
7
50.4921 
 
41.08854
07043
Joanna Przytycka
Sandra Różańska
MA
MA
3
3
50.3921 
 
42.08166
09903
Renata Dancewicz
Michał Witkowski
MA
SL
7
5
50.2311 
 
43.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
49.9411 
 
44.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
49.8711 
 
45. 
09572
Leon Brylski
Edward Kasiński
-
DS
0
5
49.8011 
 
46.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
49.7611 
 
47.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
49.5111 
 
48.02223
16177
Piotr Brzeziński
Roman Miłkowski
LB
LB
12
5
49.5111 
 
49.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
49.4311 
 
50.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
49.2411 
 
51.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
49.2311 
 
52.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
3
49.1311 
 
53.17934
16585
Szymon Ostrowski
Adam Pigulski
DS
DS
2
3
48.4711 
 
54.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
48.3911 
 
55. 
18189
Krzysztof Gołąbek
Marcin Marcinkowski
-
DS
0
1.5
47.8711 
 
56.18309
15292
Jonathan Lillycrop
Maja Mrozek
DS
SL
1
2
47.2811 
 
57.02468
02157
Jerzy Brzustowski
Paweł Szymonik
LU
LU
5
7
46.7311 
 
58.18858
18778
Michał Frączek
Robert Głodowski
MA
MA
1.5
1.5
46.6511 
 
59.17513
17969
Bartosz Bunar
Anna Kosiorek
MP
MA
2.5
2
46.3211 
 
60.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
46.1611 
 
61.06556
02402
Sylwester Cieślak
Zygmunt Sanocki
MA
LB
12
5
46.0011 
 
62.06815
07849
Piotr Nawrocki
Bogdan Szulejewski
MA
SW
19
21
45.9811 
 
63.18861
18996
Małgorzata Dmowska
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
45.8311 
 
64.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
45.5311 
 
65.09020
08929
Kazimierz Grzeszkowiak
Jan Mazurkiewicz
MA
MA
4
7
45.4511 
 
66.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
45.3511 
 
67.01217
01239
Krystyna Augustyniak
Robert Biel
DS
LB
3
11
45.2811 
 
68.10721
11834
Sławomir Czech
Jakub Jagodziński
LU
LU
7
5
45.2311 
 
69.01385
01634
Tomasz Klukowski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
5
4
44.4711 
 
70.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
2.5
2.5
44.1611 
 
71.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2
2.5
43.8911 
 
72.18896
16699
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1.5
3
43.8011 
 
73.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
43.6811 
 
74.02087
02114
Marian Nieznański
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
3
43.4711 
 
75.17724
18784
Maksymilian Grochowski
Agnieszka Mankiewicz
MA
MA
2
1
42.7811 
 
76.01384
01693
Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
5
42.0011 
 
77.16898
14286
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
MP
MP
4
5
41.9011 
 
78.18011
12123
Filip Parol
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
9
41.6811 
 
79.02316
09001
Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
LB
LB
5
4
41.5411 
 
80.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
40.9211 
 
81.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
1.5
1.5
40.9011 
 
82.07102
19065
Jacek Omelańczuk
Jacek Zubiel
LD
LD
4
0.5
40.5711 
 
83.09594
01433
Ewa Dziekańska
Aleksander Kud
DS
LB
9
11
40.4611 
 
84.18794
18774
Danuta Kaczmarek
Ewa Orłowska
LB
MA
1.5
1.5
39.9911 
 
85.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
38.7611 
 
86.19468
18724
Katarzyna Wierzbicka
Piotr Wierzbicki
MA
MA
0.5
1.5
37.9011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1506 punktów PKL, w tym 820 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-12 g.23:06:29 (0.2822/182) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.