Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24288 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Wczasowy W-5
czwartek, 4 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
13
13
49.6739
2.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
45.3237
3.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
34.3934
4.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1
1.5
34.2432
5.01554
16699
Janusz Pawlicki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
3
33.7930
6.16898
18760
Maciej Kędzierski
Joanna Zalewska
MP
MA
4
2.5
32.4328
7.17721
02806
Jakub Bazyluk
Wojciech Strzemecki
MA
MA
3
21
29.3226
8.01781
18284
Andrzej Aleksandrzak
Aleks Bukat
WP
DS
15
2
28.1223
9.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
27.9021
10.15519
01634
Piotr Kulesza
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
7
4
27.5919
11.06274
04161
Ryszard Kiełczewski
Bartosz Mer
SL
MA
18
4
27.1117
12.17161
07090
Krzysztof Cichy
Anna Kowalska
MA
LD
5
13
26.5515
13.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
26.5413
14.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
23.0210
15.06815
09550
Piotr Nawrocki
Jakub Wojcieszek
MA
LB
19
17
21.178
16.12266
06689
Marek Drukier
Andrzej Kondeja
LD
MA
5
13
20.418
17.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
20.378
18.02278
10003
Kazimierz Jaskuła
Eugeniusz Wilniewiec
LB
LB
7
5
20.327
19.13181
09575
Sławomir Bogdanowicz
Krzysztof Komenda
DS
DS
3
5
19.147
20.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
18.396
21.15976
16875
Stanisław Mączka
Edward Sucharda
MA
MA
5
5
18.306
22.05635
13693
Bogusław Jakóbczyk
Curt Sjolin
LD
LB
5
2
16.086
23.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
14.985
24.11358
07061
Aleksander Krych
Marek Różański
MA
MA
7
9
14.435
25.07491
01910
Tadeusz Sobota
Roman Zabłocki
SW
OP
7
5
13.925
26.16070
07043
Krystian Bączek
Sandra Różańska
MA
MA
4
3
13.014
27.05680
16971
Włodzimierz Krysztofczyk
Paweł Świątkowski
LD
DS
9
1.5
11.604
28.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
11.293
29.07271
18124
Adrian Bakalarz
Estera Hulanicka
SL
MA
7
0
9.233
30.16586
17008
Maciej Racewicz
Filip Trojański
DS
MA
2.5
2.5
8.123
31.07093
05691
Tomasz Krym
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
2.5
18
4.652
32.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
3.572
33.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
2.232
34.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
4
7
2.081
35.06556
04829
Sylwester Cieślak
Marek Pietrzak
MA
PM
12
5
1.421
36.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
-0.021
37.01397
01718
Piotr Korecki
Bogumił Wegner
LB
DS
7
12
-0.081
38.18829
15617
Gerhard Langenmayr
Matthias Stenneken
LB
LB
0.5
1
-0.351
39.16716
06954
Lena Ostrowska
Adam Suwik
MA
MA
3
18
-0.681
40.18973
05836
Kryspin Jankowiak
Piotr Szczeciński
DS
LD
0
4
-3.331
41.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
-3.451
42.08166
16217
Renata Dancewicz
Patrycja Krupnik
MA
DS
7
1.5
-3.871
43.03502
03588
Wiesław Smaza
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
7
5
-4.401
44.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
-6.181
45.17921
18644
Józef Bugajewski
Szymon Graś
WP
WP
1.5
1.5
-10.301
46.02057
02402
Radosław Liskowiak
Zygmunt Sanocki
LB
LB
5
5
-11.201
47.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
1.5
1.5
-11.711
48.19445
18889
Kajetan Granops
Marcel Solecki
WP
WP
0.5
0
-12.341
49.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
-12.541
50.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
-13.231
51.04873
02262
Bogusław Barański
Zbigniew Halat
WP
LB
4
12
-15.231
52.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
-17.051
53.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
-17.601
54.18125
05376
Sara Hulanicka
Jan Sibilski
MA
WP
0
5
-17.881
55.09988
02228
Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
LB
LB
2
2.5
-18.151
56.20031
11519
Marek Nowak
Bożena Rakuzy
WP
DS
0
2.5
-18.351
57.01224
01437
Marek Bałdysz
Zdzisław Kunc
DS
DS
13
11
-18.521
58.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
-19.541
59.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-20.451
60.05670
19065
Andrzej Kozikowski
Jacek Zubiel
LD
LD
15
0.5
-25.581
61.09020
12158
Kazimierz Grzeszkowiak
Izabella Jaworska
MA
LD
4
4
-27.451
62.07130
01905
Eugeniusz Konik
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
4
7
-28.611
63.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
-29.151
64.03787
05340
Adam Kozłowski
Janusz Przybysz
LB
WP
12
9
-29.361
65.08929
08854
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
MA
MA
7
3
-31.871
66.19981
19980
Robert Brak
Dominik Puchała
PK
PK
0
0
-34.611
67.18975
19591
Jan Kuciapski
Wojciech Zimorski
DS
DS
0
0
-57.271
68.18106
18638
Wioletta Kaźmierczak
Martyna Śnieg
LD
LD
1
1
-60.541
69.17442
17416
Małgorzata Bielińska
Władysław Walicki
LD
LD
1.5
1.5
-60.611
70.19708
19357
Wojciech Pająk
Maksymilian Zarzycki
LD
LD
0.5
0.5
-71.201

Łącznie 950 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.13:13:34 (0.2562/150) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.