Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4401/24486 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress
XI Kongresowy Turniej Par - OTP**
sobota, 10 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.07725
16000
Grzegorz Superson
Szymon Superson
MP
MP
13
2.5
62.55155
2.06973
01726
Piotr Tuszyński
Tomasz Winciorek
LB
MA
24
18
60.41148
3.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
60.39140
4.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
59.08134
5.08979
11550
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
58.70128
6.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
58.68122
7.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
58.47116
8.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
57.82109
9.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
57.60103
10.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
57.5897
11.08166
16259
Renata Dancewicz
Maciej Kliś
MA
MP
7
4
57.5091
12.04143
07209
Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Krajewski
PD
PD
7
7
57.4485
13.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
57.1079
14.06822
04707
Anna Nosalska
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
56.7673
15.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.7667
16.14650
13698
Dmitry Kamlyuk
Dmitry Khodkov
PD
PD
2
2.5
55.4061
17.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
55.1255
18.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
54.6249
19.15802
13882
Adam Suchodolski
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
4
4
54.3242
20.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
PM
5
7
54.1136
21.04780
04818
Grzegorz Gan
Krzysztof Materek
PM
PM
3
2.5
53.9931
22.10794
04696
Aleksander Chrenowski
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
53.8930
23.12263
16829
Anna Jaguszewska
Tomasz Zaleski
MA
PD
4
5
53.7329
24.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
5
53.2428
25.05084
01865
Tadeusz Kaczanowski
Andrzej Pawlak
ZP
OP
19
17
53.1027
26.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
53.0926
27.04760
04712
Antoni Adamiec
Leszek Szkudlarek
PM
PM
4
9
52.9225
28.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
52.8124
29.05634
05635
Włodzimierz Jakowicki
Bogusław Jakóbczyk
WP
LD
7
5
52.7723
30.08129
04198
Edward Bednarczyk
Adolf Bocheński
PM
WM
7
13
52.7222
31.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
52.7221
32.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
52.4320
33.05574
04588
Przemysław Błaszczyk
Sławomir Henclik
LD
PM
15
18
52.4019
34.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
51.8518
35.08109
04628
Krzysztof Borkowski
Marcin Kut
PM
PM
4
5
51.6617
36.02934
08308
Krzysztof Kujawa
Kamil Walczyk
SL
SW
19
7
51.4416
37.17921
19908
Józef Bugajewski
Marianna Gołębiewska
WP
PM
1.5
0
51.3315
38.08434
05534
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
17
51.3214
39.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
51.3013
40.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
51.2911
41.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
51.1910
42.11246
10118
Aleksander Gruca
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
51.129
43.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
13
24
51.098
44.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
51.037
45.04621
14609
Marek Kryniewski
Piotr Szczygieł
PM
SW
5
4
51.026
46.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
51.005
47.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
15
13
50.994
48.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
50.653
49.04531
04563
Marek Barylewski
Ireneusz Dzikowski
WP
PM
18
18
50.462
50.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
50.431
51.10469
12859
Grzegorz Gralik
Magdalena Kazimierczak
KP
KP
3
2.5
50.421
52.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
50.371
53.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
LD
12
13
50.191
54.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
7
49.991
55. 
 
Ashley Bach
Arlene Dalley
NZL
AUS
24
6
49.811
56.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
SL
LU
21
5
49.721
57.04562
11248
Piotr Dybowski
Radosław Szczepanowski
PM
PM
7
3
49.721
58.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
4
49.681
59.14145
11489
Katarzyna Abratkiewicz
Wojciech Abratkiewicz
ZP
ZP
3
2.5
49.581
60.04829
16810
Marek Pietrzak
Przemysław Stefanowski
PM
ZP
5
0.5
49.281
61.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
49.191
62.04242
05691
Andrzej Fronczak
Grzegorz Lewaciak
WM
LD
18
18
49.191
63.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
48.951
64.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
48.861
65.15478
15049
Igor Bytskevich
Siarhei Ramanovich
PD
PD
2.5
2
48.611
66.04535
08057
Dariusz Bogucki
Zbigniew Pinkiewicz
ZP
PM
15
13
47.431
67.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
47.381
68.02666
02794
Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
PK
MA
13
12
47.221
69.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
47.171
70.01054
03356
Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
MP
MP
13
7
47.111
71.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
47.071
72.17810
04590
Tomasz Czekała
Józef Idczak
PM
PM
1.5
7
47.001
73. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
7
46.861
74.10799
04411
Michał Gutowski
Zbigniew Prasek
PM
PM
4
5
46.781
75.04341
17499
Jan Lech
Dariusz Wiktorko
PM
PM
5
1.5
46.711
76.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
46.661
77.10148
06817
Paulina Klimentowska
Renata Neronowicz
PM
MA
7
12
46.531
78.03266
06795
Stefan Kowalczyk
Ewa Miszewska
SL
WP
18
19
45.401
79.04797
04660
Ryszard Konopka
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
5
45.221
80.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
45.191
81. 
15666
Mikhail Chorny
Henadzi Medusheuski
ISR
PD
6
3
45.161
82.02671
07501
Ryszard Jaśkiewicz
Jan Styczyński
MP
SL
11
5
44.481
83.19904
19648
Arkadiusz Czarkowski
Wojciech Paupa
PM
PM
0
0
44.441
84.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
44.191
85.07052
17030
Edmund Czubak
Anna Zaręba
MA
MA
11
3
43.501
86.06556
08859
Sylwester Cieślak
Krzysztof Lewandowski
MA
DS
12
7
43.351
87.16784
13707
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
PM
PM
3
4
43.251
88.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
43.001
89.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
43.001
90.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
42.931
91.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszynski
PM
MA
19
13
41.871
92.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
41.671
93.04601
04848
Witold Kaliński
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
41.271
94.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
41.151
95. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
IRE
IRE
6
6
41.141
96.17916
16623
Kajetan Gościański
Wojciech Ligman
WP
PM
2
2
40.421
97.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
38.811
98.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
38.241
99.16478
17210
Elżbieta Szymańska
Olgierd Zieliński
PM
PM
0
0.5
31.611

Łącznie 4846 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:34:22 (0.4060/208) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.