Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4408/24510 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

41. Podkarpacki Mityng Brydżowy
OTP** VISTUM CUP
sobota, 17 sierpnia 2019r., godz. 16:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
63.899648II
II
2.01037
01146
Stanisław Drobot
Robert Przybyło
PK
PK
9
7
62.638844III
II
3.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
LU
5
3
62.528141III
III
4.05111
03497
Wit Klapper
Jerzy Skwark
SL
SL
21
15
60.897538 
 
5.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
60.776834 
 
6.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
58.126231 
 
7.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
57.555528 
 
8.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
57.494925 
 
9.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
SL
MA
11
9
57.074221 
 
10.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
56.993518 
 
11.01053
01126
Leszek Garbacik
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
54.782915 
 
12.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
54.482211 
 
13.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
54.441910 
 
14.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
19
53.52189 
 
15.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
53.44179 
 
16.11320
01138
Robert Kwiatkowski
Marek Pietraszek
PK
PK
4
18
53.31168 
 
17.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
52.89158 
 
18.10721
02533
Sławomir Czech
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
5
52.54137 
 
19.07729
01206
Wojciech Paszko
Jacek Znamirowski
PK
PK
7
15
52.47126 
 
20.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
52.43116 
 
21.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
11
52.11105 
 
22.01183
01910
Tadeusz Szemraj
Roman Zabłocki
PK
OP
5
5
51.6995 
 
23. 
 
Nir Khutorsky
Avuv Zeitak
-
-
6
6
51.4684 
 
24.02666
02676
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
PK
PK
13
13
51.0974 
 
25.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
50.9363 
 
26.01007
20074
Zygmunt Bącal
Karol Kędziora
PK
PK
7
0
50.9142 
 
27.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
50.8832 
 
28.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
50.4821 
 
29.01069
16778
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
PK
PK
4
3
50.0711 
 
30.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
49.7111 
 
31.07667
09433
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
MP
MP
9
7
49.6411 
 
32.09568
01433
Mariusz Ilnicki
Aleksander Kud
DS
LB
7
11
49.1911 
 
33.06382
06414
Maciej Dobrzyński
Sławomir Kutyła
SW
SW
7
5
49.0211 
 
34.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
4
48.5611 
 
35.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
LB
13
13
47.9511 
 
36.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
47.7911 
 
37.01054
02519
Tadeusz Garbacik
Bartosz Matras
MP
LU
13
7
47.7211 
 
38.07501
15916
Jan Styczyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SL
SW
5
4
47.5411 
 
39.08294
09550
Mariusz Bartkowski
Jakub Wojcieszek
SW
LB
17
17
47.3311 
 
40.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
46.7811 
 
41.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
46.7411 
 
42.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
46.4211 
 
43. 
 
Yuri Guzenenkow
Sergij Zabuga
-
-
6
6
46.2411 
 
44.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
46.0311 
 
45.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
46.0211 
 
46.05670
05730
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
LD
LD
15
13
45.8811 
 
47.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
45.6711 
 
48.15519
01713
Piotr Kulesza
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
7
45.1911 
 
49.02928
03027
Marek Kozdrach
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
5
19
44.0411 
 
50.01006
01067
Zdzisław Baryła
Leszek Jarosz
PK
PK
4
4
43.9911 
 
51.01051
01205
Hieronim Furman
Ryszard Zdon
PK
PK
9
5
43.8111 
 
52.01027
01142
Stanisław Cisek
Jan Porada
PK
PK
5
5
41.8211 
 
53.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
40.7411 
 
54.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
40.7311 
 
55.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
38.7111 
 
56.07221
01093
Andrei Kavalenka
Maciej Krzywka
PD
PK
7
4
37.6211 
 
57.12314
01189
Damian Smulski
Tadeusz Urbanek
PK
PK
4
5
37.4311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1802 punkty PKL, w tym 944 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/pmb/2019/pary/W-190817.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.09:34:49 (0.2541/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.