Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4407/24511 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** 8. Mistrzostwa Polski Teamów BaM, GPPT 2018/19 (13)
MP Teamów BaM 2019
sobota, 17 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.17167
12999
11550
12154
Tomasz Kiełbasa
Adam Krysa
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
MA
PK
DS
DS
5
11
11
11
105.60300M
M
M
M
2.04535
02013
04360
11296
Dariusz Bogucki
Andrzej Jeleniewski
Mirosław Makatrewicz
Artur Pomarański
ZP
ZP
WM
LU
15
18
13
5
96.00240M
M
M
M
3.01220
05611
01115
06815
04740
01749
Grzegorz Bajek
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
Maciej Wręczycki
DS
DS
WP
MA
MA
DS
11
21
24
19
21
17
95.60190I
I
I
I
I
I
4. 
 
18197
09297
Ana Frances
Ignacio Jimenez
Andrzej Knap
Janusz Szeremeta
ESP
ESP
PK
PK
6
6
5
4
92.60150 
 
I
I
5.06621
06620
09138
04110
01865
05314
Sabina Grzejdziak
Igor Grzejdziak
Danuta Kazmucha
Jakub Kotorowicz
Andrzej Pawlak
Marcin Pędziński
LU
LU
OP
LU
OP
WP
13
15
17
18
17
15
92.60120II
II
II
II
II
II
6.04762
06658
04111
04662
02806
11319
Konrad Araszkiewicz
Jacek Kalita
Krzysztof Kotorowicz
Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WP
MA
WP
MA
MA
MA
21
24
21
24
21
19
88.40100II
II
II
II
II
II
7.06507
07712
07704
06707
Wojciech Biegajło
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
Maciej Kowalski
MA
PK
PK
MA
13
5
5
12
88.0090II
II
II
II
8.01318
13709
04108
08979
09755
Stanisław Gołębiowski
Grzegorz Głasek
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Jassem
Łukasz Witkowski
DS
SW
MA
DS
SW
24
9
21
24
15
85.6080III
III
III
III
III
9.15120
11600
03529
01739
12899
Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Stach
Jacek Szczerbowski
Rafał Wolański
Michał Wróbel
SL
OP
SL
OP
SL
7
9
7
7
7
85.6066III
III
III
III
III
10.02723
11471
07642
02846
Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
Witold Stachnik
Ryszard Woliński
MP
MP
MA
MP
12
9
9
12
76.2053III
III
III
III
11.08294
15595
05423
09550
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
Jakub Wojcieszek
SW
OP
OP
LB
17
9
19
17
59.6040 
 
 
 
12.02666
02676
01138
01206
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
13
13
18
15
59.6027 
 
 
 
13.05670
05675
05730
07543
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
Wiesław Niciński
Przemysław Teleszyński
LD
LD
LD
LD
15
9
13
13
58.6016 
 
 
 
14.01347
07809
13438
12123
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
LU
LU
SL
MA
18
17
11
9
56.6014 
 
 
 
15.05574
10450
05624
06795
Przemysław Błaszczyk
Jacek Dmowski
Jacek Grzelczak
Ewa Miszewska
LD
OP
LD
WP
15
13
13
19
54.0012 
 
 
 
16.03104
07346
03345
07475
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
Zbigniew Mącior
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
SL
SL
11
11
18
12
53.209 
 
 
 
17.14619
06706
05363
06973
Maksymilian Chodacki
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
Piotr Tuszyński
SL
WM
WM
LB
9
24
21
24
53.007 
 
 
 
18.08950
01483
06909
01705
Iwona Czajka
Adam Marcinowski
Anna Sarniak
Małgorzata Turska-Marcinowska
MA
DS
OP
DS
9
7
21
7
51.605 
 
 
 
19.13411
18128
15414
07542
Michał Kaleta
Wojciech Kurkowski
Wojciech Okuniewski
Marek Tekieli
SL
LU
LU
LU
5
4
3
7
49.203 
 
 
 
20.02703
02507
07939
07940
Marcin Krawczyk
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
MP
LU
LU
MP
12
13
7
12
56.001 
 
 
 
21.02934
03423
16145
05520
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
Andrzej Proczkowski
Marek Wójcicki
SL
SL
PK
SL
19
11
2.5
19
56.001 
 
 
 
22.01051
01053
01126
01205
Hieronim Furman
Leszek Garbacik
Bogusław Nidecki
Ryszard Zdon
PK
PK
PK
PK
9
5
5
5
55.601 
 
 
 
23.08520
01030
07729
06978
01208
Tomasz Bajorek
Marek Cyrkiel
Wojciech Paszko
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
PK
PK
PK
9
12
7
12
12
55.001 
 
 
 
 
24.02673
05111
05718
03497
07725
02827
Marek Jaworski
Wit Klapper
Jerzy Michałek
Jerzy Skwark
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
SL
SL
SL
MP
LB
13
21
21
15
13
13
55.001 
 
 
 
 
 
25.13087
06612
01090
01097
11320
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
Bogusław Kruczek
Dariusz Kulpiński
Robert Kwiatkowski
PK
PK
PK
PK
PK
2.5
5
11
9
4
53.601 
 
 
 
 
26.09568
01433
15519
01713
Mariusz Ilnicki
Aleksander Kud
Piotr Kulesza
Stanisław Wawszczyk
DS
LB
DS
DS
7
11
7
7
52.001 
 
 
 
27.01066
18018
12314
01189
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
Damian Smulski
Tadeusz Urbanek
PK
PK
PK
PK
5
2.5
4
5
51.001 
 
 
 
28.01054
02519
08519
02804
Tadeusz Garbacik
Bartosz Matras
Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
MP
LU
MP
MP
13
7
13
13
51.001 
 
 
 
29.02460
11834
02495
02976
Marek Atalski
Jakub Jagodziński
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
LU
LU
13
5
11
12
49.601 
 
 
 
30.04163
 
10370
 
Andrei Arlovich
Nir Khutorskoy
Erikas Vainikonis
Aviv Zeitak
DS
-
DS
UKR
17
6
13
6
48.001 
 
 
 
31.11092
03096
16898
02831
Tytus Bisping
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
Włodzimierz Wala
MP
MP
MP
MP
7
11
4
19
47.801 
 
 
 
32.08986
08026
07722
08043
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
Janusz Wesołowski
Piotr Zawiślak
LU
LU
PK
LU
7
7
13
5
47.001 
 
 
 
33.14420
06540
14728
09643
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
MA
MA
4
21
13
7
46.001 
 
 
 
34.01006
01020
01067
01071
01180
14688
Zdzisław Baryła
Lesław Chmiel
Leszek Jarosz
Jan Kadula
Bogusław Surowiec
Jacek Szczerba
PK
PK
PK
PK
PK
PK
4
5
4
12
5
4
43.001 
 
 
 
 
 
35. 
 
 
 
Maria Alonso
Guzman Gemeno
Esther Penalba
Teresa Rosales
ESP
-
-
ESP
6
0
0
6
41.001 
 
 
 
36.01044
11299
01162
01170
17540
Bogusław Ferenc
Wacław Gruszczyński
Stanisław Sadło
Mieczysław Sipowicz
Leokadia Weryńska-Leja
PK
PK
PK
PK
PK
11
3
5
5
1.5
40.801 
 
 
 
 
37.01001
 
 
 
Andrzej Ankiersztejn
Katarzyna Bąk
Marcin Dziuba
Seweryn Kulec
PK
PK
PK
PK
4
0
0
0
31.601 
 
 
 
38.18221
18222
20033
12629
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
MP
MP
PK
PK
2
2
0
2
23.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7137 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/pmb/2019/teamy/bamleaderb.htm

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.13:12:43 (0.3676/177) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.