Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4504/24583 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2018/19 (14)
Kongresowy Turniej Teamów - GPPT
sobota, 31 sierpnia 2019r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1. 
06706
 
05363
Jelena Alfejeva
Apolinary Kowalski
Karlis Rubins
Jerzy Russyan
LAT
WM
LAT
WM
6
24
6
21
0.00376 
I
 
I
2.04163
04762
04250
04111
04451
10370
Andrei Arlovich
Konrad Araszkiewicz
Bogusław Gierulski
Krzysztof Kotorowicz
Jerzy Skrzypczak
Erikas Vainikonis
DS
WP
WM
WP
WM
DS
17
21
21
21
21
13
0.00338II
II
II
II
II
II
3.08929
08854
07061
07871
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
Marek Różański
Piotr Zieliński
MA
MA
MA
MA
7
3
9
5
0.00307II
II
II
II
4.06909
12450
09138
10085
Anna Sarniak
Katarzyna Dufrat
Danuta Kazmucha
Justyna Żmuda
OP
MP
OP
MP
21
15
17
19
0.00277 
 
 
 
5.11319
08513
12197
02806
Przemysław Zawada
Piotr Gawryś
Michał Klukowski
Wojciech Strzemecki
MA
DS
MP
MA
19
24
24
21
112.57151 
 
 
 
6.08158
06336
05314
05400
Piotr Zatorski
Piotr Lutostański
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
MP
WP
WP
WP
21
18
15
15
110.95132 
 
 
 
7.06540
09822
05423
09146
Bartosz Chmurski
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
Piotr Tuczyński
MA
OP
OP
MA
21
7
19
17
110.21114 
 
 
 
8.04535
01019
02928
07431
Dariusz Bogucki
Andrzej Byzdra
Marek Kozdrach
Marek Witek
ZP
PK
SW
SL
17
7
5
21
107.9695 
 
 
 
9.05568
05708
05464
07544
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
18
17
18
13
102.2076 
 
 
 
10.01726
06551
18778
09357
06954
Tomasz Winciorek
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
Adam Suwik
MA
SW
MA
PK
MA
18
19
1.5
11
18
101.8158 
 
 
 
 
11.02966
02904
02977
08308
Stanisław Pająk
Janusz Gawęcki
Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
SW
SW
SW
SW
15
18
18
7
101.4445 
 
 
 
12.06795
10450
06845
07725
Ewa Miszewska
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
WP
OP
MA
MP
19
13
13
13
100.9042 
 
 
 
13.08950
01483
04842
01705
Iwona Czajka
Adam Marcinowski
Leszek Sztyrak
Małgorzata Turska-Marcinowska
MA
DS
OP
DS
9
7
19
7
99.0639 
 
 
 
14.04108
01115
14728
09755
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Martens
Kamil Nowak
Łukasz Witkowski
MA
WP
MA
SW
21
24
13
15
98.7336 
 
 
 
15.10721
02468
09491
02157
Sławomir Czech
Jerzy Brzustowski
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
LU
LU
7
5
7
7
98.1732 
 
 
 
16.08294
17134
15595
02934
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
Krzysztof Kujawa
SW
MA
OP
SL
17
9
9
19
97.2629 
 
 
 
17.06346
05691
13412
05859
Adam Pawłowski
Grzegorz Lewaciak
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
LD
LD
13
18
5
12
95.5026 
 
 
 
18.11600
12272
10095
02827
01739
12899
Jarosław Stach
Anna Makarewicz
Paweł Miechowicz
Marek Urbański
Rafał Wolański
Michał Wróbel
OP
MA
LB
LB
OP
SL
9
5
17
13
7
7
95.2723 
 
 
 
 
 
19.07809
06620
06621
01347
Piotr Kołuda
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Piotr Ilczuk
LU
LU
LU
LU
17
15
13
18
94.2520 
 
 
 
20.07053
08931
06591
15582
Krzysztof Gołaś
Andrzej Fengler
Grzegorz Fijałkowski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
MA
MA
5
5
9
3
93.7216 
 
 
 
21.04198
04212
04405
04431
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
Zbigniew Rogowski
WM
WM
WM
WM
13
19
19
18
93.6213 
 
 
 
22.08485
04922
05310
07869
Grażyna Busse
Piotr Busse
Bogusław Pazur
Sławomir Zawiślak
WP
LB
SL
LB
15
19
21
21
93.5010 
 
 
 
23.02921
08288
06370
06414
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Bachanek
Jacek Bors
Sławomir Kutyła
SW
SW
SW
SW
12
4
5
5
91.937 
 
 
 
24.06780
10148
08970
07555
Anna Mandecka
Paulina Klimentowska
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
PM
MA
MA
7
7
12
9
91.534 
 
 
 
25.02642
17721
16898
02809
Przemysław Gałek
Jakub Bazyluk
Maciej Kędzierski
Rafał Synowiec
MP
MA
MP
MP
7
3
4
9
90.331 
 
 
 
26.10209
06714
06812
06830
Igor Łosiewicz
Piotr Krajewski
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
MA
MA
9
13
13
15
90.201 
 
 
 
27.01128
01138
14234
01206
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
Jakub Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
18
18
9
15
89.471 
 
 
 
28.17167
06580
11104
06924
Tomasz Kiełbasa
Piotr Dybicz
Sławomir Niajko
Jan Sikora
MA
MA
MA
MA
5
11
12
12
88.171 
 
 
 
29.10533
01781
15519
05523
Ryszard Pałasz
Andrzej Aleksandrzak
Piotr Kulesza
Artur Wójcik
WP
WP
DS
WP
11
15
7
12
87.541 
 
 
 
30.04793
06707
06733
16140
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
Andrzej Szepczyński
MA
MA
MA
MP
12
12
11
4
87.331 
 
 
 
31.12263
06507
12503
16829
Anna Jaguszewska
Wojciech Biegajło
Wojciech Uszynski
Tomasz Zaleski
MA
MA
MA
PD
4
13
13
5
86.581 
 
 
 
32.06689
16859
11191
07033
Andrzej Kondeja
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Węgrowicz
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
MA
MA
13
5
5
13
85.961 
 
 
 
33.07090
10444
06629
05111
Anna Kowalska
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
Wit Klapper
LD
MA
MA
SL
13
9
17
21
85.491 
 
 
 
34.18032
18785
06921
06963
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
Dariusz Sierocki
Marek Szymanowski
MA
MA
MA
LD
4
2
7
24
84.791 
 
 
 
35.06973
14619
11550
12154
Piotr Tuszyński
Maksymilian Chodacki
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
LB
SL
DS
DS
24
9
11
11
83.771 
 
 
 
36.06542
06526
06543
06703
Irena Chodorowska
Waldemar Burakowski
Jan Chodorowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
MA
MA
18
15
18
9
82.801 
 
 
 
37.06758
17384
03003
08930
Tadeusz Luzak
Joanna Derewońko
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
SW
SW
12
4
7
5
76.411 
 
 
 
38.13060
13438
09550
14965
Dominika Ogłoblin
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
WP
SL
LB
MA
4
11
17
3
76.021 
 
 
 
39.16645
10043
12123
16875
Piotr Jasiński
Łukasz Kalbarczyk
Mateusz Stępiński
Edward Sucharda
MA
MA
MA
MA
5
7
9
5
75.501 
 
 
 
40.07827
08203
05056
07796
Lech Ohrysko
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
Marek Jeleniewski
SW
MA
MA
SW
17
19
21
18
70.491 
 
 
 
41.11942
06854
06872
07018
Bogdan Radwański
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
MA
MA
5
5
13
9
69.741 
 
 
 
42.10217
07052
08166
16259
Urszula Kędzierska
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Maciej Kliś
MA
MA
MA
MP
5
11
7
4
67.821 
 
 
 
43.15857
15760
12460
12303
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
MA
MA
WM
3
4
3
4
66.061 
 
 
 
44.07642
06697
15855
19482
19483
Witold Stachnik
Jarosław Kostrzewa
Roman Kowalewicz
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
MA
MA
MA
9
11
2.5
0.5
1
65.841 
 
 
 
 
45.06716
06765
06915
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
Tomasz Wnuk
WP
MA
MA
MA
7
11
11
12
65.691 
 
 
 
46.06797
19106
06904
18166
Andrzej Miszewski
Piotr Piątkiewicz
Lech Sadoś
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
MA
MA
18
1.5
12
2.5
64.391 
 
 
 
47.07221
06556
06661
08859
Andrei Kavalenka
Sylwester Cieślak
Waldemar Kałużyński
Krzysztof Lewandowski
PD
MA
MA
DS
7
12
9
7
63.461 
 
 
 
48.17951
07777
19344
11291
Jakub Bojanowski
Ewa Banaszkiewicz
Łukasz Chrzanowski
Przemysław Ohrysko
MA
MA
MA
MA
1.5
15
1.5
2.5
54.231 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9941 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-18 g.08:35:04 (0.3719/208) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.