Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4428/24643 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Mityng Bursztynowy (OTP**)
OTP* Memoriał Aleksandra Żakowicza
Szczecin, 13 września 2019 r.
niedziela, 15 września 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06128
06129
Andrzej Wasylko
Piotr Wasylko
ZP
ZP
7
12
76.045025III
III
2.17294
13018
Marek Bałabuch
Rafał Szafranek
KP
KP
2.5
4
66.484623III
III
3.05944
05973
Adam Hintertan
Ryszard Kłosiński
ZP
ZP
12
7
56.814221 
 
4.05920
15104
Andrzej Dębowski
Jacek Reszczyński
ZP
ZP
12
2
47.223920 
 
5.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
42.643518 
 
6.01958
02163
Andrzej Czernow
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
41.913216 
 
7.09387
05954
Cezary Jarmuł
Aleksander Jasiukiewicz
ZP
ZP
7
2.5
37.462915 
 
8.06067
08356
Julian Pisarek
Jan Purczyński
ZP
ZP
13
7
32.822513 
 
9.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
30.832211 
 
10.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
28.67189 
 
11.11104
06088
Sławomir Niajko
Zbigniew Sękowski
MA
ZP
12
3
28.59158 
 
12.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
28.47116 
 
13.15625
16823
Maryla Nakoneczna
Jan Włoszek
ZP
ZP
1.5
1
26.72105 
 
14.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
7
18
26.2495 
 
15.15055
05961
Jerzy Dziemidowicz
Stanisław Kamiński
ZP
ZP
3
5
25.8695 
 
16.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
21.5684 
 
17.06079
06112
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
21.5684 
 
18.09394
06152
Marek Siech
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
5
7
20.9174 
 
19.11444
13029
Grzegorz Adamski
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
4
3
15.8263 
 
20.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2.5
5
14.4063 
 
21.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1
1.5
10.7353 
 
22.06080
06120
Jerzy Sadowski
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
12
5
10.1453 
 
23.15816
14368
Włodzimierz Abkowicz
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
2
4
10.1242 
 
24.08328
04848
Piotr Kiełczewski
Maria Tomczewska
ZP
PM
7
7
7.9232 
 
25.02094
08847
Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
5
3
5.4132 
 
26.12269
06151
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
9
5.2921 
 
27.02115
13693
Czesław Rekret
Curt Sjolin
LB
LB
4
2.5
4.4721 
 
28.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
1.2111 
 
29.02261
08330
Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
LB
LB
9
3
0.2211 
 
30.14326
10171
Justyna Duszyńska
Yan Shpuntou
ZP
ZP
3
7
-0.7511 
 
31.11356
06157
Janusz Linkiewicz
Marek Żakowicz
ZP
ZP
4
12
-0.9511 
 
32.06023
08851
Andrzej Matysek
Edmund Zarzycki
ZP
ZP
3
2.5
-3.0811 
 
33.05996
16717
Zbigniew Lasocki
Aleksander Swatler
ZP
ZP
12
13
-5.0711 
 
34.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
-5.1111 
 
35.08340
06042
Romuald Markowski
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
1
4
-7.4611 
 
36.02131
08350
Ryszard Smejda
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
7
13
-8.3611 
 
37.15086
15082
Patryk Kośla
Krzysztof Lubkowski
ZP
ZP
1.5
2
-8.4111 
 
38.12177
 
Michał Szelągowski
Stefan Zylberstein
ZP
SWE
2
6
-10.6411 
 
39.05953
16183
Wojciech Jarząbek
Zofia Miechowicz
ZP
LB
5
5
-10.9211 
 
40.08833
14229
Zdzisław Michalski
Daniel Wacławek
ZP
MA
4
2.5
-11.7411 
 
41.14772
02103
Marian Białecki
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
2
11
-13.6811 
 
42.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
-17.0611 
 
43.19398
18367
Ewa Hryć
Bożena Listwoń
ZP
ZP
0.5
1.5
-24.6211 
 
44. 
 
Tomas Bergelin
Nils Nykvist
SWE
SWE
6
6
-29.0811 
 
45.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
-30.5011 
 
46.06033
10651
Włodzimierz Mysłek
Eligiusz Śmieja
ZP
ZP
5
1.5
-36.9111 
 
47. 
 
Lars-Eric Moberg
Per-Olaf Toreborg
SWE
SWE
6
6
-37.0311 
 
48.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2
-37.9811 
 
49.18877
 
Bolesław Aleksandrowicz
Agata Stasiorowska
ZP
NZ
1.5
0
-38.4911 
 
50.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
-46.9011 
 
51.18846
06014
Ewa Bargłowska
Adam Małdyk
ZP
ZP
1
4
-47.3611 
 
52.08343
08347
Andrzej Gil
Krzysztof Wielemborek
ZP
ZP
4
3
-54.2411 
 
53.07891
02046
Piotr Klimacki
Ryszard Kubacki
ZP
ZP
18
5
-57.6311 
 
54.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
-58.6611 
 
55.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
-60.9711 
 
56. 
 
Claes-Goran Edlund
Lisbet Edlund
SWE
SWE
6
6
-72.9511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 960 punktów PKL, w tym 522 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.17:12:20 (0.2580/122) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.