Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4480/25066 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 24. Memoriał Irka Nowaka
24. Memoriał Irka Nowaka
niedziela, 1 grudnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08979
05070
Krzysztof Jassem
Piotr Jassem
DS
WP
24
9
64.16118II
II
2.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
62.74113III
III
3.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
62.17108III
III
4.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
61.56104 
 
5.16544
09357
Hanna Ciuńczyk
Arkadiusz Majcher
MA
MA
3
11
59.5499 
 
6.04762
05374
Konrad Araszkiewicz
Cezary Serek
SW
WP
21
15
58.6495 
 
7.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
4
58.2891 
 
8.12006
07725
Danuta Krupnik
Grzegorz Superson
MA
MP
7
13
58.0287 
 
9.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
58.0283 
 
10.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
57.9879 
 
11.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
57.8475 
 
12.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
57.4971 
 
13.15259
07849
Dominika Ocylok
Bogdan Szulejewski
DS
SW
3
21
57.0167 
 
14.05023
05282
Paweł Gruszczyński
Jerzy Nowak
WP
WP
7
13
56.9163 
 
15.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
MA
MA
17
4
56.4459 
 
16.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
3
4
56.0254 
 
17.15595
07090
Maciej Dąbrowski
Anna Kowalska
OP
LD
11
13
55.8750 
 
18.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
55.8246 
 
19.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
55.7542 
 
20.05264
05548
Jerzy Mścisz
Janusz Zwierzyński
WP
WP
13
11
55.4238 
 
21.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
WP
7
11
55.3434 
 
22.04949
05400
Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
WP
WP
12
15
55.1530 
 
23.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
4
5
55.0526 
 
24.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
54.8624 
 
25.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
54.7223 
 
26.05624
16255
Jacek Grzelczak
Joanna Kokot
LD
DS
13
3
54.5522 
 
27.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
53.8122 
 
28.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
53.7621 
 
29.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
53.6220 
 
30.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
OP
MA
21
19
53.5219 
 
31.09568
01599
Mariusz Ilnicki
Maciej Rochowicz
DS
DS
7
5
53.4319 
 
32.10424
07101
Bogumiła Jakubowska
Kajetan Olewicz
WP
LD
3
7
53.0618 
 
33.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
MA
9
19
52.9417 
 
34.17681
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
WP
WP
1.5
1.5
52.6817 
 
35.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
5
2.5
52.6216 
 
36.07596
04985
Krzysztof Brudka
Rafał Gardzielewski
LB
LB
13
11
52.4615 
 
37.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
52.4215 
 
38.08638
05242
Andrzej Dymek
Ewa Knapik
WP
WP
5
5
51.9814 
 
39.14167
06148
Dariusz Lisiecki
Andrzej Wójcik
WP
ZP
4
7
51.7013 
 
40.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
51.6412 
 
41.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
ZP
15
7
51.5412 
 
42.09755
18760
Łukasz Witkowski
Joanna Zalewska
SW
MA
15
3
51.4911 
 
43.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
51.1710 
 
44.05430
05525
Janusz Suszczyński
Maciej Wybranowski
WP
WP
5
5
50.9710 
 
45.05170
05226
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
WP
WP
12
12
50.969 
 
46.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
9
50.858 
 
47.04109
02806
Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
WP
MA
17
21
50.838 
 
48.18479
06956
Magdalena Czajkowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2.5
7
50.737 
 
49.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
50.696 
 
50.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
50.435 
 
51.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2.5
3
50.315 
 
52.05487
05534
Przemysław Weymann
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
11
17
50.264 
 
53.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
50.173 
 
54.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
50.103 
 
55.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
50.082 
 
56.01299
16139
Karol Filipowicz
Dorota Sosinowicz
WP
ZP
13
2
50.021 
 
57.09387
16470
Cezary Jarmuł
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
7
2.5
49.871 
 
58.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
49.811 
 
59.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2.5
5
49.811 
 
60.01615
09654
Jan Sadowski
Lilianna Szatańska
DS
DS
4
3
49.621 
 
61.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
3
5
49.601 
 
62.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
49.591 
 
63.05259
07736
Maciej Młynarczyk
Maciej Szczepański
WP
WP
5
2.5
49.591 
 
64.10217
01865
Urszula Kędzierska
Andrzej Pawlak
MA
OP
5
17
49.411 
 
65.18354
11903
Małgorzata Buduła
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
9
49.371 
 
66.06780
11296
Anna Mandecka
Artur Pomarański
MA
ZP
7
7
49.251 
 
67.17984
05144
Krzysztof Galubiński
Krzysztof Krause
WP
WP
2.5
5
49.061 
 
68.12320
14783
Sophia Bałdysz
Patryk Patreuha
DS
DS
7
7
48.891 
 
69.04797
04848
Ryszard Konopka
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
48.651 
 
70.04961
05279
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
48.471 
 
71.05286
05489
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
5
12
48.451 
 
72.10318
01682
Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
LB
LB
4
4
48.431 
 
73.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
48.411 
 
74.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
3
48.021 
 
75.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
48.011 
 
76.04958
18251
Tomasz Dorobek
Elżbieta Lis
DS
DS
4
2
47.891 
 
77.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
47.851 
 
78.12435
05229
Janusz Kopras
Adam Meller
WP
WP
4
5
47.781 
 
79.05574
05386
Przemysław Błaszczyk
Paweł Siwiński
LD
LB
15
12
47.781 
 
80.11590
13092
Maciej Baranowski
Wiesław Muzykiewicz
WP
WP
1.5
2
47.721 
 
81.15687
20075
Mieczysław Kańdulski
Jarosław Żołyniak
WP
WP
2.5
0
47.261 
 
82.19497
 
Andrzej Gintrowicz
Ewa Neumann
SW
NZ
1.5
0
47.231 
 
83.14724
14510
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
WP
WP
2.5
2.5
47.171 
 
84.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
46.781 
 
85.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
46.121 
 
86.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2.5
45.941 
 
87.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
3
45.691 
 
88.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
1.5
5
45.521 
 
89.20153
01713
Wiesława Mirosław
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
2
7
44.981 
 
90.05019
07656
Mirosław Grobelkiewicz
Jerzy Stypiński
WP
WP
2.5
3
44.841 
 
91.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
44.661 
 
92.04883
17404
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
WP
WP
4
2.5
44.331 
 
93.05182
05222
Marek Lis
Stefan Masternak
WP
WP
3
5
43.801 
 
94.18846
06014
Ewa Bargłowska
Adam Małdyk
ZP
ZP
1
4
43.791 
 
95.05318
07756
Marek Piechociński
Piotr Serkowski
WP
WP
5
1.5
43.781 
 
96.19780
18220
Tomasz Kuchta
Janusz Zabacki
WP
WP
1
1.5
43.431 
 
97.11424
17508
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
WP
WP
5
2.5
43.271 
 
98.14301
18629
Marian Grzesiak
Andrzej Plewiński
LB
WP
4
1
42.921 
 
99.05177
20192
Marek Lewandowicz
Ryszard Paluczek
WP
WP
2.5
0
42.921 
 
100.20222
20223
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
WP
WP
0
0
42.731 
 
101.03184
12272
Artur Guła
Anna Makarewicz
SL
MA
15
5
42.371 
 
102.17209
18842
Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
2
1.5
41.891 
 
103.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
41.311 
 
104.04921
05315
Cezary Bura
Maciej Piasecki
WP
WP
9
7
41.051 
 
105.20068
18502
Alina Dobosz-Sztuba
Małgorzata Węglewska
WP
WP
0
2
40.621 
 
106.20046
19644
Witold Lachowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
0
0
40.271 
 
107.09082
12434
Eugeniusz Dota
Wojciech Kaniewski
WP
WP
2.5
4
39.691 
 
108.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
39.471 
 
109.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
4
38.951 
 
110.20010
19727
Aneta Klaczyńska
Waldemar Paternoga
WP
WP
0
0.5
37.041 
 
111.06336
01643
Piotr Lutostański
Ewa Sobolewska
PM
OP
18
15
32.841 
 
112.12859
06355
Magdalena Kazimierczak
Lech Warwocki
KP
LD
2.5
9
25.461 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4198 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://brydz.wlkp.pl/w/2019/irek/irek19.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-05-31 g.17:51:09 (0.3450/234) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.