Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4736/25529 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

49. OTP** O Puchar "Śnieżnego Płatka"
49. OTP** O Puchar "Śnieżnego Płatka"
niedziela, 23 lutego 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.03454
05797
Jacek Radomski
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
11
7
62.41100
2.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
12
7
61.7095
3.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
61.6290
4.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
61.4486
5.03388
03448
Marek Nicieja
Jan Pudlik
SL
SL
5
9
60.1483
6.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
59.5679
7.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
7
21
59.0975
8.01839
01874
Maciej Macewicz
Dariusz Reguła
OP
OP
7
7
58.9271
9.03088
03141
Krzysztof Chmiel
Rafał Furgal
SL
SL
4
4
58.4167
10.07341
18890
Ireneusz Kowalczyk
Vasil Valchev
SL
SL
21
5
58.3963
11.01785
14302
Tomasz Baranowski
Edward Michalak
OP
OP
5
0
57.3159
12.03185
03512
Zbigniew Guła
Wojciech Sołtysik
SL
SL
13
5
56.8755
13.12139
05115
Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
DS
DS
4
3
56.3951
14.05606
15106
Grzegorz Dziębowski
Roman Kowalik
LD
LD
7
2.5
55.8147
15.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
4
55.7843
16.01835
01868
Bogdan Lipczak
Włodzimierz Pocztowski
OP
OP
7
7
55.2839
17.07290
03497
Jacek Cholewik
Jerzy Skwark
MP
SL
9
15
55.0335
18.01879
01906
Jerzy Serafin
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
5
5
54.7631
19.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
KP
SW
15
21
54.6228
20.01613
01744
Marek Rzeszutek
Krzysztof Wójcik
DS
DS
7
7
54.6124
21.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
54.4120
22.03422
03620
Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
SL
SL
9
13
54.3420
23.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
54.2819
24.03153
07542
Krzysztof Gaweł
Marek Tekieli
SL
OP
7
7
54.2818
25.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
54.2818
26.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
3
53.7617
27.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
53.5116
28.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
53.4216
29.15649
17281
Janusz Kuśmierczyk
Marek Śliwka
OP
OP
3
2
53.1115
30.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
52.8614
31.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
52.7814
32.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
LD
OP
15
9
52.5713
33.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
WP
7
11
52.0812
34.20172
18203
Andrzej Dreksler
Zdzisław Wojtynia
SL
SL
0
3
51.8912
35.03262
03263
Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
SL
SL
4
5
51.6211
36.19467
 
Ryszard Chmielewski
Jacek Ruszkarski
SL
-
1
0
51.6110
37. 
 
Marek Kowalski
Stanisław Ociepa
-
-
0
0
51.5510
38.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
3
51.239
39.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
51.138
40.03170
03195
Cezary Góra
Mariusz Herwich
SL
SL
7
5
50.868
41.19547
 
Mariusz Jażdżewski
Danuta Szczepanik
PM
-
0.5
0
50.807
42.01239
01713
Robert Biel
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
50.796
43.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
MP
MP
11
7
50.456
44.01827
13167
Zbigniew Kowalczyk
Marian Łukaszuk
OP
OP
5
2
50.395
45.07152
01916
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
4
4
50.164
46.16276
16279
Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
SL
SL
2.5
2.5
50.054
47.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
15
50.023
48.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
49.872
49.01577
01725
Aleksander Poznysz
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
11
49.872
50.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
49.731
51.05585
04958
Stanisław Ciach
Tomasz Dorobek
OP
DS
4
4
49.691
52.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
49.511
53. 
08519
Janusz Danek
Jacek Młyńczyk
-
MP
0
13
49.501
54.13638
05876
Włodzimierz Biernacki
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2.5
7
49.491
55.01788
01813
Bernard Broda
Jacek Hetper
OP
OP
5
4
49.321
56.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
0
49.201
57.03270
15346
Marek Kozik
Wojciech Szuba
SL
SL
4
2.5
48.951
58.03154
03498
Krzysztof Gawędzki
Zbigniew Słaby
SL
SL
5
7
48.791
59. 
18392
Grażyna Bremer
Anna Stelmach
-
SL
0
2
48.711
60.03095
03530
Bogdan Chycki
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
48.611
61.01288
13828
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
ZP
DS
12
5
48.541
62.17002
 
Krzysztof Bukowski
Paweł Keller
LD
-
1
0
48.521
63.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
WP
OP
3
5
48.091
64.07130
07154
Eugeniusz Konik
Kazimierz Pinkosz
LB
OP
5
4
48.061
65.15738
15743
Jerzy Całka
Bogusław Przybysz
SL
SL
2
1
48.061
66. 
 
Renata Leśniewska
Aleksandra Plucińska
-
-
0
0
47.981
67.16475
03532
Andrzej Staszek
Edwin Szenkelbach
SL
SL
7
11
47.951
68.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
47.891
69.01863
 
Zbigniew Owczarek
Zdzisława Owczarek
OP
-
2.5
0
47.781
70.14848
13016
Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
SL
SL
2.5
2
47.531
71.11882
14619
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
SL
SL
3
9
47.431
72.01231
01806
Longin Bartnik
Zdzisław Gryzło
OP
OP
7
7
47.151
73.16807
03618
Dariusz Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
2
9
46.601
74.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
46.411
75.01615
09654
Jan Sadowski
Lilianna Szatańska
DS
DS
4
3
46.161
76. 
 
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
-
-
0
0
46.131
77.01869
17273
Henryk Przybylski
Janusz Sztolc
OP
OP
4
2
45.951
78.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
45.921
79.07271
12846
Adrian Bakalarz
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
7
7
45.911
80. 
 
Marek Konina
Józef Ulfik
-
-
0
0
45.901
81.01847
07153
Bronisław Mazur
Andrzej Mazurek
OP
OP
5
3
45.751
82.01323
03405
Rafał Gregorowicz
Janusz Paliwoda
SL
SL
3
5
45.711
83.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
45.571
84.01782
16178
Piotr Andres
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
2.5
45.081
85.12228
 
Adam Kielichowski
Włodzimierz Seifryd
LD
-
3
0
45.041
86.20124
20231
Janina Czaja-Kozioł
Zbigniew Tiffert
OP
OP
0.5
0
44.881
87. 
 
Rafał Balt
Jerzy Szwakopf
-
-
0
0
44.461
88.03234
19320
Krzysztof Kalita
Marek Orzeł
SL
SL
5
1.5
43.441
89.18407
13825
Andrzej Odrobiński
Janusz Terelak
SL
SL
0.5
0.5
43.221
90.11177
01889
Ireneusz Malczewski
Stanisław Szczepański
OP
OP
3
5
43.181
91.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
42.671
92.15345
07448
Sławomir Brodziński
Krzysztof Sala
SL
SL
2.5
4
42.481
93.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
42.311
94.07167
09194
Eryk Hamerski
Adrian Spyrka
OP
OP
3
4
42.281
95. 
01917
Roman Buszko
Andrzej Zieleń
-
OP
0
3
41.861
96.20561
16751
Wacław Grin
Augustyn Ślesiński
OP
OP
0
2
39.481
97.16878
12261
Emil Borzyński
Krystian Wonchała
SL
SL
2
2.5
38.891
98.03209
07129
Ryszard Janiszewski
Ryszard Kubica
SL
OP
2.5
0.5
38.031
99. 
16205
Tadeusz Mądrzakowski
Zbigniew Śliwiński
-
DS
0
0.5
35.121

Łącznie 3180 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-26 g.13:58:47 (0.4340/208) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.