Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4749/25612 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** IV Memoriał Mariana Kucharskiego
OTP** IV Memoriał Mariana Kucharskiego
sobota, 7 marca 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.05615
05656
Jarosław Gąsiorowski
Andrzej Kaźmierczak
LD
LD
13
7
64.37100
2.06367
03002
Andrzej Bator
Marian Tyrcz
MA
MA
3
11
59.9692
3.09367
07494
Stanisław Skrzypczak
Artur Więckowski
SW
SW
5
4
57.8986
4.12250
18801
Małgorzata Rozman
Radosław Rozman
MA
MA
2
2
57.4779
5.18128
03006
Wojciech Kurkowski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
4
12
57.3873
6.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
57.3567
7.08283
02977
Andrzej Iwański
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
57.0461
8.02919
02954
Aleksander Knawa
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
13
7
56.2354
9.02918
02946
Sławomir Klimczak
Andrzej Majcher
SW
SW
9
9
55.9148
10.16859
07854
Ireneusz Grynczewski
Witalis Talar
MA
OP
5
13
55.8942
11.06385
06447
Zygmunt Figura
Jan Zalewski
MA
MA
7
7
55.0336
12.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
54.4229
13.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
4
5
54.2523
14.07190
06963
Paweł Chindelewicz
Marek Szymanowski
PM
LD
12
24
53.7520
15.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
53.6719
16.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
2.5
53.5618
17.18419
18603
Tomasz Gellert
Mirosława Swoboda
MA
MA
2
2
53.4817
18.10752
09371
Jacek Balcerowski
Zbigniew Swat
SW
SW
2
2.5
53.2216
19.07810
05769
Waldemar Kostrzewa
Lechosław Piotrowski
MA
MA
4
7
52.9614
20.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
MA
4
4
52.7913
21.02470
07952
Krzysztof Chabrowski
Marek Osiński
LU
LU
4
3
52.1612
22.08284
14679
Janusz Dzierżanowski
Mirosław Kaczor
MA
MA
7
4
52.1111
23.14529
16368
Ireneusz Cybulski
Stanislaw Holtyn
MA
MA
3
2.5
52.0310
24.16544
09357
Hanna Ciuńczyk
Arkadiusz Majcher
MA
MA
3
11
51.749
25.08454
02931
Dariusz Banaś
Sławomir Król
SW
SW
4
4
51.308
26.02913
15916
Edmund Jas
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
51.077
27.06813
06940
Krzysztof Najda
Sylwester Sommer
MA
MA
7
5
50.966
28.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
50.935
29.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
11
7
50.744
30.10687
07158
Lech Adach
Zbigniew Hałaczkiewicz
LU
LU
5
5
50.453
31.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
50.202
32.14506
20230
Jacek Czechowicz
Wojciech Składowski
LD
LD
1
0
49.621
33.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
49.301
34.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
1.5
2
49.211
35.18399
06430
Piotr Mazurek
Henryk Pysiak
MA
MA
2
4
49.141
36.18398
15357
Artur Antoniak
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
1.5
2.5
48.921
37.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
48.911
38.02504
03005
Janusz Krawczyński
Piotr Waluszewski
SW
SW
9
5
48.501
39.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
5
48.371
40.06380
06445
Stanisław Dąbrowski
Ryszard Wójcik
MA
MA
4
4
47.571
41.16461
19663
Sławomir Rokicki
Ewa Wawrowska
MA
MA
3
1.5
47.421
42.06526
07053
Waldemar Burakowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
15
5
47.301
43.06368
06404
Jerzy Bednarz
Aleksander Karsznia
MA
MA
4
5
46.751
44.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
46.551
45.08305
17480
Edward Błaż
Wojciech Woźniak
MA
MA
3
2
46.541
46.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
46.271
47.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
46.061
48.16473
11191
Wojciech Niewiadomski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2.5
5
45.981
49.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
45.901
50.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
45.861
51.06376
14682
Witold Czarniawski
Andrzej Sołtysiak
MA
MA
4
1.5
45.401
52.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
45.251
53.06403
06434
Eugeniusz Karski
Andrzej Sadowski
MA
MA
7
4
45.001
54.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
44.971
55.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
44.661
56.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
44.081
57.06425
08310
Jerzy Piela
Tadeusz Sagan
MA
MA
4
4
43.811
58.08415
06443
Piotr Lisowski
Stanisław Woźniak
MA
MA
5
5
42.791
59.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
41.281
60.19705
13379
Jan Syska
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
2
4
40.851
61.08393
06427
Janusz Anczakowski
Jerzy Podkański
MA
MA
5
7
39.191
62.15917
15356
Jacek Chojnacki
Marian Jabłonka
MA
MA
2
2
39.011

Łącznie 2030 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydz.radom.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-04 g.16:44:37 (0.2367/134) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.