Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5316/26253 turniej par

szczegóły imprezy

OTP Charytatywny "Pomoc dla Karola" online
OTP Charytatywny "Pomoc dla Karola" BBO
niedziela, 21 lutego 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
OP
7
9
69.6425
2.11834
12108
Jakub Jagodziński
Aleksandra Jarosz
LU
MA
7
5
67.5424
3.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
64.8923
4.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
63.0322
5.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
PM
LD
1
1
63.0221
6.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
9
61.5220
7.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
61.4219
8.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
61.3518
9.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2
60.8317
10.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
60.2816
11.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
59.2815
12.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
59.1814
13.16178
07500
Leszek Tarnogrodzki
Roman Zwonek
OP
SL
2.5
5
58.1913
14.16859
07854
Ireneusz Grynczewski
Witalis Talar
MA
MA
5
13
58.1712
15.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
57.7411
16.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
56.2610
17.19705
13379
Jan Syska
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
2
4
56.209
18.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
11
56.048
19.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
WP
MA
19
12
56.027
20.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
1.5
1.5
55.946
21.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
55.935
22.19341
19122
Paweł Olech
Anna Zalewska
MA
MA
0.5
1.5
55.805
23.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
55.675
24.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
55.485
25.20590
20040
Roman Galik
Leon Kłodnicki
PK
PK
1.5
1
55.115
26.18861
14416
Małgorzata Dmowska
Irena Pruszko
MA
MA
1.5
1.5
54.945
27.03799
16231
Bogumił Kupczyk
Kazimierz Namysł
KP
KP
5
4
54.794
28.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
54.654
29.18964
16229
Wiesław Gorczewski
Anna Leśniewska
KP
KP
3
4
54.524
30.06348
07544
Tomasz Radwański
Marek Tyran
LD
LD
5
15
54.404
31.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
53.954
32.12006
06356
Danuta Krupnik
Maciej Wiącek
MA
MA
7
12
53.944
33.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
WM
4
7
53.943
34.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
53.853
35.01590
14006
Piotr Ratajski
Andrzej Tarlecki
DS
MA
7
4
53.773
36.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
53.733
37.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
5
53.463
38.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
53.453
39.18877
18878
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
ZP
ZP
1.5
1.5
52.682
40.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
52.632
41.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
52.512
42.16853
16815
Zbigniew Mossakowski
Zbigniew Pełka
KP
KP
3
2.5
51.802
43.09417
17036
Anna Bułat
Małgorzata Golec
MP
SW
3
2.5
51.472
44.17679
06721
Jacek Kowalewski
Edward Krusiewicz
MA
MA
3
7
51.422
45.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
51.061
46.11233
19144
Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
MP
MP
2
1.5
51.051
47.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
50.991
48.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
2
50.511
49.17817
18701
Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
KP
KP
1.5
1
50.241
50.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
2.5
49.921
51.14450
18421
Piotr Makohin
Jan Ratter
MA
MA
2
1.5
49.60 
52.19837
20247
Adam Kowalczyk
Zygmunt Tolak
MA
MA
1
0.5
49.54 
53.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
49.51 
54.08802
04167
Robert Grad
Tomasz Jaworowicz
WM
WM
4
2
49.45 
55.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
49.44 
56.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.17 
57.01005
20124
Andrzej Biliński
Janina Czaja-Kozioł
DS
OP
1.5
1.5
49.14 
58.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
48.86 
59.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
48.78 
60.14514
06139
Halina Pietrzykowska
Wojciech Witkowski
DS
ZP
3
4
48.65 
61.17984
19644
Krzysztof Galubiński
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
3
1
48.37 
62.19380
20781
Marek Borkowski
Marek Wróblewski
PM
MA
1.5
1
48.04 
63.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
4
5
47.96 
64.20116
20123
Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
KP
KP
1.5
0.5
47.55 
65.21057
18502
Dariusz Sarzyński
Małgorzata Węglewska
LU
WP
0
2
47.54 
66.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
0.5
0
47.32 
67.21016
21017
Lonisława Jasińska
Walerian Jasiński
PM
PM
0
0
46.31 
68. 
20048
Grzegorz Bettin
Danuta Zalewska-Bielanik
-
SL
0
1
45.73 
69.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
45.72 
70.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
3
3
45.62 
71.19119
12999
Robert Czeryna
Adam Krysa
MP
PK
0.5
11
45.25 
72.19836
18761
Elżbieta Brewińska
Grażyna Ożóg
MA
MA
1.5
1.5
44.60 
73.16712
18989
Ewa Krakówka
Janusz Strześniewski
KP
KP
2
1.5
44.38 
74.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
44.38 
75.19404
05186
Maria Kowal
Łukasz Lis
WP
WP
1.5
3
44.27 
76.13796
02618
Marzena Banach
Zofia Czarnecka
PM
PM
2
2.5
44.23 
77.09210
02862
Tatiana Verkhos
Krzysztof Ziewacz
MA
MP
4
5
44.02 
78.21111
21110
Krzysztof Goszczyński
Anna Lasocka
MA
MA
0
0
43.78 
79.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
43.63 
80.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
43.62 
81.07732
08518
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
PK
PK
3
3
43.49 
82.17684
17683
Waldemar Miłoszewski
Darla Szywalska
MA
MA
0
1
43.43 
83.12266
04823
Marek Drukier
Małgorzata Sawicka
LD
KP
5
18
43.25 
84. 
 
Andrzej Kosiła
Stefan Świst
-
-
0
0
42.72 
85.18419
18603
Tomasz Gellert
Mirosława Swoboda
MA
MA
2
2
42.70 
86.16469
15262
Wioletta Lichodziejewska
Grzegorz Piotrowski
MA
LU
1.5
2.5
41.92 
87.19677
19962
Jacek Jeleński
Andrzej Rzepecki
MA
MA
2
0.5
41.74 
88.08543
18486
Marek Jaroszkiewicz
Irena Wilczyńska
MA
MA
3
1.5
41.57 
89.18195
18194
Anna Dawiec
Teresa Piasecka
SW
SW
1
1.5
41.16 
90.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2
1.5
40.90 
91.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
40.58 
92.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
40.43 
93.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
38.89 
94.18847
18848
Ewa Bączkowska
Narcyz Bączkowski
ZP
ZP
1.5
1.5
38.23 
95.09814
12490
Leszek Gajos
Małgorzata Ludwikowska
SL
MP
1.5
3
37.61 
96.20045
20046
Renata Lachowska
Witold Lachowski
WP
WP
1
1
36.94 
97.19102
 
Marek Jefremienko
Anna Timler
MA
-
1.5
0
35.68 
98. 
17659
Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
-
MA
0
2
34.36 
99.14982
18845
Paweł Łużecki
Krystyna Marson
PM
PM
2
1
32.91 
100.19475
19441
Mariola Miklaszewska
Paweł Ziemak
MA
DS
2
0
32.82 

Łącznie 800 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/dlakarola/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.11:51:20 (0.3300/210) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.