Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5118/26301 turniej par

szczegóły imprezy

Charytatywny Mityng "O Uśmiech Patryka" online
O Uśmiech Patryka BIS (BBO)
niedziela, 14 marca 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
64.9849
2.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
63.3747
3.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
62.3745
4.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
62.2143
5.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
61.6541
6.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
61.5139
7.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
5
60.9037
8.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
59.2035
9.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
9
1
58.6733
10.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
4
58.3331
11.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
57.6529
12.11291
14006
Przemysław Ohrysko
Andrzej Tarlecki
MA
MA
2.5
4
57.5927
13.10752
19655
Jacek Balcerowski
Krzysztof Sowiński
SW
SW
2
1
57.4225
14.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
57.3323
15.01054
05307
Tadeusz Garbacik
Zbigniew Papierniak
MP
SL
15
13
57.3321
16. 
04797
Krzysztof Danielewicz
Ryszard Konopka
-
PM
0
12
57.1019
17.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
57.0417
18.17361
04842
Marta Makarewicz
Leszek Sztyrak
MA
MA
4
19
56.8215
19.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
56.8013
20.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
56.6411
21.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
56.6210
22.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
55.9710
23.19063
16853
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Zbigniew Mossakowski
KP
KP
2
3
55.779
24.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
1.5
55.649
25.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
55.239
26. 
01639
Janis Neimanis
Bruno Rubenis
LVA
WM
0
0
55.208
27.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
55.008
28.01590
05880
Piotr Ratajski
Marcin Zbroja
DS
LD
7
5
54.968
29.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
54.617
30.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
54.417
31.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
53.847
32.16456
08041
Sylwester Sokół
Eligiusz Wojakowski
LD
LU
5
2
53.736
33.19912
19770
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
PM
PM
1
1
53.346
34. 
18862
Piotr Kotarski
Dariusz Płoszaj
-
MA
0
2
53.266
35.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
53.085
36.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
9
4
53.055
37.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
0.5
1
52.745
38.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
52.594
39.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
52.334
40.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
52.264
41.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
52.143
42. 
02727
sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
-
MP
0
13
52.063
43.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
51.723
44.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
5
51.642
45.04404
04494
Wiesław Pietrzak
Zenon Wawer
WM
WM
5
5
51.402
46.07158
15916
Zbigniew Hałaczkiewicz
Grzegorz Wieczorkiewicz
LU
SW
5
5
51.302
47.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
50.951
48.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
50.791
49.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
50.681
50.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
50.58 
51.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
3
15
50.31 
52.02720
09501
Magdalena Lankosz
Jan Skuciński
MP
MP
9
5
50.11 
53.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
2.5
3
49.73 
54.12999
18392
Adam Krysa
Anna Stelmach
PK
SL
11
2
49.71 
55.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
WP
MA
19
12
49.53 
56.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
3
49.45 
57.11887
03141
Krzysztof Bereza
Rafał Furgal
SL
SL
2
4
49.17 
58. 
19121
Marilyn Malinowska
Artur Malinowski
-
WP
0
19
49.02 
59.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
48.86 
60.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
48.62 
61.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
48.20 
62.02909
02952
Wojciech Jadczyk
Ireneusz Michalski
SW
SW
4
9
48.15 
63.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
47.58 
64.19911
20978
Antoni Byliński
Cyprian Morawski
PM
PM
1
0.5
47.44 
65.07732
08518
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
PK
PK
3
3
47.12 
66.17150
08529
Mirosław Kapustka
Antoni Paja
WP
MP
3
4
47.10 
67.14514
06139
Halina Pietrzykowska
Wojciech Witkowski
DS
ZP
3
4
46.47 
68.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
46.44 
69.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
46.42 
70.21016
21017
Lonisława Jasińska
Walerian Jasiński
PM
PM
0
0
46.26 
71.04350
04463
Jarosław Łosiak
Jan Stańczak
WM
WM
11
9
46.25 
72.06822
15803
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
PM
PM
7
4
46.07 
73.04195
10798
Filip Bieńkowski
Kazimierz Gierulski
WM
PM
5
4
45.95 
74.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
44.94 
75.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
44.85 
76.18493Jarosław ChłądowiczDS1.544.27 
77.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
3
3
44.20 
78.21056
17350
Jan Kaliciak
Janusz Zagała
SL
SL
0.5
2
44.00 
79.20590
20040
Roman Galik
Leon Kłodnicki
PK
PK
1.5
1
43.68 
80.17155
16716
Sławomir Bąk
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
43.06 
81.01068
01183
Janusz Jarząbek
Tadeusz Szemraj
PK
PK
5
5
42.97 
82.20806
20641
Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
SL
SL
1
1.5
42.93 
83.16623
20974
Wojciech Ligman
Łukasz Morawski
PM
PM
2
0
42.89 
84.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
WP
2
3
42.11 
85.11233
19144
Marcin Radwański
Grzegorz Woskowicz
MP
MP
2
1.5
42.11 
86.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
MP
13
15
42.08 
87.09417
06329
Anna Bułat
Andrzej Jaroński
MP
MA
3
5
41.76 
88.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
41.30 
89.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
41.20 
90.19197
20680
Jakub Gawron
Wojciech Okrzesik
SL
SL
2
1.5
40.65 
91.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
39.74 
92.21048
20736
Adam Nagórny
Marlena Smoleń
PM
PM
0
0.5
39.52 
93.19915
 
Milena Smoleń
Maciej Żuk
PM
-
1
0
38.58 
94.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
38.13 
95.19913
20968
Lilianna Jarocka
Maria Staniak
PM
PM
0
0
37.24 
96.21053
21064
Szymon Jędrzejewski
Julia Wodzyńska
PM
PM
0
0
35.58 
97.21205
21189
Nikodem Pasek
Marcin Staniak
PM
PM
0
0
30.11 
98.21203
21186
Rafał Fudacz
Aniela Kwaśniewska
PM
PM
0
0
27.27 

Łącznie 1510 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/patryk/p2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-22 g.14:38:47 (0.4166/206) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.