Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5112/26317 turniej par

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2021
Wielkopolski WZBS
IGPW_210313

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
13
64.9114
2.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
61.9813
3.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
OP
WP
17
17
61.1613
4.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
58.9712
5.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
58.7611
6.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
58.3310
7.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
58.319
8.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
4
58.209
9.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
56.608
10.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
4
56.597
11.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
MA
9
19
56.576
12.18070
15655
Andrzej Rudzki
Małgorzata Zielonacka
WP
WP
2
3
55.915
13.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
55.824
14.05264
08769
Jerzy Mścisz
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
55.594
15.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
PM
PM
24
21
55.043
16.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
53.923
17.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
5
5
53.613
18.10424
07130
Bogumiła Jakubowska
Eugeniusz Konik
WP
OP
3
5
53.603
19.06086
05405
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
WP
WP
5
5
53.453
20.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
52.953
21.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
52.922
22.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
13
52.872
23.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
3
19
52.792
24.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
KP
SW
15
21
52.722
25.04958
05497
Tomasz Dorobek
Jerzy Wilczek
DS
WP
4
4
52.362
26.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
52.122
27.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
51.852
28.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.651
29.18681
05298
Paweł Fiebig
Michał Pabich
WP
WP
3
4
51.521
30.05242
05356
Ewa Knapik
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
51.001
31.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
50.991
32.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
3
50.831
33.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
50.751
34.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
50.481
35.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
50.40 
36.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
5
50.02 
37.18251
10534
Elżbieta Lis
Waldemar Sroczyński
DS
WP
2.5
11
49.86 
38.15656
13721
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
WP
WP
2.5
2
49.54 
39.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
49.45 
40.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
48.78 
41.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
48.55 
42.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
MA
2.5
24
48.39 
43.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
WM
4
7
48.05 
44.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
0
0
47.81 
45.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
DS
9
11
46.69 
46.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
46.44 
47.20028
20261
Anna Kołodziejczyk
Roger Szarek
DS
DS
0.5
1
46.24 
48.09122
07656
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
WP
WP
4
4
45.88 
49.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
45.84 
50.18966
20250
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
WP
WP
1
0.5
45.83 
51.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
45.70 
52.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
45.58 
53.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
44.56 
54.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
WP
WP
0.5
0.5
43.87 
55.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
43.66 
56.01604
 
Jerzy Romańczyk
Tomasz Romańczyk
DS
-
5
0
43.49 
57.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
WP
WP
0.5
0.5
42.81 
58.19497
18667
Andrzej Gintrowicz
Roman Wojciechowski
WP
WP
2
1.5
42.57 
59.19071
18840
Wojciech Gajzler
Paweł Wolski
MA
MA
1.5
1.5
42.06 
60.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
41.86 
61.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
4
3
41.53 
62.21170
21060
Hubert Bobrowski
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
0
0
40.35 
63.20222
20223
Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
WP
WP
1
1
40.30 
64.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
40.10 
65.18502
19644
Małgorzata Węglewska
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
2
1
40.05 
66.20349
20038
Izabela Górnicka
Robert Kempka
WP
WP
0.5
0.5
38.84 
67.09119
21045
Barbara Boruta
Karolina Łukasik
WP
WP
2.5
0
37.32 

Łącznie 328 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-12 g.12:56:29 (0.2959/144) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.