Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5339/26384 turniej par

szczegóły imprezy

Internetowe Mistrzostwa Polski Teamów
OTP Dzień Flagi (BBO)
niedziela, 2 maja 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
68.0250
2.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
ZP
SL
11
5
62.1748
3.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
LD
OP
15
9
61.3446
4.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2.5
61.2444
5.01054
04823
Tadeusz Garbacik
Małgorzata Sawicka
MP
KP
15
18
61.1543
6.06488
18347
Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
PM
PM
9
2.5
61.0741
7.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
60.4740
8.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
59.9338
9.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2
15
59.4836
10.21265
21112
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
MA
MA
0
0
59.2535
11.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
58.8233
12.06355
05880
Lech Warwocki
Marcin Zbroja
LD
LD
9
5
58.7431
13.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
58.3530
14.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
57.7228
15.05568
05681
Zdzisław Beling
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
18
13
57.0826
16.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
56.9325
17.09138
12634
Danuta Kazmucha
Monika Sautaux
OP
KP
17
5
56.8623
18.04067
16829
Tomasz Bliński
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
56.8221
19.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
56.8120
20.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
56.6418
21.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
56.3716
22.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
56.1215
23.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
55.6113
24.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
5
55.6011
25.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
55.4710
26.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
55.3010
27.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
55.1710
28.03185
12846
Zbigniew Guła
Andrzej Hermansdorfer
SL
SL
13
7
54.9510
29.04562
14845
Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
PM
PM
7
5
54.679
30.16853
16815
Zbigniew Mossakowski
Zbigniew Pełka
KP
KP
3
2.5
54.679
31.10752
19655
Jacek Balcerowski
Krzysztof Sowiński
SW
SW
2
1
54.569
32.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
54.528
33.11296
14835
Artur Pomarański
Andrzej Pożerski
WM
ZP
7
5
54.378
34.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
54.308
35.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
15
11
54.198
36.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
54.187
37.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
54.187
38.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
54.047
39.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
3
4
53.946
40.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
53.826
41.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
53.716
42.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
53.656
43.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
53.635
44.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
52.705
45.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
52.685
46.03861
06131
Leszek Moszczyński
Marek Wawrzyniak
LB
ZP
7
7
51.824
47.13762
07975
Stanisław Baraszkiewicz
Jerzy Maludziński
WM
SW
1.5
11
51.804
48.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
51.714
49.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
51.664
50.04360
04490
Mirosław Makatrewicz
Andrzej Tutaj
WM
WM
13
5
51.653
51.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
51.463
52.15134
09355
Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
KP
KP
2.5
9
51.263
53.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1
1.5
50.842
54.05918
06130
Tomasz Derba
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
11
5
50.612
55.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
50.502
56.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
50.362
57.04381
04808
Dariusz Nowak
Krzysztof Pękała
WM
WM
2.5
3
50.031
58.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
50.021
59.09322
14609
Mirosław Kotowski
Piotr Szczygieł
SW
SW
5
5
49.891
60.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
49.71 
61.18128
07937
Wojciech Kurkowski
Michał Świdziński
LU
LU
5
5
49.69 
62.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.63 
63.04999
05519
Marek Gościniak
Marcin Woźniak
LB
WP
12
9
49.56 
64.02460
03006
Marek Atalski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
13
12
49.54 
65.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
49.53 
66.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
49.50 
67.12987
12777
Witold Pietrzak
Piotr Piotrowski
PM
LD
3
5
49.33 
68.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
49.25 
69.03029
03063
Stanisław Adamczyk
Tadeusz Biskup
SL
SL
7
7
49.21 
70.04329
04435
Zbigniew Krzepkowski
Jan Romot
WM
WM
5
11
49.10 
71.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
OP
7
9
49.09 
72.15721
08592
Henryk Jeliński
Jerzy Uscki
KP
WM
3
1.5
48.67 
73.21272
03724
Łukasz Czajkowski
Leszek Hejne
MP
KP
0
7
48.58 
74.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
48.20 
75.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
47.66 
76.02678
02720
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
MP
MP
7
9
47.55 
77.21066
10674
Maciej Dobielecki
Grzegorz Górecki
MA
MA
0
4
47.43 
78.04198
04491
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
WM
WM
13
5
47.16 
79.08986
07982
Józef Małysz
Marcin Pachniewski
LU
LU
7
3
47.15 
80.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
47.14 
81.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
47.01 
82.18618
02324
Maciej Fularz
Andrzej Łagosz
LB
LB
2
11
46.61 
83.12508
18220
Mateusz Górczak
Janusz Zabacki
WP
WP
0.5
1.5
46.13 
84.03430
03621
Janusz Pisarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
45.74 
85.07614
07069
Marek Kiepura
Grażyna Wyczółkowska
MP
MA
5
5
45.30 
86.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
45.27 
87.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
45.19 
88.17361
04842
Marta Makarewicz
Leszek Sztyrak
MA
MA
4
19
45.00 
89.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
44.84 
90.01879
01906
Jerzy Serafin
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
5
5
44.83 
91.10571
13622
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
5
44.61 
92.05634
05824
Włodzimierz Jakowicki
Krzysztof Stadnicki
WP
LD
7
9
44.51 
93.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
44.23 
94.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
44.23 
95.17150
07989
Mirosław Kapustka
Wiesław Skubisz
WP
LU
3
9
43.87 
96.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
43.79 
97.19912
20978
Jan Łuczeczko
Cyprian Morawski
PM
PM
1
0.5
43.73 
98.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
43.58 
99.12278
15722
Michał Dolny
Karol Nowak
KP
KP
2.5
2.5
43.29 
100.11092
06904
Tytus Bisping
Lech Sadoś
MP
MA
7
12
43.20 
101.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
42.99 
102.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
42.70 
103.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
5
42.57 
104.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
42.44 
105.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
41.84 
106.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
41.67 
107.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
41.16 
108.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
40.64 
109.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
2
2
40.00 
110.20763
19938
Andrzej Polak
Miłosz Polak
MA
MA
0.5
1
39.83 
111.01234
01910
Kazimierz Bednarek
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
39.59 
112.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
39.55 
113.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
39.25 
114.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
39.14 
115.04306
04427
Ryszard Kłusowski
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
38.55 
116.19071
19474
Wojciech Gajzler
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
37.85 
117.10056
19391
Piotr Nowicki
Barbara Tuma
MA
PM
5
1.5
35.49 
118.17689
06599
Maria Firgon
Waldemar Gałek
ZP
LD
0
4
33.77 

Łącznie 1852 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/sopot/p/2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-22 g.06:12:53 (0.3837/246) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.