Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5318/26391 zbitka

szczegóły imprezy

RealBridge
Klub Źródło - kwiecień
piątek, 30 kwietnia 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.09961Jerzy AdamczakWP45
2.19063Małgorzata Bajerska-WasiliusKP21
3.11590Maciej BaranowskiWP1.537
4.20000Wojciech BartnikMA1.52
5.17155Sławomir BąkMA51
6.16296Jerzy BejmaMA334
7.05568Zdzisław BelingLD181
8.01005Andrzej BilińskiDS1.518
9.16728Paweł BiśWP27
10.04208Jerzy BujnowskiWM51
11.09417Anna BułatMP31
12.11423Krzysztof BuzałaWP57
13.03663Adam ChełchowskiKP529
14.17344Krzysztof ChełstowskiPM2.53
15.10719Katarzyna ChmielewskaMA1.51
16.14586Magdalena ChmielewskaMA1.51
17.20124Janina Czaja-KoziołOP1.512
18.18417Robert CzerneckiLD1.59
19.19119Robert CzerynaMP0.56
20.20399Paweł CzeszelPD1.510
21.12278Michał DolnyKP2.512
22.20112Mirosław DorauMA15
23.06322Kazimierz FalkowskiMA510
24.19507Elżbieta FiejkaMA1.55
25.16281Wiesław FrąckowiakSL327
26.19497Andrzej GintrowiczWP210
27.17380Grzegorz GłowackiPM23
28.19604Tadeusz GórnickiMA12
29.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA17
30.19685Marek GutkowskiMA11
31.20007Monika GwiazdowskaMA0.514
32.19630Mieczysław HauswirtMA240
33.07572Ireneusz JagielskiWM710
34.20037Małgorzata JaniszewskaMA01
35.19157Grażyna JaskulskaMA21
36.19547Mariusz JażdżewskiPM15
37.06642Jacek JedynakMA26
38.19102Marek JefremienkoMA1.52
39.19677Jacek JeleńskiMA21
40.17836Leszek JędrzejczakMA2.527
41.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA2.52
42.20812Hubert KamińskiMA01
43.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA334
44.02685Jacek KlimczakMP71
45.19245Krzysztof KlimczakWM23
46.20021Małgorzata KołakowskaMA02
47.14252Stefan KopytPD45
48.14446Ryszard KorbaSW22
49.12535Leszek KorzebMA0.56
50.15412Bogdan KościelnyMA1.515
51.13111Grażyna KościelnyMA16
52.19837Adam KowalczykMA12
53.15855Roman KowalewiczMA2.51
54. Margareta Kowalska-04
55.15004Tomasz KręglewskiMA23
56.12481Barbara KrólakMA31
57.12475Kazimierz KrupińskiMA31
58.12006Danuta KrupnikMA735
59.06721Edward KrusiewiczMA715
60.12999Adam KrysaPK114
61.06335Bolesław KrzewskiMA926
62.18901Grzegorz KujawińskiPM211
63.17845Grzegorz KujszczykMA26
64.07126Janusz KurdejOP56
65.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.521
66.03030Zbigniew ListewnikWM216
67.19365Andrzej ŁodzińskiMA26
68.03829Bogumił MacierzyńskiPM91
69.01844Feliks MarciszewskiOP516
70.09710Mariusz MączewskiMA2.511
71.13092Wiesław MuzykiewiczWP237
72.21077Jacek NarębskiMA09
73.06822Anna NosalskaPM731
74.09868Stanisław NowakSL429
75.09631Bogdan NowakowskiDS44
76.16708Agata NowiczPM216
77. Jerzy Oskroba-04
78.18761Grażyna OżógMA1.51
79.11000Jerzy PalaSL55
80.13695Jadwiga PęcherzewskaMA2.54
81.08297Leszek PęcherzewskiMA710
82.19085Zdzisław PietruszewskiMA22
83.18298Ryszard PietrzakMA22
84.15262Grzegorz PiotrowskiLU2.513
85.21232Marek PiotrowskiMA013
86.19118Elżbieta PowązkaMP0.56
87.16145Andrzej ProczkowskiPK35
88.06348Tomasz RadwańskiLD51
89.18830Stanisław RękasMA1.53
90.03309Hanna RohdeWM27
91.03311Krzysztof RohdeWM27
92.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.54
93.03470Zofia RożniatowskaSL43
94.06898Włodzimierz RutkowskiMA419
95.15825Kazimierz SalakMA2.52
96.08841Mirosław SankiewiczZP51
97.20173Maciej SchmidtDS1.58
98.17493Adam SeichterKP2.51
99.03933Eugeniusz SeichterKP1231
100.08991Grzegorz SewerynZP31
101.12267Danuta Sochacka-KucharczykSL21
102.16456Sylwester SokółLD59
103.01045Jacek SroczyńskiDS1.513
104.04463Jan StańczakWM96
105.06097Jerzy StańczykZP519
106.04103Dariusz SterniczukPD524
107.09652Radosław SurowiakDS44
108.18603Mirosława SwobodaMA2.515
109.10833Aleksander SzczupakowskiMA43
110.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA25
111.01891Gerard SzwedaOP316
112.19751Janusz SzymańskiMA1.51
113.15597Józef SzymulskiLD15
114.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.52
115.16178Leszek TarnogrodzkiOP2.55
116.20247Zygmunt TolakMA0.52
117.19124Ireneusz TurykPD210
118.03003Hubert UrbanMA746
119.19244Małgorzata WachowskaWM23
120.17051Jan WadowskiMA240
121.14534Roman WajsMA37
122.20116Kazimierz WierzbowskiKP1.53
123.18164Elżbieta WięchKP1.54
124.17499Dariusz WiktorkoPM26
125.05497Jerzy WilczekWP42
126.18166Arkadiusz WódkowskiMA32
127.12173Olga WrzosMA427
128.19122Anna ZalewskaMA22
129.18760Joanna ZalewskaMA31
130.20077Tomasz ZatajMA1.58
131.02862Krzysztof ZiewaczMP51
132.15344Adam ZiętekSL432
133.20123Ewa ZiółkowskaKP0.53
134.20194Dorota ZwierzyńskaMA02
135.20195Wiesław ZwierzyńskiMA02
136.07500Roman ZwonekSL55
137.08930Maja ŻabierekMA546
138.03631Adam ŻywiecSL43

Łącznie 1302 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.uzrodla.pl/turnieje/results

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-02 g.22:46:23 (0.3156/148) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.