Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5138/26398 turniej par

szczegóły imprezy

Memoriał Andrzeja Żurka online
Memoriał Andrzeja Żurka - Pary (BBO)
niedziela, 9 maja 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
63.9650
2.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
63.2948
3.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
62.7946
4.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
4
62.2644
5.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
3
2.5
61.2443
6.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
60.8041
7.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
60.7940
8.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
59.4138
9.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
59.1136
10.18128
07937
Wojciech Kurkowski
Michał Świdziński
LU
LU
5
5
58.9335
11.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
58.8833
12.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
58.5831
13.14441
01691
Maksymilian Karpierz
Grzegorz Tarka
DS
DS
2
5
58.4030
14.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
57.8328
15.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
57.7226
16.02909
02952
Wojciech Jadczyk
Ireneusz Michalski
SW
SW
4
9
57.5225
17.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
57.0523
18.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
56.5221
19. 
19121
Marylin Malinowska
Artur Malinowski
-
WP
0
19
56.4620
20.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
SW
18
19
55.8518
21.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
55.2116
22.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
55.1715
23.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
55.0113
24.17361
04842
Marta Makarewicz
Leszek Sztyrak
MA
MA
4
19
54.7811
25.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
54.7110
26.01054
18815
Tadeusz Garbacik
Wiesław Kalita
MP
MP
15
7
54.3310
27.01090
11320
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
PK
PK
11
4
54.1510
28.08057
14835
Zbigniew Pinkiewicz
Andrzej Pożerski
PM
ZP
13
5
53.9810
29.03389
10219
Leszek Niemiec
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
5
53.679
30.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
53.609
31.09094
05405
Paweł Kierszka
Paweł Sosnowski
WP
WP
3
5
53.509
32.18477
18489
Zbigniew Kulas
Paweł Sztobnicki
PM
PM
1.5
1.5
53.328
33.01879
01906
Jerzy Serafin
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
5
5
53.268
34.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
53.248
35.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
52.998
36.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
52.947
37.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
52.857
38.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
52.787
39.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
52.766
40.16853
16815
Zbigniew Mossakowski
Zbigniew Pełka
KP
KP
3
2.5
52.196
41.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
PM
17
9
51.836
42.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
51.616
43.17150
05426
Mirosław Kapustka
Andrzej Stypczyński
WP
DS
3
4
51.525
44.14845
09696
Robert Krawczyk
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
5
51.495
45.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
51.435
46.21029
16278
Grzegorz Adamiak
Janusz Jabłoński
PM
SL
0
2.5
51.204
47.09563
19486
Jerzy Gdeczyk
Iwona Klorek
DS
MA
4
1
50.754
48.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
50.514
49.12383
07130
Andrzej Chodowski
Eugeniusz Konik
DS
OP
2.5
5
50.474
50.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
50.433
51.15721
15722
Henryk Jeliński
Karol Nowak
KP
KP
3
2.5
50.403
52.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
50.273
53.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
50.182
54.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
50.072
55.07975
06355
Jerzy Maludziński
Lech Warwocki
SW
LD
11
9
50.032
56.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
49.992
57.03430
03621
Janusz Pisarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
49.911
58.07614
07069
Marek Kiepura
Grażyna Wyczółkowska
MP
MA
5
5
49.751
59.05989
06112
Jerzy Kullass
Roman Szlachetka
ZP
ZP
9
12
49.711
60.20293
03356
Roman Kliś
Katarzyna Michałek
SL
MP
0.5
7
49.53 
61.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
49.42 
62.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
49.36 
63.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
49.03 
64.11444
06909
Grzegorz Adamski
Anna Sarniak
ZP
OP
4
21
49.01 
65.20590
20131
Roman Galik
Marian Wojtasiński
PK
LD
1.5
1.5
48.85 
66.04329
04435
Zbigniew Krzepkowski
Jan Romot
WM
WM
5
11
48.79 
67.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
48.43 
68. 
04508
Andrzej Szostak
Tadeusz Wójcik
-
WM
0
3
48.40 
69.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
48.39 
70.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
48.38 
71.07572
04427
Ireneusz Jagielski
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
48.20 
72.03034
03199
Andrzej Bacik
Zbigniew Hylaszek
SL
SL
9
7
47.98 
73.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
1
1.5
47.97 
74.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2
1.5
47.96 
75.17176
07405
Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
MP
MP
1.5
9
47.91 
76.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
47.90 
77.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
47.83 
78.10752
19655
Jacek Balcerowski
Krzysztof Sowiński
SW
SW
2
1
47.79 
79.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
47.24 
80.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
47.02 
81.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
46.82 
82.07695
05155
Czesław Kościelak
Jan Kuczera
WP
WP
4
7
46.75 
83.02678
02720
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
MP
MP
7
9
46.69 
84.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
2.5
46.68 
85.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
0.5
2
46.66 
86.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
46.64 
87.11092
12154
Tytus Bisping
Mateusz Sobczak
MP
DS
7
11
46.57 
88.05635
07090
Bogusław Jakóbczyk
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
46.56 
89.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
46.56 
90.01234
13122
Kazimierz Bednarek
Sławomir Zagórski
DS
DS
9
3
46.51 
91.16214
15123
Hubert Prochera
Grzegorz Szablewski
DS
DS
1
2
46.30 
92.02723
02846
Bogusław Lesiecki
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
46.23 
93.02460
03006
Marek Atalski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
13
12
46.10 
94.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
45.50 
95.13762
 
Stanisław Baraszkiewicz
Maria Wolda
WM
-
1.5
0
45.28 
96.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
45.25 
97.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
44.92 
98.04129
15677
Adam Ościłowski
Jarosław Roszczenko
PD
PD
7
3
44.57 
99.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
44.56 
100.10056
19391
Piotr Nowicki
Barbara Tuma
MA
PM
5
1.5
44.23 
101.20708
13285
Wiktor Nenko-Samborek
Halina Samborek
MP
MP
0.5
3
43.92 
102.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
43.92 
103.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
43.62 
104.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2
5
42.83 
105.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
42.68 
106.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
OP
9
9
42.59 
107.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
42.56 
108.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
42.19 
109.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
42.04 
110.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
41.88 
111.05562
17061
Mieczysław Antczak
Urszula Kielak
LD
MA
3
2.5
40.39 
112.04360
04490
Mirosław Makatrewicz
Andrzej Tutaj
WM
WM
13
5
40.16 
113.11296
17023
Artur Pomarański
Krzysztof Rutkowski
WM
ZP
7
2.5
40.01 
114.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
39.85 
115.12266
14530
Marek Drukier
Anna Michniewicz
LD
MA
5
2.5
39.71 
116. 
06802
Jerzy Jędrzejczyk
Tomasz Modrzejewski
-
LD
0
11
38.39 
117.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1
37.94 
118.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
37.52 

Łącznie 1852 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/zurek/p/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-02 g.22:43:00 (0.4440/246) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.