Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5299/26414 turniej par

szczegóły imprezy

Memoriał Marka Krajewskiego online
Memoriał Janusza Marca (BBO)
niedziela, 23 maja 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
68.2450
2.01234
13122
Kazimierz Bednarek
Sławomir Zagórski
DS
DS
9
3
62.3148
3.20033
04662
Dominik Magryś
Michał Nowosadzki
PK
SW
2
24
61.8245
4.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
9
1.5
61.0244
5.01097
14688
Dariusz Kulpiński
Jacek Szczerba
PK
PK
9
5
60.9742
6.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
60.9640
7.18128
07937
Wojciech Kurkowski
Michał Świdziński
LU
LU
5
5
60.5538
8.07775
11296
Piotr Anastaziak
Artur Pomarański
PM
WM
9
7
59.8136
9.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
58.7234
10.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
58.0432
11.02966
11319
Stanisław Pająk
Przemysław Zawada
SW
SW
15
19
57.8130
12.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
57.7728
13.06705
11191
Zdzisław Kowalewski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
57.7526
14.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
57.3224
15.07090
05856
Anna Kowalska
Piotr Walczak
LD
SW
13
21
57.1122
16.03052
10219
Janis Bendiks
Jacek Stokowacki
SL
SL
7
5
56.8420
17.07789
06766
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
4
13
56.7518
18.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
56.3916
19.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
56.2314
20.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
56.1212
21.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
55.9510
22.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
55.9010
23.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
55.5810
24.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
55.499
25.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
OP
17
9
55.429
26.12382
01231
Zygmunt Adamski
Longin Bartnik
DS
DS
2
7
55.099
27.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
55.028
28.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
54.918
29.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
54.708
30.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
54.707
31.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
54.397
32.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
54.387
33.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
5
54.016
34.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
53.946
35.20590
01910
Roman Galik
Roman Zabłocki
PK
OP
1.5
5
53.026
36.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
52.805
37.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2
15
52.045
38.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
9
51.545
39.11092
12154
Tytus Bisping
Mateusz Sobczak
MP
DS
7
11
51.464
40.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
51.254
41.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
51.244
42.05568
05681
Zdzisław Beling
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
18
13
51.143
43.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
2.5
51.003
44.05727
20131
Małgorzata Nalepa
Marian Wojtasiński
LD
LD
3
1.5
50.913
45.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
50.502
46.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
50.142
47.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
50.012
48.09024
09607
Zbigniew Kuczyński
Henryk Przybysławski
MA
MA
3
5
49.901
49.07473
02846
Janusz Szyszkowski
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
49.751
50.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
49.701
51.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
49.69 
52.02720
07610
Magdalena Lankosz
Jan Skąpski
MP
WM
9
4
49.60 
53.14835
13285
Andrzej Pożerski
Halina Samborek
ZP
MP
5
3
49.43 
54.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
49.30 
55.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
49.16 
56.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
48.74 
57.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
48.57 
58.11887
03141
Krzysztof Bereza
Rafał Furgal
SL
SL
2
4
48.53 
59.21029
08057
Grzegorz Adamiak
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
0
13
48.52 
60.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
48.15 
61.03724
 
Leszek Hejne
Maria Wolda
KP
-
7
0
47.90 
62.19380
20781
Marek Borkowski
Marek Wróblewski
PM
MA
1.5
1
47.87 
63.17155
07053
Sławomir Bąk
Krzysztof Gołaś
MA
MA
5
5
47.86 
64.14441
01691
Maksymilian Karpierz
Grzegorz Tarka
DS
DS
2
5
47.83 
65.21272
16528
Łukasz Czajkowski
Piotr Kruczek
MP
PK
0
2
47.71 
66.12383
17150
Andrzej Chodowski
Mirosław Kapustka
DS
WP
2.5
3
47.59 
67.07544
07044
Marek Tyran
Piotr Żak
LD
LD
15
19
47.42 
68.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
46.75 
69.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
46.05 
70.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
46.04 
71.05606
06348
Grzegorz Dziębowski
Tomasz Radwański
LD
LD
9
5
45.85 
72.15721
15722
Henryk Jeliński
Karol Nowak
KP
KP
3
2.5
45.82 
73.05426
08994
Andrzej Stypczyński
Jacek Szkup
DS
LD
4
5
45.56 
74.13638
05876
Włodzimierz Biernacki
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2.5
7
45.45 
75.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
44.89 
76.10425
15123
Artur Cielecki
Grzegorz Szablewski
DS
DS
2
2
44.84 
77.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
44.83 
78.02909
09094
Wojciech Jadczyk
Paweł Kierszka
SW
WP
4
3
44.74 
79.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
44.58 
80.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
43.93 
81.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
43.67 
82.14529
10709
Ireneusz Cybulski
Piotr Frankowski
MA
MA
3
4
43.62 
83.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
5
43.59 
84. 
03861
Robot GiB
Leszek Moszczyński
-
LB
0
7
43.54 
85. 
 
Robot2 GiB
Ryszard Irzykowski
-
-
0
0
43.40 
86.13762
09162
Stanisław Baraszkiewicz
Jacek Trętowski
WM
WM
1.5
4
42.59 
87.12987
12777
Witold Pietrzak
Piotr Piotrowski
PM
LD
3
5
42.39 
88.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
42.25 
89.01590
05880
Piotr Ratajski
Marcin Zbroja
DS
LD
7
5
41.41 
90.05118
05211
Cezary Kmiecik
Andrzej Małdziński
WP
WP
5
5
41.40 
91.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
4
2.5
41.27 
92.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
41.06 
93.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
41.03 
94.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
40.58 
95.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
2
39.88 
96.02597
07614
Tadeusz Biernat
Marek Kiepura
MP
MP
12
5
39.51 
97.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
39.31 
98.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
38.82 
99.03199
03234
Zbigniew Hylaszek
Krzysztof Kalita
SL
SL
7
5
37.78 
100.01090
11320
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
PK
PK
11
4
33.24 

Łącznie 1568 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/krajewski/p/2/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-03 g.00:24:26 (0.4462/210) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.