Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5363/26616 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP** II KTP o puchar Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego
sobota, 7 sierpnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
7
63.2510452II
II
2.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
62.8610050III
III
3.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
62.189648III
III
4.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
62.139347 
 
5.09357
19484
Arkadiusz Majcher
Urszula Staniszewska
MA
MA
11
1.5
61.318945 
 
6.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
61.248643 
 
7.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
59.978342 
 
8.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
59.748040 
 
9.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
58.707739 
 
10.05675
09303
Mariusz Kraśnicki
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
9
7
58.347437 
 
11.12253
08308
Jerzy Kozyczkowski
Kamil Walczyk
ZP
SW
11
9
58.217035 
 
12.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
58.066734 
 
13.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
WM
DS
7
7
58.026432 
 
14.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
57.846131 
 
15.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
57.775829 
 
16.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
WP
5
5
57.705427 
 
17.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
57.415126 
 
18.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
56.894824 
 
19.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
56.764523 
 
20.03960
04015
Radosław Szczepański
Tomasz Woźniak
KP
KP
18
7
56.704221 
 
21.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
56.513819 
 
22.04531
05856
Marek Barylewski
Piotr Walczak
MA
SW
18
21
56.103518 
 
23.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
7
55.893216 
 
24.16784
13707
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
PM
PM
4
5
55.792915 
 
25.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
55.652613 
 
26.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
OP
17
9
55.632312 
 
27.04788
03920
Ireneusz Jarosz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
18
13
55.392111 
 
28.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
SW
MA
15
9
55.292010 
 
29.07052
20167
Edmund Czubak
Magdalena Judek
MA
MA
11
0.5
54.642010 
 
30.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
54.601910 
 
31.03750
06355
Julian Jurski
Lech Warwocki
KP
LD
11
9
54.511910 
 
32.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
ZP
ZP
7
11
54.13189 
 
33.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
53.95189 
 
34.07815
17361
Lena Leszczyńska
Marta Makarewicz
ZP
MA
9
4
53.81179 
 
35.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.79179 
 
36.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
53.71168 
 
37.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
53.61168 
 
38.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
53.57158 
 
39.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
53.38147 
 
40.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
53.33147 
 
41.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
9
12
53.11137 
 
42.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
12
18
53.07137 
 
43.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
53.02126 
 
44.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
52.94126 
 
45.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
52.72116 
 
46.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
52.15116 
 
47.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
52.15105 
 
48.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1.5
2
51.91105 
 
49.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
SL
LD
13
4
51.7195 
 
50.18048
17912
Łukasz Józkowiak
Alicja Kaczmarek
WP
WP
2
1.5
51.6784 
 
51.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
51.6484 
 
52.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
51.5174 
 
53.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
51.5074 
 
54.04279
04427
Jan Janiak
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
51.4463 
 
55.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
MP
15
21
51.4163 
 
56.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
51.3453 
 
57.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
51.3453 
 
58.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
DS
19
9
51.3142 
 
59.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
51.2742 
 
60.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
51.2132 
 
61.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
5
5
50.6221 
 
62.04551
04559
Robert Czarnecki
Kazimierz Dominiak
PM
PM
5
9
50.3421 
 
63.12009
04077
Mirosław Hryszko
Mirosław Morchat
PD
PD
5
5
50.2711 
 
64.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
50.1411 
 
65.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
50.1211 
 
66.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
49.9211 
 
67.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
49.7311 
 
68.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
49.6111 
 
69.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
49.5511 
 
70.08057
04686
Zbigniew Pinkiewicz
Janusz Przybyszewski
PM
PM
13
11
49.5111 
 
71.04621
04653
Marek Kryniewski
Edmund Monkiewicz
PM
PM
5
5
49.5111 
 
72.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
49.4411 
 
73.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
49.4011 
 
74.04660
04696
Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
PM
PM
7
18
48.9911 
 
75.04396
04435
Krzysztof Pakuła
Jan Romot
WM
WM
9
11
48.9611 
 
76.12272
06817
Anna Makarewicz
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
48.9011 
 
77.06382
06341
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Narkiewicz
SW
MA
7
24
48.8811 
 
78.18645
20797
Ewa Morawska
Jakub Piłat
WP
WP
2
0.5
48.6911 
 
79.08078
08119
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
47.9611 
 
80.06556
16259
Sylwester Cieślak
Maciej Kliś
MA
MP
12
5
47.8911 
 
81.04341
13877
Jan Lech
Andrzej Riss
PM
PM
5
3
47.8411 
 
82.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
47.7111 
 
83.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
47.5911 
 
84.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
47.3811 
 
85.04105
14252
Andrzej Jakimiec
Stefan Kopyt
PD
PD
5
4
47.2711 
 
86.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
47.2211 
 
87.04242
11296
Andrzej Fronczak
Artur Pomarański
PM
OP
18
7
47.0611 
 
88.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
46.9211 
 
89.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
46.4011 
 
90.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2
2
46.3311 
 
91.06539
04793
Robert Chmielak
Krzysztof Kluf
MA
MA
7
12
45.8711 
 
92.04593
04731
Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
WP
WP
17
15
45.5711 
 
93.12266
03523
Marek Drukier
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
5
18
45.3111 
 
94.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
45.2711 
 
95.04665
04751
Kazimierz Omernik
Andrzej Zaleski
PM
PM
21
9
45.2311 
 
96.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
44.9711 
 
97.07341
18392
Ireneusz Kowalczyk
Anna Stelmach
SL
SL
21
2
44.8911 
 
98.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
44.8511 
 
99.20028
20261
Anna Kołodziejczyk
Roger Szarek
DS
DS
0.5
1
44.7611 
 
100.20010
18842
Aneta Klaczyńska
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
1
2
44.4911 
 
101.18788
19384
Adam Brodowski
Leszek Ekert
MP
PM
2
3
44.3811 
 
102.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
4
44.3511 
 
103.04628
04737
Marcin Kut
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
44.3211 
 
104.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
44.1811 
 
105.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
11
17
43.9811 
 
106.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1
9
43.9211 
 
107.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
2
43.8111 
 
108.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
43.6411 
 
109.16187
08062
Krzysztof Czapczyk
Zbigniew Stikel
PM
PM
4
2.5
42.9011 
 
110.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
KP
WP
15
17
42.6011 
 
111.02959
07869
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
SW
SL
18
21
42.2511 
 
112.08166
04360
Renata Dancewicz
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
42.0511 
 
113.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
3
5
41.6011 
 
114.01636
13882
Józef Sławenta
Agnieszka Wiankowska
DS
PM
5
5
41.5511 
 
115.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
41.4211 
 
116.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
9
41.3311 
 
117.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
41.2311 
 
118.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2
1.5
40.6911 
 
119.09332
04103
Janusz Galewski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
39.3811 
 
120.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
39.1211 
 
121.18666
18736
Dominik Gulgowski
Albert Strebejko
PM
PM
0
0
38.9011 
 
122.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
37.6911 
 
123.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
37.6711 
 
124.05634
07102
Włodzimierz Jakowicki
Jacek Omelańczuk
WP
LD
7
4
36.0711 
 
125. 
 
Asia Mnich
Lidia Nowak
-
-
0
0
35.9511 
 
126.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0.5
0
33.6611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4202 punkty PKL, w tym 2192 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:11:46 (0.4833/262) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.