Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5363/26627 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP* VIII KTP o puchar Prezesa Pracodawców Pomorza
czwartek, 12 sierpnia 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
76.076432III
III
2.10721
13028
Sławomir Czech
Piotr Suchodolski
LU
PM
7
5
59.006131III
III
3.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
56.005729 
 
4.20994
14783
Marek Michałowski
Patryk Patreuha
DS
DS
0
7
51.005427 
 
5.05059
02013
Stanisław Janik
Andrzej Jeleniewski
LB
WP
13
18
46.005126 
 
6.04540
16784
Rafał Bownik
Władysław Łobacz
PM
PM
7
4
45.004824 
 
7.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1
43.004523 
 
8.19911
20978
Antoni Byliński
Cyprian Morawski
PM
PM
1
1
38.004221 
 
9.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
MP
13
15
32.003920 
 
10.10355
15803
Bartłomiej Gierz
Monika Suchodolska
PM
PM
0.5
4
31.003618 
 
11.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
MA
PM
18
17
25.003216 
 
11.13706
04719
Magdalena Machczyńska
Artur Toeplitz
PM
PM
2
7
25.003216 
 
13.04573
10799
Michał Gapa
Michał Gutowski
PM
PM
5
4
23.002714 
 
14.11749
04744
Jan Kryger
Andrzej Wojnowski
PM
PM
2.5
3
22.002312 
 
14.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
22.002312 
 
16.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
21.00179 
 
16.04601
04660
Witold Kaliński
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
7
21.00179 
 
18. 
 
Bjorn Hanssen
Roy Hugo Olsen
NOR
NOR
6
6
20.00137 
 
19.04852
18760
Marta Sikora
Joanna Zalewska
PM
MA
5
3
19.00137 
 
19.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
0
2.5
19.00137 
 
21.04399
04712
Tomasz Patalan
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
18.00116 
 
21.17810
04590
Tomasz Czekała
Józef Idczak
PM
PM
2
7
18.00116 
 
21.04949
04788
Michał Dembiński
Ireneusz Jarosz
WP
WP
12
18
18.00116 
 
21.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
18.00116 
 
21.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
5
5
18.00116 
 
26.13438
20672
Rafał Marks
Natalia Suszanowicz
MA
SL
13
1.5
17.0095 
 
26.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
17.0095 
 
26.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
17.0095 
 
29.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
12.0074 
 
30.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
11.0074 
 
31.08087
10118
Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
PM
PM
9
5
9.0063 
 
32.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
ZP
WP
17
17
8.0063 
 
33.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1
13
7.0053 
 
33.20680
12899
Wojciech Okrzesik
Michał Wróbel
SL
SL
1.5
9
7.0053 
 
35.12266
03523
Marek Drukier
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
5
18
6.0042 
 
35.20186
07221
Anna Górska
Andrei Kavalenka
DS
WM
0.5
7
6.0042 
 
37.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
5.0032 
 
38.04735
15477
Wacław Wejknis
Krzysztof Żak
PM
PM
17
7
4.0032 
 
39. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
2.0021 
 
40.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
1.0021 
 
41.12450
09424
Katarzyna Dufrat
Stefan Szenberg
PM
DS
15
13
0.0011 
 
41.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2.5
2.5
0.0011 
 
43.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
-1.0011 
 
44.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
-4.0011 
 
44.04242
03750
Andrzej Fronczak
Julian Jurski
PM
KP
18
11
-4.0011 
 
44.20655
18536
Dominika Lucka
Jakub Marekwica
SL
SL
1.5
2
-4.0011 
 
44.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
-4.0011 
 
48.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
-5.0011 
 
49.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
-6.0011 
 
49.04632
08078
Jacek Lew
Edmund Pinkiewicz
PM
PM
15
12
-6.0011 
 
49.06556
08859
Sylwester Cieślak
Krzysztof Lewandowski
MA
DS
12
7
-6.0011 
 
49.09135
08318
Aleksandra Górska
Piotr Łopusiewicz
WP
DS
2.5
4
-6.0011 
 
53.20028
20261
Anna Kołodziejczyk
Roger Szarek
DS
DS
0.5
1
-8.0011 
 
53.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
-8.0011 
 
53.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
-8.0011 
 
53.10148
10149
Paulina Klimentowska
Jarosław Klimentowski
PM
MA
9
1.5
-8.0011 
 
57.05634
05282
Włodzimierz Jakowicki
Jerzy Nowak
WP
LB
7
13
-11.0011 
 
57.04691
11509
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
PM
PM
5
5
-11.0011 
 
59.04591
08565
Tadeusz Jakubiak
Lechosław Suszka
PM
PM
5
5
-13.0011 
 
60.08057
04696
Zbigniew Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
13
18
-16.0011 
 
60.16187
04559
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
PM
PM
4
9
-16.0011 
 
60.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
-16.0011 
 
60.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
-16.0011 
 
64.21391
18457
Jan Druch
Urszula Niespodziewańska
PK
MA
1
0.5
-17.0011 
 
65.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
-18.0011 
 
66.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
-19.0011 
 
67.03696
03920
Leszek Falkowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
13
13
-21.0011 
 
68.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
-23.0011 
 
69.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
2
2
-24.0011 
 
69.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
3
5
-24.0011 
 
69.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
MP
15
21
-24.0011 
 
72.04588
04751
Sławomir Henclik
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
-27.0011 
 
73.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
-28.0011 
 
74.08097
06822
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
-32.0011 
 
75.16623
19915
Wojciech Ligman
Milena Smoleń
PM
PM
2
1
-35.0011 
 
76.11296
02131
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
OP
ZP
7
7
-36.0011 
 
76.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
-36.0011 
 
78.19912
19770
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
PM
PM
1.5
1.5
-40.0011 
 
79. 
18964
Piotr Budziński
Wiesław Gorczewski
-
KP
0
3
-41.0011 
 
80.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
-42.0011 
 
81.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1.5
-53.0011 
 
82.14282
08563
Mirosław Giełczyński
Andrzej Osiński
PM
PM
1.5
2.5
-56.0011 
 
83.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
-79.0011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1772 punkty PKL, w tym 956 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-28 g.01:37:56 (0.4178/176) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.