Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5248/27103 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

23. Mistrzostwa Polski Par na IMPy
Mistrzostwa Polski Par na IMPy
sobota, 27 listopada 2021r., godz. 10:15

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
79.50400M
M
2.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
60.75240M
M
3.04110
04111
Jakub Kotorowicz
Krzysztof Kotorowicz
LU
SW
18
21
43.75190I
I
4.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MA
24
18
39.25150I
I
5.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
38.75120I
I
6.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
11
35.00100I
I
7.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
MP
WM
21
21
30.7590II
II
8.21579
21581
Michal Kopecky
Jakub Slemr
MP
MP
0
0
16.2580II
II
9.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
15.0076II
II
10.15595
12999
Maciej Dąbrowski
Adam Krysa
OP
PK
11
13
14.0072II
II
11.16645
09357
Piotr Jasiński
Arkadiusz Majcher
MA
MA
7
13
3.2569II
II
12.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
-6.5066II
II
13.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
-7.5063 
 
14.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
-9.5059 
 
15.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
9
21
-12.2556 
 
16.06551
04108
Jacek Ciechomski
Przemysław Janiszewski
MA
SW
19
21
-13.5053 
 
17.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
53.0050 
 
18.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
52.0046 
 
19.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
MP
LU
13
12
51.0043 
 
20.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
13
50.0040 
 
21.05670
07109
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
LD
LD
15
13
42.0035 
 
21.07777
12006
Ewa Banaszkiewicz
Danuta Krupnik
MA
MA
15
7
42.0035 
 
23.07644
07613
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
MP
MP
5
5
41.0030 
 
24.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
39.0027 
 
25.04242
06131
Andrzej Fronczak
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
18
9
38.0024 
 
26.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
35.0020 
 
27.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
28.0017 
 
28.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SW
SL
7
13
27.0016 
 
29.11834
12108
Jakub Jagodziński
Aleksandra Jarosz
LU
MA
7
5
26.0015 
 
30.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
23.0015 
 
31.04250
04842
Bogusław Gierulski
Leszek Sztyrak
WM
WM
21
19
22.0014 
 
32.02660
07690
Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
MP
MP
5
5
20.0014 
 
33.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
5
17.0013 
 
33.21580
21583
Martin Melčák
Jakub Vojtik
MP
MP
0
0
17.0013 
 
33.18222
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
2.5
5
17.0013 
 
36.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
16.0012 
 
37.04762
08312
Konrad Araszkiewicz
Piotr Bizoń
SW
MP
21
21
15.0011 
 
38.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
14.0010 
 
38.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
14.0010 
 
38.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
14.0010 
 
38.06599
10954
Waldemar Gałek
Stanisław Makuch
LD
LB
4
3
14.0010 
 
42.09466
17176
Piotr Ludwikowski
Dariusz Motyl
MP
MP
5
2
13.008 
 
42.06923
15477
Jacek Sikora
Krzysztof Żak
PM
PM
7
7
13.008 
 
42.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
13
13.008 
 
45.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
11.007 
 
46.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
10.006 
 
47.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
KP
KP
2
3
8.005 
 
47.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
MA
2
12
8.005 
 
49.20655
20680
Dominika Lucka
Wojciech Okrzesik
SL
SL
2
2
7.004 
 
49.03497
03529
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
SL
15
9
7.004 
 
51.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
6.003 
 
51.14885
01138
Marcin Dobrowolski
Marek Pietraszek
WP
PK
9
18
6.003 
 
53.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
SL
13
5
4.002 
 
54.04198
07729
Adolf Bocheński
Wojciech Paszko
WM
PK
13
9
3.002 
 
54.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
3.002 
 
54.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
1.5
4
3.002 
 
57.19197
19843
Jakub Gawron
Jan Trojak
MP
MP
2
2
1.001 
 
57.02663
07691
Jacek Herman
Janusz Natorski
MP
MP
11
5
1.001 
 
59.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
MP
13
21
0.001 
 
59.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
0.001 
 
59.07090
05423
Anna Kowalska
Jeremi Stępiński
LD
OP
13
19
0.001 
 
59.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
0.001 
 
63.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
-2.001 
 
63.07614
15757
Marek Kiepura
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
-2.001 
 
65.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
MA
KP
7
21
-3.001 
 
65.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
-3.001 
 
65.07642
02831
Witold Stachnik
Włodzimierz Wala
MP
MP
9
21
-3.001 
 
68.06382
14782
Maciej Dobrzyński
Jakub Patreuha
SW
DS
7
7
-8.331 
 
69.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
-11.001 
 
70.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
3
2
-13.001 
 
71.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
13
5
-14.001 
 
71.21578
21582
Erik Klemś
David Vozábal
MP
MP
0
0
-14.001 
 
73.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
MA
7
17
-16.001 
 
74.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
-17.001 
 
75.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
13
-19.001 
 
76.05374
06973
Cezary Serek
Piotr Tuszyński
WP
PM
17
24
-20.001 
 
77.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
-21.001 
 
78.02671
06355
Ryszard Jaśkiewicz
Lech Warwocki
MP
LD
11
9
-22.001 
 
79.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
-28.001 
 
80.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
7
9
-30.001 
 
81.19830
16069
Wojciech Bąk
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
4
-31.001 
 
82.09549
07431
Maciej Bielawski
Marek Witek
DS
SW
13
21
-32.001 
 
83.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
-33.001 
 
84.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
-35.001 
 
85.13602
07401
Ewa Kwiecień
Janusz Wrześniak
MP
MP
3
4
-37.001 
 
85.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
-37.001 
 
87.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
-40.001 
 
87.16586
18066
Maciej Racewicz
Michał Stasik
DS
MP
3
2.5
-40.001 
 
87.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WP
WM
18
7
-40.001 
 
87.17593
21071
Kinga Kowal
Ada Szewc
MP
MP
2.5
1
-40.001 
 
91.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
-46.001 
 
92.07271
14525
Adrian Bakalarz
Przemysław Kurzak
SL
SL
7
4
-51.001 
 
93.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
PK
12
5
-52.001 
 
94.06556
01152
Sylwester Cieślak
Grzegorz Rewer
MA
LU
12
11
-53.001 
 
94.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
-53.001 
 
94.19488
07550
Aleksander Barylak
Krzysztof Zając
MP
MP
1.5
4
-53.001 
 
97.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
-55.001 
 
98.19730
18588
Jakub Korzeniowski
Gabriela Kroner
MP
MP
1.5
1.5
-56.001 
 
99.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
-58.001 
 
100.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
-59.001 
 
101.11466
06963
Tadeusz Laszczak
Marek Szymanowski
MA
MA
7
24
-60.001 
 
101.15259
18760
Dominika Ocylok
Joanna Zalewska
DS
MA
3
4
-60.001 
 
103.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
-65.001 
 
104.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
SW
OP
17
7
-68.001 
 
104.08097
04712
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
PM
PM
5
9
-68.001 
 
106.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
-85.001 
 
107.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
2
7
-89.001 
 
107.01054
16259
Tadeusz Garbacik
Maciej Kliś
MP
MP
15
5
-89.001 
 
109.01218
04506
Andrzej Szyc
Regina Wołek
WM
WM
1
3
-93.671 
 
110.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
2
2.5
-103.001 
 
111.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
-106.001 
 
112.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
WP
WP
0.5
4
-110.001 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5104 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://mzbs.pl/files/2021/wyniki/zs/kjb/mp/1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.07:40:32 (0.3205/234) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.