Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5183/27212 turniej teamów
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Festiwal Brydżowy
59th Bridge Festival
MIXED & MEN TEAMS
niedziela, 12 września 2021r.

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1. 
 
 
 
Péter Hodosi
Laszlo Honti
Hanka Lajos
Katalin Mezei
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
86.287035
2. 
 
 
 
Ozlem Kandolu
Marshall Lewis
Renata Muller
Basar Doga Seker
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
82.365930
3.09594
01291
03003
08930
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Hubert Urban
Maja Żabierek
DS
DS
MA
MA
9
12
7
5
80.504925
4. 
 
 
 
Valeria Bianchi
Marco Catellani
Beatrice Delle Coste
Pierfrancesco Parolaro
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
78.844020
5.11882
14619
15040
17030
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
Thomas Gotard
Anna Zaręba
MP
MA
WP
MA
3
11
5
4
76.573015
6.12450
06815
09146
18760
Katarzyna Dufrat
Piotr Nawrocki
Piotr Tuczyński
Joanna Zalewska
PM
MA
MA
MA
19
21
24
4
73.032010
7.08203
10978
09025
07090
05341
 
Wojciech Gaweł
Natalia Gaweł
Andrzej Gelberg
Anna Kowalska
Jacek Pszczoła
May Sakr
OP
MP
MA
LD
SW
NZ
21
4
9
13
24
0
71.53147
8. 
 
 
 
Steven De Donder
Tine Dobbels
Maaike Van Ommen
Tim Verbeek
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
69.47126
9. 
 
 
 
Gianni Balbi
Paolo Clair
Carla Pagnini
Francesca Pagnini
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
69.31105
10. 
 
 
 
Dániel Bakó
László Budai
Janka Jalsovszky
Márta Wettl
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
68.2295
11. 
 
 
 
Janis Ilzins
Adrians Imsa
Selena Pepic
Jovana Zoranovic
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
66.7674
12. 
 
 
 
 
 
Aleksandra Dujmović
Siniša Kuruzović
Djuro Opacic
Davor Ruso
Jasmina Vignjević
Sanja Vištica
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
0
0
65.8553
13. 
 
 
 
Jan Jansma
Aida Jansma
Mark Thiele
Renee Verdegaal
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
62.8842
14. 
 
 
 
Bojan Ambrož
Ksenija Čare
Irena Rukavina
Jože Sadar
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
61.8821
15. 
 
 
 
Helmut Lena
Maria Leutbecher
Roland Leutbecher
Brigitte Melzer-Lena
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
59.3911
16. 
11860
 
 
Matea Grguric
Milan Macura
Michaela Macurova
LukᚠTeichmann
NZ
SL
NZ
NZ
0
1.5
0
0
57.1011
17. 
 
 
 
Marianne Linden
Thomas Mac Cormac
Marjorie Michelin
Rein Van Dijk
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
56.9011
18. 
 
 
 
Ana Zorana Brajovic
Miodrag Malović
Branislav Protega
Olga Simic
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
54.9111
19. 
 
 
 
 
Michael Fruehling
Krzysztof Klups
Magdalena Linkiewicz
Wolfgang Liss
Stephanie (Miek Plath
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
0
54.2511
20.15134
09355
16787
08052
Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
Justyna Graniczny
Bohdan Pliszka
KP
KP
KP
KP
2.5
9
2.5
7
52.2311
21. 
 
09643
01643
Latifa Chahed Ouazzani
Didier Imbert
Tomasz Sielicki
Ewa Sobolewska
NZ
NZ
MA
OP
0
0
9
15
49.6011
22.20136
16736
20304
20140
Adrian Foltyn
Paweł Kańduła
Aleksandra Klupś
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
LB
LB
1.5
1
1
1
48.2311
23. 
 
 
 
 
J?nis C?mi?š
John Helge Herland
Brit Kyllingstad
Ilze Mikelsone
John V?ge
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
0
46.8611
24. 
 
 
 
 
Tomaž Adamič
Barbara Drinovec Drnovšek
Tina Drnovšek
Tanja Gvozdenović
Nenad Skitarelić
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
0
42.9311
25. 
 
 
 
Robbie De Koster
Eva Poppe
Koen Poppe
Cisca Vorselman
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
41.4711
26. 
 
 
09903
Josef Harsanyi
Rosemarie Kuntz
Gregor Rus
Michał Witkowski
NZ
NZ
NZ
SL
0
0
0
5
40.9011
27. 
17680
 
 
Iva Erceg
Fulvio Milić
Jane Sclaunich
Ognjen Škreblin
NZ
LB
NZ
NZ
0
0
0
0
32.7411
28. 
 
 
 
 
Elena Khonicheva
Valeriy Lyandin
Aleksandra Nikitina
Marina Raskina
Marina Svechnikova
NZ
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
0
29.0111
29.03644
15511
07849
04022
Adam Błachnio
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
Adam Wujków
KP
MA
KP
KP
13
7
21
17
93.347035
30.02904
02966
02806
11319
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SW
SW
SW
SW
18
15
21
19
81.756030
31. 
 
 
 
Luka Donđivić
Filip Jelic
Mate Meštrić
Andrea Stanković
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
77.875025
32. 
17766
12861
16789
Alexander Budaev
Yuliy Chumak
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
NZ
PD
KP
KP
0
4
2.5
2.5
75.824121
33.02666
12999
08978
14783
Andrzej Hycnar
Adam Krysa
Jacek Leśniczak
Patryk Patreuha
PK
PK
LB
DS
13
13
15
7
73.663116
34. 
 
08781
02819
Kovács András
Henning Bohnsack
Maria Krasowska
Halina Święch
NZ
NZ
MP
MP
0
0
5
7
72.962211
35.09357
11550
14728
12154
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
Mateusz Sobczak
MA
DS
SW
DS
13
13
15
13
69.64147
36. 
 
 
 
Erik Hansson
Christian Lahrmann
Castor Mann
Niels Steenstru Zeeberg
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
69.25137
37. 
 
 
 
Juri Aava
Ivar Kalma
Mikk Mirme
Marion Ründal
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
69.10116
38. 
 
 
 
Rob Jagroop
Manglus Lember
Martin Maasik
Anneke Van Der Meer
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
68.2195
39. 
 
 
 
Hans Huybrecht
Emile Huybrecht
Ivan Peeters
Tom Wauters
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
66.2784
40. 
 
 
 
Johann Bouman
Berend Van Den Bos
Paul Van Den Bos
Tim Van Den Bos
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
64.1363
41.14142
02013
07221
04303
11320
04360
Ryhor Abramovich
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
Roman Kierznowski
Robert Kwiatkowski
Mirosław Makatrewicz
SW
WP
WM
WM
PK
WM
2.5
18
7
21
4
13
63.7553
42. 
 
 
 
Vlatko Borevković
Goran Borevković
Konstantin Kurygin
Martin Paćelat
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
63.0632
43. 
 
 
 
Vági Máté
Borys Shusterman
Arie Teeuw
Otto Van Schravendijk
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
60.9511
44. 
 
 
 
Leo Huvers
Wisse Huvers
Jack Kranenburg
Yke Smit
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
60.9111
45. 
 
 
 
Wim Beukeleirs
Luc Peeters
Anke Van Den Bergh
Nic Van Den Bergh
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
57.8411
46. 
 
 
 
Jan De Ruiter
Peter Dekker
Rijk Van Der Krol
Anton Zegwaard
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
57.0511
47. 
 
 
 
Matko Ferenca
Filip Katušić
Viktor Leskovar
Ivan Petković
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
55.6411
48.06556
05670
16145
11428
Sylwester Cieślak
Andrzej Kozikowski
Andrzej Proczkowski
Paweł Zubiel
MA
LD
PK
LD
12
15
3
7
53.4611
49.04949
05097
 
02820
05856
02846
Michał Dembiński
Janusz Kalida
Tomasz Lisewski
Józef Tokarz
Piotr Walczak
Ryszard Woliński
WP
WP
NZ
MP
SW
MP
12
7
0
9
21
12
52.3011
50.07710
02673
02727
05718
06845
07725
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
Andrzej Lubojemski
Jerzy Michałek
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MP
MP
MP
MP
MA
SL
13
13
13
21
13
13
46.8411
51.01005
07080
18251
05367
Andrzej Biliński
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
Zbigniew Sabała
DS
DS
DS
WP
2
5
2.5
12
44.5611
52. 
 
 
 
Srđan Katušić
Drazen Martinovic
Faruk Mašić
Igor Novosel
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
41.8011
53.18625
04797
04818
04829
Krzysztof Boniek
Ryszard Konopka
Krzysztof Materek
Marek Pietrzak
PM
PM
PM
PM
1.5
12
3
5
40.9211
54.18417
16373
16456
16707
Robert Czernecki
Krzysztof Pietruszka
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
LD
MA
2
3
5
3
39.7511
55. 
 
 
 
Mirjana Barisić
Momčilo Ignjatović
Darko Jevremovic
Djordje Poljak
NZ
NZ
NZ
NZ
0
0
0
0
38.2011
56.15120
03454
19348
03554
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
Leszek Suder
Krzysztof Tomsia
SL
SL
SL
SL
7
11
2
9
32.7211
57.01006
18676
01053
06612
13845
01142
Zdzisław Baryła
Tadeusz Dańczak
Leszek Garbacik
Jerzy Góralczyk
Jerzy Madera
Jan Porada
PK
PK
PK
PK
PK
PK
4
1.5
5
5
4
5
0.0011

Łącznie 2870 punktów PKL, w tym 1524 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://kubusiu.michzimny.pl/Pula21/mmmleaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.07:04:43 (0.3846/254) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.