Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5318/27260 zbitka

szczegóły imprezy

RealBridge
LigaPar-listopad-grudzień
czwartek, 30 grudnia 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Ewa Antoniewicz-010
2.20806Mateusz BakalarskiSL1.512
3.11590Maciej BaranowskiWP24
4. Marzena Bartel-03
5.18495Alicja BączekMA21
6. Jadwiga Bączyk-01
7.13003Mariusz BielskiKP52
8.21234Monika BorowskaMA08
9.10591Joanna BredeWP31
10.04109Łukasz BredeWP1717
11.20966Anna BrukwickaWP0.53
12.21351Elżbieta ChmielowskaMA018
13.06540Bartosz ChmurskiMA243
14.04215Paweł CiesieńskiWM317
15.14529Ireneusz CybulskiMA317
16. Jola Czapla-01
17.01272Marek CzerepakDS1326
18.19119Robert CzerynaMP0.510
19.20260Anna DiakunDS1.57
20.21426Konrad DługoszWP01
21.04233Andrzej DzikowskiWM41
22.17554Jakub DziubaMA2.57
23.17740Lidia GapińskaWP2.51
24. Grzegorz Gargula-013
25.09562Łukasz GawełDS73
26.08203Wojciech GawełOP215
27.19608Kazimierz GawronSL0.51
28.07053Krzysztof GołaśMA55
29.17916Kajetan GościańskiWP2.59
30. Ryszard Graca-019
31.05019Mirosław GrobelkiewiczWP319
32.05624Jacek GrzelczakSL1313
33.18124Estera HulanickaMA12
34.16885Dariusz JagodzińskiMA2.52
35.16695Marcin JankowskiMA41
36.17324Mikołaj JankowskiWP22
37.08979Krzysztof JassemDS241
38. Martyna Jassem-05
39.05069Paweł JassemWP1725
40.05070Piotr JassemWP1124
41.05649Tomasz JochymskiWP111
42.06648Piotr JurekLU185
43.15107Jerzy KamińskiWP31
44. Anna Kapińska-09
45. Renia Kasprowska-07
46. Krzysztof Kasprowski-07
47.06668Ewa KaterMA119
48.11573Piotr KazubLD43
49.20043Hanna KempkaWP110
50.20038Robert KempkaWP17
51.13247Dariusz KępaLU2.54
52.20010Aneta KlaczyńskaLB1.55
53.20028Anna KołodziejczykDS11
54.07809Piotr KołudaLU1710
55. Barbara Komala-015
56. Włodzimierz Komala-015
57.12435Janusz KoprasWP410
58. Andrzej Kosiła-02
59.04110Jakub KotorowiczLU1810
60.12253Jerzy KozyczkowskiZP1116
61.21219Michał KrokZP115
62. Iwona Królikowska-01
63.11358Aleksander KrychMA724
64.17292Janusz KucharskiLU2.54
65.07126Janusz KurdejKP52
66. Mirka Kwasnik-04
67.20975Grzegorz LeśniewskiMA111
68.05691Grzegorz LewaciakLD187
69.20921Jolanta LewandowskaWP110
70.20914Marta LewandowskaWP111
71.07056Piotr LipkowskiMA35
72.20655Dominika LuckaSL210
73.21137Ewa ŁońMA01
74.15481Grzegorz MaguzaMA41
75.10954Stanisław MakuchLB34
76.18997Krzysztof MalesińskiMA115
77.08986Józef MałyszLU719
78.18536Jakub MarekwicaSL21
79.21140Krzysztof MicekMA09
80.04371Kazimierz MinkowskiWM2.51
81.01854Romuald NaumowiczOP37
82. Edward Niewolny-01
83.18642Maria NiklausKP212
84. Lidia Nowak-08
85. Katarzyna Odomirska-04
86.15414Wojciech OkuniewskiLU44
87. Małgorzata Olejnik-07
88.17156Radosław OsińskiWP1.519
89.03401Jarosław OstrowskiWP1520
90.07982Marcin PachniewskiLU319
91.08529Antoni PajaMP41
92. Zuzanna Palczewska-02
93.14782Jakub PatreuhaDS72
94. Janusz Patynek-019
95.21134Michał PawlakMA0.55
96.16585Adam PigulskiKP312
97. Kasia Poniatowska-08
98.19118Elżbieta PowązkaMP0.510
99. Elżbieta Pytlarz-01
100.07686Tomasz RadkoMP51
101. Renata Rędzio-01
102.20224Krzysztof RokitaDS0.51
103.21444Dorota Różalska-KiepekMA019
104.21050Wacław RóżańskiMP01
105. Monika Różewska-03
106.20716Weronika RóżewskaMA0.52
107.21516Gerard RóżewskiMA03
108.12229Robert RychlickiKP52
109.21478Katarzyna RzepkaWP08
110.12634Monika SautauxKP56
111.03933Eugeniusz SeichterKP122
112.13911Zbigniew SkóreckiDS41
113.20250Piotr SłomskiWP17
114.04394Szczepan SmoczyńskiWM1.54
115.17729Emil SołtysiakOP27
116.05822Tomasz SpodenkiewiczDS1326
117.20949Gabriela SroczykMP0.51
118.21060Katarzyna StachowiakWP1.51
119.05420Alicja StefanowskaWP41
120.21049Anna StępieńMA08
121.12123Mateusz StępińskiMA925
122.20944Julia StrużyńskaMP01
123.05426Andrzej StypczyńskiDS41
124.09652Radosław SurowiakDS41
125.20672Natalia SuszanowiczSL21
126.20261Roger SzarekDS1.57
127.03960Radosław SzczepańskiMA186
128.20641Maximilian SzemikSL211
129. Basia Światłowska-06
130.21408Krzysztof ŚwiątkowskiSL0.515
131. Żaneta Świrska-01
132. Stefan Świst-02
133.09146Piotr TuczyńskiMA242
134.07544Marek TyranLD157
135.10022Piotr UrbańskiKP44
136.15353Piotr WatemborskiMA1.52
137.18996Natalia WęgleńskaMA1.515
138.21492Angelika WęgrzynMP013
139. Aleksandra Wilk-05
140.21501Kazimierz WolińskiWP09
141.05517Krzysztof WośkowiakMA74
142. Elżbieta Żero-01
143.15331Marek ŻywiołSL21

Łącznie 1028 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://playbrige.pl/wyniki

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-05-26 g.07:18:47 (0.2841/153) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.