Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5387/27400 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2021/2022
Ekstraklasa
niedziela, 5 czerwca 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna
1.04762Konrad AraszkiewiczSW211432SPS CONSTRUCTION Kielce
2.04163Andrei ArlovichDS171279BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
3.21439Sabine AukenOP01700SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
4.01220Grzegorz BajekDS131400GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
5.01223Cathy BałdyszDS191350Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
6.12320Sophia BałdyszDS91350Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
7.08294Mariusz BartkowskiKP171550LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno
8.12127Jarosław BartosińskiPM71483GTB SDK Tczew
9.17721Jakub BazylukMA51461Akademia Brydża AZS UW Warszawa
10.19830Wojciech BąkMA2.5140Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
11.03644Adam BłachnioKP131550LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno
12.04198Adolf BocheńskiWM132000ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
13.04535Dariusz BoguckiSW18434Dr SMILE Starachowice
14.17299Roger BryantDS7600Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
15.07291Krzysztof BurasMA241556Fundacja Bridge24.pl
16.07190Paweł ChindelewiczPM131800GTB SDK Tczew
17.14619Maksymilian ChodackiMA111600Akademia Brydża AZS UW Warszawa
18.03096Konrad CiborowskiMP121450Sfora Cibora MindLab Kraków
19.04212Mirosław CichockiWM192000ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
20.17161Krzysztof CichyMA7348Akademia Brydża AZS UW Warszawa
21.06554Jarosław CieślakDS191400GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
22.01272Marek CzerepakDS131012GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
23.15595Maciej DąbrowskiOP111323SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
24.21517Simon de WijsDS0750Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
25.10450Jacek DmowskiDS131400GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
26.06382Maciej DobrzyńskiSW9650Dr SMILE Starachowice
27.12450Katarzyna DufratPM192500Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
28.06580Piotr DybiczMA13140Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
29.05611Dominik FilipowiczDS211400GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
30.02642Przemysław GałekMP91450Sfora Cibora MindLab Kraków
31.04985Rafał GardzielewskiLU121900SYNERGIA ILANKA
32.08203Wojciech GawełOP211700SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
33.02904Janusz GawęckiSW181012Dr SMILE Starachowice
34.08513Piotr GawryśDS241644BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
35.04250Bogusław GierulskiWM211850VITAS ESBS Elblag
36.13709Grzegorz GłasekSW111944SPS CONSTRUCTION Kielce
37.01318Stanisław GołębiowskiDS242100BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
38.18378Steve GreenDS41350Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
39.06620Igor GrzejdziakWM172000ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
40.06621Sabina GrzejdziakWM152000ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
41.17298Rob HelleDS91350Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
42.18252Ed HoogenkampDS41350Objectivity KS AZS Wratislavia III WR
43.01345Maciej HutyraOP71323SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
44.01347Piotr IlczukLU191900SYNERGIA ILANKA
45.08283Andrzej IwańskiSW131300Dr SMILE Starachowice
46.05056Rafał JagniewskiOP211700SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
47.04108Przemysław JaniszewskiSW211330SPS CONSTRUCTION Kielce
48.16645Piotr JasińskiMA7195Fundacja Bridge24.pl
49.08979Krzysztof JassemDS242100BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
50.06648Piotr JurekLU181483SYNERGIA ILANKA
51.06658Jacek KalitaSW242250SPS CONSTRUCTION Kielce
52.04602Aleksander KasprzakPM181800GTB SDK Tczew
53.10570Wojciech KaźmierczakMA131600Akademia Brydża AZS UW Warszawa
54.16898Maciej KędzierskiMP51450Sfora Cibora MindLab Kraków
55.17167Tomasz KiełbasaMA71461Akademia Brydża AZS UW Warszawa
56.12197Michał KlukowskiPM242500Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
57.18197Andrzej KnapWM5617VITAS ESBS Elblag
58.07809Piotr KołudaLU171900SYNERGIA ILANKA
59.15511Kacper KopkaMA7389Fundacja Bridge24.pl
60.04110Jakub KotorowiczLU181576SYNERGIA ILANKA
61.04111Krzysztof KotorowiczSW211432SPS CONSTRUCTION Kielce
62.08182Paweł KowalczewskiDS9156GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
63.06706Apolinary KowalskiWM241850VITAS ESBS Elblag
64.02501Mariusz KowalskiSL151509TB Silesia I Gliwice
65.14286Błażej KrawczykMP71450Sfora Cibora MindLab Kraków
66.02934Krzysztof KujawaSL191650TB Silesia I Gliwice
67.05176Michał KwiecieńPM242500Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
68.03807Tomasz LatosMA9973Fundacja Bridge24.pl
69.13364Adam LonskiPM7953GTB SDK Tczew
70.02515Piotr LutekLU91483SYNERGIA ILANKA
71.06336Piotr LutostańskiMA181750Fundacja Bridge24.pl
72.01840Leszek MajdańskiKP15402LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno
73.19121Artur MalinowskiWM19617VITAS ESBS Elblag
74.11550Piotr MarcinowskiDS132100BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
75.13438Rafał MarksMA131600Akademia Brydża AZS UW Warszawa
76.10095Paweł MiechowiczLU171576SYNERGIA ILANKA
77.11809Krzysztof MielnikPM91483GTB SDK Tczew
78.06795Ewa MiszewskaDS191400GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
79.06341Grzegorz NarkiewiczMA241750Fundacja Bridge24.pl
80.06815Piotr NawrockiMA211750Fundacja Bridge24.pl
81.14728Kamil NowakSW152046SPS CONSTRUCTION Kielce
82.04662Michał NowosadzkiSW242250SPS CONSTRUCTION Kielce
83.01539Wojciech OlańskiWM211410VITAS ESBS Elblag
84.02966Stanisław PająkSW151300Dr SMILE Starachowice
85.14782Jakub PatreuhaDS71735BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
86.14783Patryk PatreuhaDS91827BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
87.01865Andrzej PawlakOP171228SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
88.05310Bogusław PazurSL211650TB Silesia I Gliwice
89.03423Marek PieczkaSL111320TB Silesia I Gliwice
90.04405Krzysztof PikusWM192000ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
91.07603Tomasz PilchSL191226TB Silesia I Gliwice
92.05341Jacek PszczołaSW242046SPS CONSTRUCTION Kielce
93.03464Adam RobakSL131650TB Silesia I Gliwice
94.06887Jacek RomańskiWM241674VITAS ESBS Elblag
95.05363Jerzy RussyanWM21970VITAS ESBS Elblag
96.02121Ryszard SakowiczLU181900SYNERGIA ILANKA
97.03939Aleksander SkopKP131550LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno
98.04451Jerzy SkrzypczakWM211850VITAS ESBS Elblag
99.12154Mateusz SobczakDS132009BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
100.05822Tomasz SpodenkiewiczDS131012GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
101.01661Włodzimierz StarkowskiPM242500Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
102.05423Jeremi StępińskiOP191417SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
103.02806Wojciech StrzemeckiSW21578Dr SMILE Starachowice
104.02809Rafał SynowiecMP111450Sfora Cibora MindLab Kraków
105.04707Mirosław SzalińskiPM151800GTB SDK Tczew
106.04842Leszek SztyrakWM192000ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn
107.07849Bogdan SzulejewskiKP211550LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno
108.14250Marcin SzymańskiMP71450Sfora Cibora MindLab Kraków
109.11903Paweł SzymaszczykMA111322Akademia Brydża AZS UW Warszawa
110.03978Jarosław ŚmieszekKP151436LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno
111.06973Piotr TuszyńskiPM241800GTB SDK Tczew
112.02827Marek UrbańskiPM151800GTB SDK Tczew
113.10370Erikas VainikonisDS151279BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
114.07242Vytautas VainikonisWM171234VITAS ESBS Elblag
115.05856Piotr WalczakSW211300TZBS Kalisz
116.08308Kamil WalczykSW9217Dr SMILE Starachowice
117.21440Roy WellandOP01700SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
118.04740Piotr WiankowskiMA211750Fundacja Bridge24.pl
119.07431Marek WitekSW211300Dr SMILE Starachowice
120.09755Łukasz WitkowskiSW151330SPS CONSTRUCTION Kielce
121.01749Maciej WręczyckiDS171400GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
122.04022Adam WujkówKP171550LKS KASZTELAN KONKRET Chełmno
123.18760Joanna ZalewskaMA4766Akademia Brydża AZS UW Warszawa
124.08158Piotr ZatorskiPM212500Szkoła Brydża Szlem Gdańsk
125.11319Przemysław ZawadaSW211300Dr SMILE Starachowice
126.07869Sławomir ZawiślakSL211650TB Silesia I Gliwice
127.10085Justyna ŻmudaPM19205Szkoła Brydża Szlem Gdańsk

Łącznie 185203 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.15:24:34 (0.4399/137) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.