Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5664/27597 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2022 (1) 11. Memoriał Andrzeja Wilkosza
OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2022 (1) 11. Memoriał Andrzeja Wilkosza
niedziela, 20 marca 2022r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
KP
KP
17
21
64.48217
2.03546
03554
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
SL
SL
13
9
62.00210
3.06382
07431
Maciej Dobrzyński
Marek Witek
SW
SW
7
21
61.66202
4.02678
07614
Jacek Kalinowski
Marek Kiepura
MP
MP
7
5
61.10194
5.08979
14783
Krzysztof Jassem
Patryk Patreuha
DS
DS
24
9
60.98188
6.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
60.64182
7.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
60.29176
8.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
59.76170
9.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
MP
LU
13
11
59.44164
10.04250
04842
Bogusław Gierulski
Leszek Sztyrak
WM
WM
21
19
59.35158
11.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
7
7
58.61152
12.07271
20655
Adrian Bakalarz
Dominika Lucka
SL
SL
7
2
58.47145
13.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
13
58.38139
14.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
58.07133
15.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
7
57.89127
16.05675
11296
Mariusz Kraśnicki
Artur Pomarański
LD
OP
9
7
57.84121
17.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
13
5
57.49115
18.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
15
57.46109
19.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
9
57.37103
20.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
4
56.8196
21.06765
06845
Piotr Łyczkowski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
56.5690
22.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
56.3984
23.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
56.3278
24.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
56.3172
25.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
4
55.9566
26.17167
17935
Tomasz Kiełbasa
Ryszard Rosikiewicz
MA
DS
7
3
55.9460
27.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
9
21
55.9054
28.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
55.5848
29.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
12
5
55.3643
30.20680
20641
Wojciech Okrzesik
Maximilian Szemik
SL
SL
2
2.5
55.1642
31.16903
16585
Roman Madej
Adam Pigulski
MP
KP
3
4
55.1041
32.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
9
55.0140
33.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
OP
OP
15
9
54.8939
34.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
54.6438
35.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
54.2937
36.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2.5
54.2136
37.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
13
17
54.1535
38.03523
02831
Jan Sucharkiewicz
Włodzimierz Wala
WP
MP
18
21
54.0734
39.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
53.7533
40.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
5
53.6532
41.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
SW
11
21
53.2231
42.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
53.2130
43.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
53.1629
44.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
52.7628
45.12999
12899
Adam Krysa
Michał Wróbel
PK
SL
13
9
52.7527
46.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
DS
MA
3
11
52.7426
47.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
52.5525
48.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
52.5224
49.05574
01865
Przemysław Błaszczyk
Andrzej Pawlak
LB
OP
15
17
52.1423
50.02660
15757
Jacek Gurgul
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
51.7621
51.01219
11479
Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
DS
DS
4
5
51.7320
52.14142
02888
Ryhor Abramovich
Zbigniew Borkowski
SW
SW
2.5
12
51.7219
53.10721
15414
Sławomir Czech
Wojciech Okuniewski
LU
LU
9
4
51.5618
54.09466
17176
Piotr Ludwikowski
Dariusz Motyl
MP
MP
5
2
51.4117
55.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
51.3816
56.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
51.0615
57.11092
07550
Tytus Bisping
Krzysztof Zając
MP
MP
7
4
51.0514
58.17911
19970
Łukasz Baniak
Krzysztof Makieła
MP
MP
2.5
2
51.0013
59.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
50.9612
60.10095
02827
Paweł Miechowicz
Marek Urbański
LU
PM
17
15
50.4511
61.15595
04108
Maciej Dąbrowski
Przemysław Janiszewski
OP
SW
11
21
50.4110
62.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
15
12
50.289
63.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
WM
LU
5
9
50.278
64.19899
19843
Milena Klimiuk
Jan Trojak
MP
MP
2.5
2
50.227
65.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
50.186
66.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
50.115
67.08993
16807
Tadeusz Karpik
Dariusz Sołtysik
SL
SL
4
2.5
50.014
68.17596
19601
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
MP
MP
1.5
1.5
49.793
69.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
49.682
70.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
49.651
71.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
49.621
72.03464
03593
Adam Robak
Grzegorz Wodecki
SL
SL
13
5
49.541
73.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
49.471
74.02663
12272
Jacek Herman
Anna Makarewicz
MP
MA
11
5
49.451
75.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
49.311
76.04198
04535
Adolf Bocheński
Dariusz Bogucki
WM
SW
13
17
49.191
77.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
1.5
4
49.061
78.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
48.971
79.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
48.821
80.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
2.5
3
48.811
81.13970
08781
Leszek Faber
Maria Krasowska
MP
MP
4
5
48.791
82.07230
11232
Krzysztof Jakubas
Zbigniew Świderek
MP
MP
4
4
48.771
83.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
4
5
48.751
84.07346
07475
Kazimierz Lichawski
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
13
12
48.571
85.10978
12108
Natalia Gaweł
Aleksandra Jarosz
MP
MA
4
5
48.571
86.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
48.361
87.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
47.741
88.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
13
9
47.571
89.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
MP
MP
5
4
47.531
90.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
47.361
91.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
47.361
92.05111
14226
Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
21
5
47.331
93.02669
07691
Stanisław Jaros
Janusz Natorski
MP
MP
7
5
47.231
94.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
47.181
95.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
47.061
96.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
46.921
97.19197
17544
Jakub Gawron
Łukasz Kasperczyk
MP
MP
2
2.5
46.861
98.18221
18784
Łucja Ciborowska
Agnieszka Mankiewicz
MP
MA
2.5
1.5
46.581
99.07687
02723
Mirosław Kołton
Bogusław Lesiecki
MP
MP
9
12
46.521
100.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
46.401
101.18788
18787
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
MP
MP
2
2.5
46.311
102.07644
07613
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
MP
MP
5
5
46.151
103.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
46.131
104.11949
11953
Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
MP
MP
1.5
1.5
46.001
105.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
45.251
106.21272
21271
Łukasz Czajkowski
Tomasz Szymański
MP
SL
0.5
0.5
45.121
107.05374
06973
Cezary Serek
Piotr Tuszyński
WP
PM
17
24
45.021
108.17593
21071
Kinga Kowal
Ada Szewc
MP
MP
2.5
1.5
45.001
109.03469
18392
Marzena Ropska
Anna Stelmach
SL
SL
5
2.5
44.601
110.07310
03472
Kazimierz Płusa
Kazimierz Róg
SL
SL
4
9
44.561
111.12123
16875
Mateusz Stępiński
Edward Sucharda
MA
MA
9
5
44.511
112.14522
17030
Aleksandra Byra
Anna Zaręba
MP
MA
2.5
4
44.381
113.06802
07109
Tomasz Modrzejewski
Jerzy Ronke
LD
LD
11
13
44.261
114.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
44.251
115.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
43.631
116.21403
07352
Michał Omielski
Marek Orłowicz
MP
MP
0.5
3
43.621
117.03221
03307
Paweł Jończyk
Artur Lech
SL
SL
5
4
43.521
118.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
43.441
119.19810
19789
Bartłomiej Gala
Julia Gala
MA
MA
1.5
1
42.891
120.01824
01907
Andrzej Kazimierowicz
Piotr Woźniak
OP
OP
4
5
42.791
121.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
42.791
122.11244
21510
Tomasz Kierepka
Kamil Szewczyk
SL
SL
1.5
0.5
42.651
123.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
42.531
124.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
41.991
125.19119
19719
Robert Czeryna
Emilia Massalska
MP
MP
0.5
1.5
41.701
126.19732
19730
Jakub Dębski
Jakub Korzeniowski
MP
MP
1.5
1.5
41.231
127.18778
12154
Robert Głodowski
Mateusz Sobczak
MA
DS
2
13
39.841
128. 
 
Wiesław Froń
Przemysław Jęczalik
-
-
0
0
37.841
129.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
36.431
130.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
36.111
131.21601
21535
Natalia Fręchowicz
Marta Olek
SL
SL
0
0
34.461
132.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
0.5
0.5
34.391
133.21210
20709
Franciszek Kierepka
Adam Mazur
SL
MP
1
1
34.191
134.17568
21512
Marianna Pantak
Kaja Pustułka
SL
SL
1.5
0.5
31.591
135.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
19
28.841
136.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
MP
PK
7
9
28.521
137.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
21
27.291
138.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
25.741

Łącznie 9290 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.14:03:05 (0.4941/286) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.