Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5665/27650 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2022 (2)
VI MTP - Grand Prix Polski Par
niedziela, 3 kwietnia 2022r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
62.84239
2.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
60.29229
3.07346
07431
Kazimierz Lichawski
Marek Witek
SL
SW
13
21
60.20218
4.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
60.13209
5.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
SW
15
17
59.40201
6.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
7
9
59.31193
7.02727
07617
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
MP
MP
13
12
59.27184
8.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
9
58.76176
9.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
58.32168
10.07221
11319
Andrei Kavalenka
Przemysław Zawada
WM
SW
7
21
57.22160
11.04110
04111
Jakub Kotorowicz
Krzysztof Kotorowicz
LU
SW
18
21
57.19151
12.07644
07613
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
MP
MP
5
5
57.11143
13.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MA
24
18
56.80135
14.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
56.74126
15.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
13
17
56.43118
16.11296
02114
Artur Pomarański
Sebastian Rawlik
OP
LB
7
5
56.10110
17.02460
11834
Marek Atalski
Jakub Jagodziński
MP
LU
13
7
56.09101
18.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
9
56.0993
19.07271
15120
Adrian Bakalarz
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
7
7
56.0585
20.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
56.0377
21.01318
04108
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
DS
SW
24
21
55.9368
22.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
OP
SL
17
5
55.8260
23.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
SL
13
13
55.3552
24.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
55.1747
25.10721
01739
Sławomir Czech
Rafał Wolański
LU
SL
9
9
55.0446
26.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
KP
LU
17
17
54.9445
27.06385
15916
Zygmunt Figura
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
SW
7
5
54.2743
28.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
ZP
DS
11
11
54.2342
29.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
54.1840
30.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
7
54.1539
31.15595
02827
Maciej Dąbrowski
Marek Urbański
OP
PM
11
15
53.9737
32.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
53.9536
33.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
53.8935
34.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
53.2033
35.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
53.1432
36.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
52.8830
37.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
52.7929
38.20680
18066
Wojciech Okrzesik
Michał Stasik
SL
MP
2
2.5
52.5928
39.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
7
52.4126
40.18284
07849
Aleks Bukat
Bogdan Szulejewski
DS
KP
3
21
51.8825
41.03064
10209
Michał Błach
Igor Łosiewicz
SL
MA
7
9
51.7723
42.06551
03960
Jacek Ciechomski
Radosław Szczepański
MA
MA
19
18
51.7422
43.10017
06355
Paweł Babecki
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
51.7220
44.02873
02954
Jacek Adamczyk
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
7
7
51.7019
45.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
51.4418
46.18858
19484
Michał Frączek
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
2
51.3016
47.07090
06802
Anna Kowalska
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
13
11
50.7215
48.12108
01726
Aleksandra Jarosz
Tomasz Winciorek
MA
MA
5
19
50.7213
49.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
50.6812
50.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
5
50.5510
51.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
50.479
52.21943
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
MA
PM
0
24
50.438
53.02888
02921
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
12
12
50.316
54.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
1
2.5
49.965
55.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
4
5
49.793
56.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
WM
19
5
49.682
57.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
49.621
58.10687
13492
Lech Adach
Roman Borkowski
LU
LU
5
4
49.371
59.15647
16317
Jan Ciulkin
Marian Krasowski
PD
PD
4
7
49.301
60.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
49.301
61.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
13
9
48.921
62.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
MA
MA
12
12
48.651
63.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
48.621
64.07830
07989
Jerzy Pawelec
Wiesław Skubisz
MA
LU
5
9
48.601
65.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
48.511
66.02663
12272
Jacek Herman
Anna Makarewicz
MP
MA
11
5
48.391
67.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
48.301
68.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
48.211
69.02673
02846
Marek Jaworski
Ryszard Woliński
MP
MP
13
12
48.031
70.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
2
7
47.691
71.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
11
47.691
72.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1.5
3
47.581
73.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
13
15
47.441
74.11551
06817
Grzegorz Jarząbek
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
47.421
75.06556
13622
Sylwester Cieślak
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
12
5
47.381
76.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
47.191
77.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
47.061
78.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
46.471
79.07052
19485
Edmund Czubak
Adrianna Staniszewska
MA
MA
11
1.5
46.371
80.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
45.951
81.17233
20005
Jan Kosieradzki
Dariusz Wasilewski
MA
MA
1.5
1.5
45.871
82.06387
07975
Bogdan Gancarz
Jerzy Maludziński
MA
SW
5
11
45.841
83.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
45.551
84.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
45.451
85.03141
03155
Rafał Furgal
Mariusz Gawłowski
SL
SL
4
3
45.371
86.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
45.281
87.11092
15988
Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
4
45.081
88.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
3
3
44.731
89.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
44.721
90.15357
09210
Włodzimierz Pieniążek
Tatiana Verkhos
MA
MA
3
4
44.521
91.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
43.851
92.02519
04829
Bartosz Matras
Marek Pietrzak
LU
PM
9
5
43.801
93.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
2
13
43.721
94.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
43.611
95.19105
02809
Piotr Dziedzic
Rafał Synowiec
MP
MP
2
11
43.221
96.19830
12899
Wojciech Bąk
Michał Wróbel
MA
SL
2.5
9
42.811
97.19899
19843
Milena Klimiuk
Jan Trojak
MP
MP
2.5
2
42.091
98.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
41.721
99.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
41.341
100.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
41.031
101.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
40.971
102.09367
07494
Stanisław Skrzypczak
Artur Więckowski
SW
SW
5
4
40.341
103.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1.5
1.5
39.791
104.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
5
5
39.541
105.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
11
38.901
106.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
38.551
107.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
MA
SW
5
7
37.851
108.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
34.751
109.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
32.971
110.02877
04329
Adam Bartosik
Zbigniew Krzepkowski
SW
WM
3
5
28.141
111.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
27.961
112.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
22.671

Łącznie 8332 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2022/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:09:35 (0.4458/234) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.