Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5404/27732 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Marzec 2022
Mazowiecki WZBS
Inne
Kwiatek dla Ewy, M.Ursynowa, KMP Żoliborz

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.17155Sławomir BąkMA59
2.16296Jerzy BejmaMA31
3.06516Andrzej BorewiczMA113
4.06517Halina BorewiczMA93
5.06539Robert ChmielakMA719
6.06542Irena ChodorowskaMA1832
7.06543Jan ChodorowskiMA1832
8.06546Bogusław ChomentowskiMA51
9.17640Marek ChylewskiMA2.54
10.06556Sylwester CieślakMA1215
11.18479Magdalena CzajkowskaMA2.56
12.07052Edmund CzubakMA111
13.14971Bartosz ĆwiekMA33
14.07786Bogdan DejnakowskiMA42
15.10450Jacek DmowskiDS1315
16.06577Zygmunt DumałaMA519
17.10548Tadeusz FilaberMA79
18.07053Krzysztof GołaśMA51
19.18604Krystyna GoreńMA1.52
20.06990Urszula Górecka-WideryńskaMA39
21.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA1.51
22.16859Ireneusz GrynczewskiMA71
23.18757Zofia HordyńskaMA11
24.06628Krzysztof HordyńskiMA32
25.21129Marta JakubisiakMA01
26.08543Marek JaroszkiewiczMA32
27.19157Grażyna JaskulskaMA22
28.20787Tomasz KalinowskiMA11
29.06659Maciej KalitaOP510
30.10217Urszula KędzierskaMA74
31.17061Urszula KielakMA2.51
32.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA31
33.14535Lesław KladerMA44
34.16997Joanna KlamczyńskaMA1.510
35.19245Krzysztof KlimczakWM2.52
36.20761Magdalena KlimczewskaMA0.51
37.18165Dariusz KłodosMA31
38.06684Stefan KnotheMA91
39.08411Krzysztof KobylińskiMA1110
40.10447Mikołaj KomorowskiMA32
41.21672Halina KopećMA02
42.21674Krzysztof KopećMA02
43.16452Elżbieta KossowskaMA21
44.20259Jan KotMA1.51
45.06702Janusz KowalczykMA53
46.19375Zbigniew KozerskiMA21
47. Stanisław Kozieł-01
48.15582Tomasz KozłowskiMA42
49.17675Janusz KrólikowskiMA42
50.06721Edward KrusiewiczMA72
51.11358Aleksander KrychMA713
52.10571Marek KubickiMA43
53.07812Zygmunt KuczyńskiMA115
54.12208Krzysztof KudokasMA1.51
55.11615Katarzyna KumelaMA23
56.14442Marek LenartMA2.54
57.16469Wioletta LichodziejewskaMA21
58.06752Jacek LipińskiMA41
59.13622Mirosław ŁopaciukMA52
60.18321Grzegorz ŁosiakowskiMA0.51
61.21686Piotr ŁukawskiMA01
62.06766Wiesław MaciejczukMA131
63.16434Beata MadejSL34
64.09357Arkadiusz MajcherMA131
65.10549Jerzy MałożewskiMA92
66.19508Magdalena MańkowskaMA218
67.17654Michał MańkowskiMA2.518
68.13438Rafał MarksMA1315
69.08416Andrzej MatuszewskiMA41
70.09710Mariusz MączewskiMA2.53
71.15822Jacek MetterMA310
72.06795Ewa MiszewskaDS1917
73.06801Maciej ModrzejewskiMA122
74.14536Dorota MosakowskaMA21
75.06813Krzysztof NajdaMA719
76.06817Renata NeronowiczMA129
77.18636Andrzej NierobiszMA1.51
78.06824Mirosław NowaczyńskiMA71
79.13060Dominika OgłoblinMA515
80.07830Jerzy PawelecMA51
81.08970Bogusław PawszakMA1234
82.12709Katarzyna PerkowskaMA1.51
83.19085Zdzisław PietruszewskiMA21
84.17643Michał PowałkaMA23
85.15156Hanna ProbolaMA2.520
86.14416Irena PruszkoMA21
87.18505Tomasz PrzegalińskiMA21
88.09607Henryk PrzybysławskiMA51
89.18319Rafał PrzybyszMA33
90.10435Waldemar PutzMA52
91.18984Andrzej RedaMA24
92.05353Olgierd Rodziewicz-BielewiczWP133
93.18801Radosław RozmanMA2.51
94.21136Beata RożekMA01
95.19984Mirosław RożekMA11
96.18635Maria Rubanowska-NierobiszMA11
97.06898Włodzimierz RutkowskiMA41
98.06904Lech SadośMA124
99.06911Andrzej SasinMA31
100.20319Tadeusz SerafińskiMA0.51
101.17998Joanna SerwatowskaMA21
102.18785Paweł SierakowskiMA35
103.19684Anna SmoluchowskaMA23
104.08428Krzysztof SokółMA41
105.06940Sylwester SommerMA51
106.06944Helena StasiewiczMA913
107.12123Mateusz StępińskiMA913
108.18603Mirosława SwobodaMA2.53
109.19080Jan SzewczykMA23
110.17232Andrzej SzlachtaMA2.51
111.21144Krzysztof SzufnaraMA17
112.16637Joanna SzymaszczykMA2.51
113.02157Paweł SzymonikLU73
114.07063Dorota Tokaj-WojtczukMA72
115.12503Wojciech UszyńskiMA1336
116.19244Małgorzata WachowskaWM2.52
117.15157Wojciech WajdaMA1.510
118.19663Ewa WawrowskaMA1.534
119.17655Janusz WieczorekMA2.57
120.18486Irena WilczyńskaMA1.52
121.01726Tomasz WinciorekMA194
122.07065Rafał WojtczukMA72
123.18260Tomasz WolfkeMA35
124.14451Stanisław WzorekMA11
125.13463Arkadiusz ZadwornyMA421
126.19122Anna ZalewskaMA22
127.17242Andrzej ZawadaMA736
128.17837Mirosław ZawiślakMA310
129.10096Adam ZdrojewskiMA45
130.07033Dariusz ZembrzuskiMA131
131.07042Andrzej ZiomekMA913

Łącznie 768 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-06-27 g.13:11:45 (0.3124/141) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.