Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5659/27966 zbitka

szczegóły imprezy

RealBridge
U Źródła Cafe & Bistro - RealBridge - maj
wtorek, 31 maja 2022r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.21645Krzysztof AdamczykMA01
2.19063Małgorzata Bajerska-WasiliusKP2.54
3.14307Jadwiga BakalarskaLB2.511
4.06506Stefan BerwidMA41
5.22070Grzegorz BettinMA01
6.19963Krystyna BiernatMA0.51
7.01005Andrzej BilińskiDS24
8.21234Monika BorowskaMA06
9.05578Ryszard BuczekLD36
10.21351Elżbieta ChmielowskaMA0.56
11.06545Michał ChojnackiMA52
12.18061Andrzej ChylińskiMA21
13.14529Ireneusz CybulskiMA412
14.20124Janina Czaja-KoziołOP24
15.20331Anna CzarnaMA1.521
16.20112Mirosław DorauMA1.59
17.21391Jan DruchPK216
18.04125Mariusz FalińskiMA56
19.06322Kazimierz FalkowskiMA58
20.10709Piotr FrankowskiMA539
21.05614Jerzy GaworczykLD58
22.19497Andrzej GintrowiczWP2.519
23.18964Wiesław GorczewskiKP37
24.19604Tadeusz GórnickiMA1.57
25.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA1.52
26.19882Zdzisław GrabarekMA0.511
27.20007Monika GwiazdowskaMA16
28.21592Dawid HarszeKP04
29.07965Zdzisław HerbutMA59
30.20330Małgorzata HumeniukMA18
31.21268Andrzej ItczakMA13
32.16695Marcin JankowskiMA532
33.19157Grażyna JaskulskaMA2.53
34.06642Jacek JedynakMA22
35.19102Marek JefremienkoMA1.51
36.17836Leszek JędrzejczakMA316
37.05081Marek JuszczakWP51
38.20787Tomasz KalinowskiMA14
39.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA2.56
40.20812Hubert KamińskiMA0.55
41.17150Mirosław KapustkaWP322
42.20043Hanna KempkaWP15
43.18120Hubert KędziorekMA230
44.20010Aneta KlaczyńskaLB1.55
45.19245Krzysztof KlimczakWM2.52
46.01380Zdzisław KlimczakDS515
47.21223Piotr KlimowiczPM127
48.21335Marek KolczyńskiMA13
49.20021Małgorzata KołakowskaMA0.57
50. Barbara Komala-034
51.07695Czesław KościelakWP44
52.15412Bogdan KościelnyMA228
53.13111Grażyna KościelnyMA1.523
54.07732Jan KowalPK39
55.19404Maria KowalWP1.51
56.07090Anna KowalskaLD138
57.12633Wojciech KozubskiMP35
58.16712Ewa KrakówkaKP2.51
59.15004Tomasz KręglewskiMA2.51
60.12481Barbara KrólakMA317
61.06721Edward KrusiewiczMA73
62.06335Bolesław KrzewskiMA914
63.05155Jan KuczeraWP74
64.18901Grzegorz KujawińskiPM2.57
65.18477Zbigniew KulasPM1.514
66.09773Andrzej LenartMA32
67.05691Grzegorz LewaciakLD1863
68.16469Wioletta LichodziejewskaMA24
69.17844Jacek LipskiMA2.56
70.05186Łukasz LisWP310
71.20033Dominik MagryśPK2.510
72.12629Tomasz MagryśPK310
73.15481Grzegorz MaguzaMA432
74.21077Jacek NarębskiMA0.54
75.01942Ewa NeumannWM0.53
76.19132Jadwiga NyczMA1.53
77.11293Radzisław OczkowiczWP51
78.21695Małgorzata OlejnikMA010
79.18831Janina OrłowskaMA24
80.18761Grażyna OżógMA1.57
81.16451Jacek PaluchowskiMA23
82.08297Leszek PęcherzewskiMA78
83.19085Zdzisław PietruszewskiMA22
84.18298Ryszard PietrzakMA2.53
85.16145Andrzej ProczkowskiPK325
86.09607Henryk PrzybysławskiMA53
87.19964Teresa RogoźnickaMA0.51
88.18389Szymon RogutLD222
89.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.53
90.03470Zofia RożniatowskaSL418
91.21444Dorota Różalska-KiepekMA0.52
92.06898Włodzimierz RutkowskiMA421
93.15263Andrzej RzechułaMA312
94.17493Adam SeichterKP31
95.03933Eugeniusz SeichterKP125
96.12154Mateusz SobczakDS1312
97.03512Wojciech SołtysikDS55
98.01045Jacek SroczyńskiDS2.56
99.06097Jerzy StańczykZP510
100.18989Janusz StrześniewskiKP1.54
101.05426Andrzej StypczyńskiDS419
102.18603Mirosława SwobodaMA2.53
103.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA24
104.12635Stanisława Szewczyk-KozubskaMP35
105.08994Jacek SzkupLD53
106.18489Paweł SztobnickiPM214
107.15597Józef SzymulskiLD1.511
108.19474Agnieszka TokarczykMA1.51
109.08518Jan TokarczykPK39
110.07544Marek TyranLD1511
111.03003Hubert UrbanMA923
112.16987Henryk UrbańskiWP17
113.19244Małgorzata WachowskaWM2.52
114. Kaz Walewski-011
115.20116Kazimierz WierzbowskiKP212
116.19750Sławomir WitrowyMA0.52
117.12173Olga WrzosMA511
118.20048Danuta Zalewska-BielanikSL1.516
119.05880Marcin ZbrojaLD710
120.20123Ewa ZiółkowskaKP1.512
121.11428Paweł ZubielLD733
122.20194Dorota ZwierzyńskaMA0.53
123.20195Wiesław ZwierzyńskiMA0.53
124.08930Maja ŻabierekMA723
125.07044Piotr ŻakLD1911
126.03631Adam ŻywiecSL426

Łącznie 1202 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.uzrodla.pl/turnieje/results

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-09 g.16:33:08 (0.3016/136) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.