Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5716/29119 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Uzdrowiskowy
OTP* Uzdrowiskowy
niedziela, 8 stycznia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05918
06144
Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
5
62.345025III
III
2.08341
06121
Jan Chmielewski
Bogdan Trun
ZP
ZP
7
5
61.454623III
III
3.11355
14368
Władysław Korbutowicz
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
5
4
60.814221 
 
4.04797
04798
Ryszard Konopka
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
60.723819 
 
5.01493
01718
Bohdan Mazur
Bogumił Wegner
DS
DS
13
12
60.313518 
 
6.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
58.923116 
 
7.12006
 
Danuta Krupnik
Adam Nowak
MA
-
7
0
57.652714 
 
8.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
7
7
57.412412 
 
9.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
56.372010 
 
10.05950
10401
Tadeusz Janczurewicz
Marek Szabałowski
WP
ZP
5
3
56.20168 
 
11.14175
06066
Andrzej Jabłoński
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
5
9
55.72137 
 
12.08343
06042
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
54.89105 
 
13.04876
05527
Romuald Bartoszko
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
54.35105 
 
14.02036
02174
Stanisław Kotas
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
5
12
54.3195 
 
15.10385
08344
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
ZP
ZP
4
5
53.8184 
 
16.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
53.7184 
 
17.06014
04848
Adam Małdyk
Maria Tomczewska
ZP
PM
5
7
53.2874 
 
18.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
7
7
53.1563 
 
19.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
53.1263 
 
20.18625
04772
Krzysztof Boniek
Bogusław Dyk
PM
PM
2.5
12
53.1153 
 
21.08825
06093
Cezary Kawiak
Marian Siwy
ZP
ZP
5
11
52.6353 
 
22.11296
14835
Artur Pomarański
Andrzej Pożerski
OP
ZP
9
5
52.5442 
 
23.05017
05081
Józef Grewling
Marek Juszczak
WP
WP
7
5
52.2332 
 
24.05049
05403
Jarosław Hilbrecht
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
52.1132 
 
25.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
4
51.3821 
 
26.19780
06103
Tomasz Kuchta
Wacław Stupnicki
ZP
ZP
2
4
50.7711 
 
27.18882
19580
Wiesław Jarmułowicz
Andrzej Kryń
ZP
ZP
1.5
1.5
50.5411 
 
28.12305
09094
Mariusz Jacoszek
Paweł Kierszka
WP
KP
2
3
50.3311 
 
29.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
7
50.1611 
 
30.15217
05286
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
DS
WP
5
5
50.0911 
 
31.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
LB
4
3
50.0411 
 
32.04920
05055
Marek Bukowski
Jolanta Jacoszek
WP
WP
5
4
49.8911 
 
33.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
49.5011 
 
34.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
48.7911 
 
35. 
04829
Kamila Markiewicz
Marek Pietrzak
-
PM
0
5
47.7111 
 
36.05920
15104
Andrzej Dębowski
Jacek Reszczyński
ZP
ZP
12
2
47.4811 
 
37.18880
19579
Roman Chmielecki
Kazimierz Kłys
ZP
ZP
2.5
2
47.2811 
 
38.13089
20294
Henryk Semeniuk
Radosław Sokołowski
ZP
ZP
3
1.5
46.8311 
 
39.16987
18952
Henryk Urbański
Jerzy Węglarz
WP
WP
1
1.5
46.6811 
 
40. 
 
Lidia Gotard
Krzysztof Korzeniewski
-
-
0
0
46.5011 
 
41.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
46.4111 
 
42. 
 
Elżbieta Różycka
Piotr Różycki
-
-
0
0
46.1911 
 
43.18877
18878
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
ZP
ZP
2
2
45.1611 
 
44.18119
 
Bożena Budnik
Zbigniew Szczechura
WP
-
2
0
44.7411 
 
45.01523
01621
Jan Niebudek
Wojciech Sękowski
DS
DS
3
5
43.9011 
 
46.18393
01498
Wojciech Felsztyński
Marek Michalski
LB
DS
2
5
43.2911 
 
47.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak-Całka
PM
PM
3
5
43.1511 
 
48.16116
11785
Zbigniew Cholewiński
Tadeusz Grewling
WP
WP
2.5
2.5
42.7111 
 
49.14576
18502
Anna Janiszewska
Małgorzata Węglewska
ZP
WP
3
3
40.2411 
 
50.02087
05325
Marian Nieznański
Jerzy Podgruszewski
LB
LB
7
2
40.1611 
 
51. 
12001
Barbara Birgersson
Jerzy Powalisz
-
KP
0
2.5
38.8611 
 
52.22107
 
Halina Błaszczyk
Maria Kaczmarek
ZP
-
0.5
0
36.7011 
 
53. 
 
Władysław Doroszkiewicz
Robert Kirlejza
-
-
0
0
24.3011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 912 punktów PKL, w tym 494 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://zzbs.pl/wyniki/2023/20230108/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.08:24:57 (0.1911/116) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.